Jeuh, is er ook nog een nieuwe?quote:Op woensdag 30 april 2014 03:22 schreef voederbietel het volgende:
Ik denk dat ik dat topic morgen echt maar even moet lezen, nu wil het niet meer.
WTFquote:k heb een klacht! Ehehehehem! Toen ik 5 dagen in de separeer B, zat, was ik vanaf dag vier heel ANGSTIG... en zo ANGSTIG... dat ik alleen maar het gezicht van Geert Wilders kon hallucineren, en alleen maar zijn Heavy Metal klinkende scheet van Fleur Achmea omdat hij daar een creampie Geert Wilders in heeft geschoten met dat griekse standje en zijn Worstje Van Augurk, daarom luister ik naar enkel naar EcHtE DuBsTeP
Het is allemaal wel leuk een aardig, maar links of rechtsom kan enkel een zieke geest zo'n verhaal verzinnen.quote:
Tsja wat is een grote fantasie en wanneer wordt het ziek?quote:Op woensdag 30 april 2014 03:27 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Het is allemaal wel leuk een aardig, maar links of rechtsom kan enkel een zieke geest zo'n verhaal verzinnen.
Welterusten.quote:Op woensdag 30 april 2014 03:28 schreef voederbietel het volgende:
Ik maak er ook een tijdelijk eind aan, de groeten.
Naar eigen zeggen had hij al in een instelling gezeten.quote:Op woensdag 30 april 2014 03:27 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Het is allemaal wel leuk een aardig, maar links of rechtsom kan enkel een zieke geest zo'n verhaal verzinnen.
Pas op dat je niet stikt in je slaap hè?quote:Op woensdag 30 april 2014 03:28 schreef voederbietel het volgende:
Ik maak er ook een tijdelijk eind aan, de groeten.
Nee hoorquote:
Kijk niet naar mij, het was al lang niet meer ontopic.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |