Ajax troep.quote:Op dinsdag 6 december 2022 22:01 schreef wimderon het volgende:
Van der Vaart snapt werkelijk waar helemaal niks.
Kan ik best mee leven. Debiele broertje genot.quote:
Uiteraardquote:Op dinsdag 6 december 2022 22:02 schreef BB-King het volgende:
Fragmentje Salenko 1994 Rusland-Kameroen?
Hij bedankte de fans en sloot weer aan bij zijn team.quote:
Geen enkel gedrag keurt dit gebeuren goed.quote:Op dinsdag 6 december 2022 21:11 schreef GGMM het volgende:
Feeststemming na WK-winst Marokko slaat om, ME veegt pleinen leeg in grote steden
@:slobeend
Die antwoord ga ik niet bevragenquote:Op woensdag 7 december 2022 00:00 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Geen enkel gedrag keurt dit gebeuren goed.
Hij loopt (net zoals een andere speler) na het bedanken van de fans richting de kleedkamer. Want zoals zichtbaar is staat lang niet de hele selectie daar op het veld. De selectie van Portugal is groter dan enkel een man of tien.quote:Op dinsdag 6 december 2022 23:15 schreef Greetje21 het volgende:
[..]
Hij bedankte de fans en sloot weer aan bij zijn team.
De vraag is wel relevant natuurlijk. De Portugezen hadden 'm ook verwacht. De ene na de andere open deur werd ingetrapt. Duidelijk is dat Portugal veel energie steekt in het managen van het ego van Ronaldo.quote:Op dinsdag 6 december 2022 22:10 schreef Saekerhett het volgende:
“Ronaldo did not start today, how did the squad react to that?”
Nadat Portugal 6-1 heeft gewonnen deze debiele vraag stellen
IJdele hoop.quote:Op woensdag 7 december 2022 09:43 schreef Halcon het volgende:
Hopelijk [..] snapt Ronaldo dat [..] belangrijker is dan zijn ego.
Ja, als je het gisteren weer zag en die reactie van hem na z'n wissel. Hij is maar met één ding bezig en de rest is bijzaak.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |