Dan kan hij toch nog een punt hebben dat de serie faalt. Het boek waar dit op gebaseerd is heeft hij toch wel afgemaakt. Zou inderdaad tof zijn als hij de GoT serie afmaakt (gaat niet gebeuren). Maar dat heeft uiteraard niks te maken met dat HBO faalt met series als dit.quote:Op donderdag 5 september 2024 11:34 schreef Mortaxx het volgende:
Zelfde als met GOT. Eerst z'n miljoenen pakken en na afloop klagen dat het niet goed genoeg was. Maar z'n boeken schrijven faalt hij al tien jaar in
Hee, wat goed dat je dat archive linkje hebtquote:Op donderdag 5 september 2024 11:23 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
GRRM brand terecht de showrunner af in zijn laatste blogpost https://archive.is/M8fN3 (Staan boekspoilers in)
Hij heeft hem inmiddels verwijderd.
Toch jammer dat ze met zon budget geen goed seizoen konden neerzetten. Gezeur over budget vind ik ook echt kansloos als je zon grote naam bent. Als we GRRM moeten geloven wordt het ook niet beter meer volgende seizoenen. Dat zou ik ook niet verwachten als HBO niks verandert aan de showrunner. Karakters opbouwen dat begrijpt deze man niet. Afgelopen seizoen is het enkel bij Aegon misschien Larys een klein beetje gelukt.
Ah ben dus niet de enige.quote:Op zaterdag 14 september 2024 20:42 schreef heywoodu het volgende:
en ben toch regelmatig even kwijt wie nou ook alweer de ouders zijn van dit of dat personage, wat de relatie tussen die en die is, etc,
Al dat Baela en Rhaena en Laenor en al die honderdmiljoen kinders en dan heb ik net aflevering drie gezien en is er blijkbaar een Joffrey en nóg een Aegon en nóg een Viserys en nu ben ik wel echt de weg kwijt.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Greens:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Zon post is niet goed voor de business.quote:Op vrijdag 13 september 2024 08:24 schreef wolfrolf het volgende:
wat een laffe vent dat ie die blogpost heeft verwijderd.
Dat wordt sowieso lastig inderdaad, enorm genoten weer, ik kan me moeilijk voorstellen dat ik van een volgend seizoen nóg meer kan genietenquote:Op donderdag 5 september 2024 11:23 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Als we GRRM moeten geloven wordt het ook niet beter meer volgende seizoenen.
Beter doen dan een 6je ofzo moet voor HBO toch wel te doen zijn. Niet alle karakters beslissingen laten maken die niet bij hun karakter passen moet toch ook wel te doen zijn. Seizoen 1 was wel sterk.quote:Op zaterdag 28 september 2024 08:22 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat wordt sowieso lastig inderdaad, enorm genoten weer, ik kan me moeilijk voorstellen dat ik van een volgend seizoen nóg meer kan genieten
Ik ben altijd oprecht benieuwd hoe mensen op een 6 uitkomen bij zoiets. Seizoen 1 was prima en ik heb seizoen 2 gekeken als iets wat er heerlijk overheen knalde en waardoor ik enorm veel zin heb in seizoen 3quote:Op zaterdag 28 september 2024 08:32 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Beter doen dan een 6je ofzo moet voor HBO toch wel te doen zijn. Niet alle karakters beslissingen laten maken die niet bij hun karakter passen moet toch ook wel te doen zijn. Seizoen 1 was wel sterk.
Er is een heel topic en een poll ter beschikking hier om erachter te komen. Nouja zo te zien zijn er 2 topics volgeluld over dit seizoen.quote:Op zaterdag 28 september 2024 08:37 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben altijd oprecht benieuwd hoe mensen op een 6 uitkomen bij zoiets. Seizoen 1 was prima en ik heb seizoen 2 gekeken als iets wat er heerlijk overheen knalde en waardoor ik enorm veel zin heb in seizoen 3
Maar ieder z'n meug, uiteraard.
Het opbouwen rond Harrenhal, Otto die helemaal klaar is met Aegon's gekut, Aemond die Aegon aanvalt als een voorlopige apotheose van de onderlinge strijd die constant aan het borrelen is geweest, de langzaam komende realisatie bij Rhaenyra en Alicent hoe het zat met wat Viserys bedoelde met 'Aegon', twee van de drie nieuwe dragon riders (niet Ulf, die vond ik maar kut), de worstelingen van Daemon in Harrenhal en boven alles het hele optreden van Rhaenys, van haar aanvankelijke terughoudendheid tot de uiteindelijke realisatie dat ze wel om móet keren om Vhagar aan te vallen ipv te ontsnappen, omdat dat letterlijk de enige (weliswaar minimale) kans was die ze hadden om Vhagar serieus aan te pakken.quote:Op zaterdag 28 september 2024 08:54 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Er is een heel topic en een poll ter beschikking hier om erachter te komen. Nouja zo te zien zijn er 2 topics volgeluld over dit seizoen.
Seizoen twee was traag, er gebeurde niks. Het zou oorlog worden einde seizoen 1 en een seizoen verder staat het nog steeds op het punt om los te barsten. Maar tussendoor moest je wel 2 uur aan visioenen van Daemon kijken of Allicent die er geen zin meer heeft, een beetje gaat kamperen en gewoon vrij wil zijn al moet ze haar hele familie daarvoor offerenZo'n Jace was alleen maar een beetje aan het zeuren dat het allemaal niet goed is wat zijn moeder doet. Die Korlys staat ook 20 scenes in de haven voor een waardeloze payoff dat zijn bastard hem niet chill vindt.
Wat vond jij er dan zo geweldig aan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |