Jammer.quote:
Ik heb daar nog geen bewijzen van gezien. Net zoals er nog geen bewijzen zijn van al het beeldmateriaal dat er zou zijn van deze mannen in dienst, zoals verscheidene media beweren. Kunnen we dat dan ook als propaganda zien?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 18:12 schreef Basp1 het volgende:
[..]
En hoeveel bewijzen zijn er dan gepost dat de opgepakte Israëliërs in hun gezicht geslagen zijn door de Belgische politie zoals zezelf beweren in dat artikel.
De motie Piri/Boswijk is van eind mei. Maar dit kabinet weigert uitvoering.quote:
VVD is inderdaad een middenpartij. En iedereen zou tegen een motie moeten stemmen waar dingen in worden verkondigd die simpelweg niet waar zijn. Bovendien blijft de vraag dus open staan wáárom de gevolgen van een oorlog die de Palestijnen zelf zijn gestart, (mede) de verantwoordelijkheid van Nederland zijn om op te knappen.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 19:17 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
De motie Piri/Boswijk is van eind mei. Maar dit kabinet weigert uitvoering.
En de usual suspects , aanhangers van Israelische terreur en geen empathie voor het Palestijnse leed, stemden tegen. Leuk he die zogenaamde middenpartij VVD.. En die christelijke SGP....met zogenaamde christelijke waarden.
Empathie? Werkelijk?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 19:17 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
De motie Piri/Boswijk is van eind mei. Maar dit kabinet weigert uitvoering.
En de usual suspects , aanhangers van Israelische terreur en geen empathie voor het Palestijnse leed, stemden tegen. Leuk he die zogenaamde middenpartij VVD.. En die christelijke SGP....met zogenaamde christelijke waarden.
Dan ben ik wel benieuwd waar jij denkt dat het Piri echt om gaat.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 20:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Empathie? Werkelijk?
Die andere hersenscheten van Piri maken duidelijk waar het echt om gaat.
ADquote:GroenLinks-PvdA en D66 willen dat de Tweede Kamer terugkomt van zomerreces voor een debat over de genocide in Gaza. Kamerleden Kati Piri (GL-PvdA) en Jan Paternotte (D66) hebben dat via X laten weten, zo meldt ANP. Directe aanleiding is de noodkreet van meer dan honderd hulporganisaties over de humanitaire situatie in de Palestijnse kuststrook.
Het spoeddebat zal wel niet doorgaan. Kamerleden kijken liever weg, willen niet weten. Of men steunt stiekem het Israelisch terrorisme en etnische zuiveringquote:Nederland schaarde zich eerder deze week achter een dringende oproep van 25 landen aan Israël om het geweld in Gaza te staken en veel meer voedselhulp toe te laten. Maar dat gaat de partijen niet ver genoeg. „Het kabinet doet nog steeds niks”, aldus Paternotte. De kans op een meerderheid voor het verzoek lijkt klein. GroenLinks-PvdA en D66 hebben samen 34 zetels in de Kamer
quote:
Israëlische poging tot beïnvloeding van Nederlandse politiek en samenleving
Ook Israël probeert de politieke en publieke opinie te beïnvloeden in het buitenland, waaronder
Nederland. Dit werd geïllustreerd met de verspreiding van een rapport van het Israëlische ministerie van
Diaspora en Antisemitismebestrijding, naar aanleiding van ongeregeldheden rondom de voetbalwedstrijd
Ajax-Maccabi Tel Aviv in november 2024. Het rapport is niet via de officiële kanalen met de Nederlandse
overheid gedeeld, maar is gericht verzonden aan specifieke politici en journalisten.48 De manier van
verspreiding werd door de Nederlandse ministers van Justitie en Veiligheid en van Buitenlandse Zaken
ongebruikelijk en, vanwege de mogelijke negatieve gevolgen voor Nederlandse ingezetenen, onwenselijk
genoemd.49 Zo kunnen de genoemde personen worden geïntimideerd of bedreigd, of in het ernstigste
geval aangevallen.50
Ja, echt... de straten staan vol met pro-Israël lui.quote:Op woensdag 23 juli 2025 18:29 schreef Bluesdude het volgende:
rapport Dreigingsbeeld Statelijke Actoren
van de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid
pagina 35
[..]
Oh dan mogen ze wel doodhongeren natuurlijk.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 14:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Wéér iemand met een onderliggende aandoening, dat bevestigt zelfs de Palestinian Chronicle
f f s ...quote:Op woensdag 23 juli 2025 23:24 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Oh dan mogen ze wel doodhongeren natuurlijk.
Ja blijkbaar is een chronische ziekte een argument waarom het eigenlijk wel prima is dat die persoon uitgemergeld is volgens Howard.quote:
Nee, dat is niet wat hij zegt en het zou je sieren als je eens kapt met die dodelijk vermoeiende zwart-wit alles-of-niets vergelijkingen de hele tijd.quote:Op woensdag 23 juli 2025 23:29 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ja blijkbaar is een chronische ziekte een argument waarom het eigenlijk wel prima is dat die persoon uitgemergeld is volgens Howard.
Wat voor grijstinten zijn er precies aan dat die persoon uitgemergeld is?quote:Op woensdag 23 juli 2025 23:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, dat is niet wat hij zegt en het zou je sieren als je eens kapt met die dodelijk vermoeiende zwart-wit alles-of-niets vergelijkingen de hele tijd.
Ja precies, wegens een verschil in politieke mening willen mensen gewoon dat andere mensen doodhongeren. Gewoon, zo maar. Zoals ze ook etnische zuiveringen en genocide willen. Prima Hex, je punt is weer gemaakt.quote:Op woensdag 23 juli 2025 23:31 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wat voor grijstinten zijn er precies aan dat die persoon uitgemergeld is?
Tja als iemand het overal verdedigt dat Israel een land belegert, en niks meer binnen laat, dan is het niet zo raar dat mensen gaan denken dat uithongeren je doel is.quote:Op woensdag 23 juli 2025 23:32 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja precies, wegens een verschil in politieke mening willen mensen gewoon dat andere mensen doodhongeren. Gewoon, zo maar. Zoals ze ook etnische zuiveringen en genocide willen. Prima Hex, je punt is weer gemaakt.
quote:Op woensdag 23 juli 2025 23:35 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja als iemand het overal verdedigt dat Israel een land belegert, en niks meer binnen laat, dan is het niet zo raar dat mensen gaan denken dat uithongeren je doel is.
Je moet eens ophouden met die vervelende stropoppen. De volgende keer reageer ik er niet eens meer op en zet gewoon meteen een TR.quote:Op woensdag 23 juli 2025 23:29 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ja blijkbaar is een chronische ziekte een argument waarom het eigenlijk wel prima is dat die persoon uitgemergeld is volgens Howard.
Dat zegt hier dus helemaal niemand. De situatie van deze mensen kun je simpelweg natuurlijk niet generaliseren omdat zij een (ernstige) onderliggende aandoeningen hebben. En we zien dus wel dat dit de hele tijd gebeurt.quote:Op woensdag 23 juli 2025 23:24 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Oh dan mogen ze wel doodhongeren natuurlijk.
En we hebben dan ook meer beelden gezien van Palestijnen met deze aandoening. Ook zie je veel kinderen met cystische fibrose. Want wederom, wat is een bijkomend risico van deze ziekte: ondervoeding.quote:Cerebral palsy (CP) frequently causes difficulty swallowing, known as dysphagia, due to motor control and coordination issues in the muscles involved in eating and drinking. This can lead to various complications, including malnutrition, aspiration (food or liquid entering the lungs), and prolonged dependence on modified food textures or feeding assistance.
Bron: Google Gemini
De kans is dus groot dan zulke mensen ook zonder een oorlog aan vechten waren om te overleven ergens in een Palestijns ziekenhuis. Alleen had dan de Westerse media er geen oog voor gehad, want het waren geen beelden die kunnen worden gebruikt om Israël in een kwaad daglicht te zetten. Daarom zien we ook amper zulke beelden uit Soedan of Jemen, waar ongetwijfeld soortgelijke situaties zijn. Waarschijnlijk ook op grote schaal, maar dat vinden de media niet zo relevant.quote:Cystic fibrosis (CF) frequently leads to malnutrition due to a combination of factors including malabsorption, increased energy needs, and potential inadequate calorie intake. Malnutrition in CF can manifest as poor growth, weight loss, and deficiencies in essential nutrients like fat-soluble vitamins.
Bron: Google Gemini
Kleine kanttekening is wel dat er voor deze mensen niet beter op is geworden door de oorlog. Als er al nog een ziekenhuis overeind staat, zijn er nu absoluut geen middelen meer om deze mensen te helpen. Persoonlijk vind ik dat je dat Israël best mag aanrekenen. De situatie aldaar is bijzonders schrijnend.quote:Op donderdag 24 juli 2025 10:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De kans is dus groot dan zulke mensen ook zonder een oorlog aan vechten waren om te overleven ergens in een Palestijns ziekenhuis. Alleen had dan de Westerse media er geen oog voor gehad, want het waren geen beelden die kunnen worden gebruikt om Israël in een kwaad daglicht te zetten. Daarom zien we ook amper zulke beelden uit Soedan of Jemen, waar ongetwijfeld soortgelijke situaties zijn. Waarschijnlijk ook op grote schaal, maar dat vinden de media niet zo relevant.
En selectief de beelden van doodzieke mensen misbruiken om anderen (in dit geval een land en diens bevolking) te demoniseren, is een buitengewoon smerige en verwerpelijke manier om journalistiek te bedrijven.
Helaas heeft het wel het gewenste effect: het speelt in op de emoties van de lezer en kijker en wakkert op die manier haat en antipathie aan jegens Israël.
Een gebrek aan aanwezigheid van benodigde medicijnen kun je zeker een goed argument voor maken. Maar dat is iets anders dan zulke mensen naar voren schuiven en dan claimen dat zij alleen door ondervoeding zijn gestorven.quote:Op donderdag 24 juli 2025 18:44 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Kleine kanttekening is wel dat er voor deze mensen niet beter op is geworden door de oorlog. Als er al nog een ziekenhuis overeind staat, zijn er nu absoluut geen middelen meer om deze mensen te helpen. Persoonlijk vind ik dat je dat Israël best mag aanrekenen. De situatie aldaar is bijzonders schrijnend.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |