Waarom kom je zelf niet met je luie reet van de bank en ga protesteren.quote:Op zondag 12 oktober 2025 10:23 schreef MagnificentAlfonso het volgende:
[..]
Sorry, ik heb het over onze eigen moslims en hun useful idiots.![]()
Het lijden van de Palestijnen gaat namelijk gewoon door. Dus hup, hup, hup, de straat op!
*Woosh*quote:Op zondag 12 oktober 2025 10:47 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Waarom kom je zelf niet met je luie reet van de bank en ga protesteren.
Je bent nog altijd chagrijnig om die ene opmerking he?quote:Op zondag 12 oktober 2025 10:44 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En hoe moeten we jouw rol zien? Toen niet erg en nu niet erg
Edit: ik vind het vreemd dat je zoveel rare posts plaatst terwijl je twee weken geleden nog emotioneel afscheid nam omdat je hier de inhoudelijke discussie miste.
Je weet waar *woosh* voor staat? Je mist het punt.quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Blijkbaar vind je het zelf dus niet zo belangrijk.
Nou leg het eens uit.quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:09 schreef MagnificentAlfonso het volgende:
[..]
Je weet waar *woosh* voor staat? Je mist het punt.
Hamas is aan het moorden geslagen in Gaza, zoals je in de link kan lezen.quote:
Het staat er gewoon inquote:Op zondag 12 oktober 2025 11:21 schreef MagnificentAlfonso het volgende:
[..]
Hamas is aan het moorden geslagen in Gaza, zoals je in de link kan lezen.
Ik verwacht krekels in de media.
Kijk eens aan, onverwacht. Ik sta gecorrigeerd.quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:28 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het staat er gewoon in
https://nos.nl/collectie/(...)pens-terug-op-straat
Omdat?quote:Op zondag 12 oktober 2025 10:05 schreef MagnificentAlfonso het volgende:
[..]
Ietwat vergezocht maar okay.
Die twijfel is er bij mij nooit geweest. Het ging vrijwel geen enkele demonstrant om Palestijnen.quote:Op zondag 12 oktober 2025 15:41 schreef HowardRoark het volgende:
Ondertussen worden Palestijnen die verdacht worden van samenwerking met Israël door Hamas met knuppels onder handen genomen. Geen pro-Palestijnse demonstrant die hier de straat voor op zal gaan. Wat natuurlijk de vraag opwekt in hoeverre al het vermeende activisme en geveinsde zorg over 'mensenrechten' oprecht was.
[ twitter ]
Ach natuurlijk. Het is een terroristische organisatie.quote:Op zondag 12 oktober 2025 17:24 schreef opgebaarde het volgende:
Terroristische groepering doet terroristische misdaden.... Wat had je verwacht?
Dat punt dat je hier wil maken... Bestaat dat wel?quote:Ik vind het wel bijzonder dat als je toch al niks met die inwoners van Gaza had en dat wat er met die mensen de afgelopen twee jaar gebeurde je toch al niks interesseerde, waarom maak je je hier dan ineens wel druk om
Als je geen woorden of zinnen gebruikt, maar emoticons nodig hebt om 'inhoudelijk te discussiëren', dan kan de ander niks met je boodschap. Dat is jammer want misschien heb je wel een goed verhaal of sterk argument waar de ander wat van kan opsteken. Nu kom je vooral dom en een beetje arrogant over. Misschien dat chatgpt je kan helpen om woorden te vindenquote:Op zondag 12 oktober 2025 18:51 schreef MagnificentAlfonso het volgende:
[..]
Ach natuurlijk. Het is een terroristische organisatie.
DAN IS HET GOED!![]()
![]()
![]()
Scherpe analyse!quote:Op zondag 12 oktober 2025 19:08 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Als je geen woorden of zinnen gebruikt, maar emoticons nodig hebt om 'inhoudelijk te discussiëren', dan kan de ander niks met je boodschap. Dat is jammer want misschien heb je wel een goed verhaal of sterk argument waar de ander wat van kan opsteken. Nu kom je vooral dom en een beetje arrogant over. Misschien dat chatgpt je kan helpen om woorden te vinden
https://www.ad.nl/buitenl(...)-behandeld~aa3e9fd9/quote:Hoewel het niet mogelijk is om de feiten onafhankelijk te verifiëren, geven de eerste ijzingwekkende getuigenissen idee van de situatie waarin zij twee jaar lang moesten zitten.
quote:De fysieke ontberingen waren al even gruwelijk. Elkana Bohbot zat het grootste deel van de tijd geketend in een tunnel, vertelt zijn familie. Op zijn trouwdag smeekte hij een bewaker om eindelijk eens te mogen douchen, een verzoek dat eerst werd geweigerd. Hamas heeft overigens niet op de uitspraken gereageerd.
Tering he, dan ben je als buitenlandredactie bij het AD ook het plot kwijt.quote:,,Hij heeft zeer zware martelingen ondergaan", vertelt zijn moeder. De uitspraken kunnen niet worden gecheckt bij Hamas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |