abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213079522
-de knopjes edit en quote zitten te dicht bij elkaar op mobiel voor mijn klauwen-
  donderdag 4 april 2024 @ 08:09:15 #277
168739 Red_85
'echt wel'
pi_213079580
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2024 07:26 schreef Abrikozentaart het volgende:
https://www.ad.nl/ede/gro(...)verdreven~a74179fd0/

Winkeliers zijn ook echt de nieuwe boeren aan het worden qua klagen en zeuren
Hallo zeg :')
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_213079683
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2024 07:26 schreef Abrikozentaart het volgende:
https://www.ad.nl/ede/gro(...)verdreven~a74179fd0/

Winkeliers zijn ook echt de nieuwe boeren aan het worden qua klagen en zeuren
Ga maar klagen bij de kabinetten Rutte die geen oplossing hebben geboden voor de steeds grotere vraag naar adequate GGZ-zorg:

quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2024 07:47 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Bron: Omroep Gelderland
[..]

“To destroy a people you must first sever their roots.”
  Miss 200.000.000! donderdag 4 april 2024 @ 08:55:36 #279
367000 roos94
pi_213079945
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2024 07:26 schreef Abrikozentaart het volgende:
https://www.ad.nl/ede/gro(...)verdreven~a74179fd0/

Winkeliers zijn ook echt de nieuwe boeren aan het worden qua klagen en zeuren
Als Ede de lucht in was geknald zouden ze maar wat blij zijn geweest dat de winkels dicht moesten. Altijd makkelijk om achteraf te praten :W
pi_213120429
Klein staartje aan het verhaal; als je iemand ziet filmen terwijl het niet eens impliciet om jou(w cafe) te doen is, moet je ze natuurlijk proberen aan te rijden.

quote:
NOS doet aangifte tegen café-eigenaar in Ede vanwege aanrijden cameraman

De NOS gaat aangifte doen tegen de eigenaar van een café in Ede. De kroegbaas zou vorig weekend met zijn auto tegen een cameraman en een kar vol apparatuur zijn aangereden.
Het incident gebeurde een paar uur na de gijzeling in café Petticoat in Ede. Een cameraman en een verslaggever van de NOS maakten na de gijzeling nog wat filmbeelden van het café en de omgeving.

Volgens de NOS was de eigenaar van een ander café daar niet blij mee. De Edese Vos schrijft dat het om de baas van Café Premier gaat. De man zou bij het verplaatsen van zijn auto tegen een kar met apparatuur zijn gereden en vervolgens tegen het been van de cameraman. De NOS-medewerker hoefde niet naar het ziekenhuis, maar hij heeft volgens de omroep wel last.

De situatie was "behoorlijk bedreigend", laat een woordvoerder van de omroep weten. Daarom gaat de NOS volgende week aangifte doen. "Journalisten zitten in de hoek waar de laatste jaren de klappen vallen. In een democratie is het niet normaal dat je journalisten aanvalt", zegt de NOS tegen de Gelderlander.

Volgens de eigenaar van het café ging het per ongeluk. "Ik wilde het plein oprijden", zegt hij tegen het ANP. De kroegbaas zette zijn auto "in de vooruit" in plaats van "in de achteruit", waardoor de kar per ongeluk "een tikje" kreeg. Het been van een cameraman is volgens de café-eigenaar "absoluut niet" geraakt.
https://www.nu.nl/media/6(...)ijden-cameraman.html
  zondag 7 april 2024 @ 09:54:02 #281
168739 Red_85
'echt wel'
pi_213120589
Jankers.
Alles voor de kliks.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_214222380
twitter
  dinsdag 9 juli 2024 @ 17:28:28 #283
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_214222878
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2024 16:40 schreef Zipportal het volgende:
[ x ]
Fijn dat hij meewerkt en niet ook nog eens dwars gaat doen op dat vlak.
Maar goed, voor iemand die vooral boos was dat hij niet de juiste hulp kreeg en dat met een gijzeling leek te willen afdwingen zou het ook wel raar zijn niet mee te werken aan een psychiatrisch gedragskundig onderzoek.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 10 december 2024 @ 11:07:47 #284
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_215823807
De rechtbank in Zutphen behandelt vandaag de zaak tegen de man die eind maart urenlang vier mensen in gijzeling hield in een café in Ede.

https://nos.nl/artikel/25(...)ingszaak-in-cafe-ede
(Er staat nog niets nieuws in.)
Het leven is één grote fles B:)B
pi_215834056
OM eist 1 jaar cel en tbs :')
De enige echte.
pi_215986217
Negen maanden cel en tbs voor man die mensen vasthield in café in Ede
https://nos.nl/artikel/25(...)hield-in-cafe-in-ede
quote:
Vanwege zijn voorarrest zal hij niet meer naar de gevangenis gaan, maar direct naar een tbs-kliniek. De rechtbank acht hem verminderd toerekeningsvatbaar. "Je kunt de verdachte zijn daden maar beperkt verwijten vanwege zijn geestesziekte", zei de rechter.

Hij wordt vrijgesproken van gijzeling, maar wel veroordeeld voor vrijheidsberoving en bedreiging. "Hij heeft iets verschrikkelijks gedaan, maar er zat geen enkele bedoeling achter en daarom is het geen gijzeling, maar wederrechtelijke vrijheidsberoving", lichtte de rechter toe. Het Openbaar Ministerie pleitte hier twee weken geleden bij de eis ook al voor.
lol
pi_215986281
Netjes de vrouwen door vrouwen laten fouilleren, bijzondere correctheid.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')