Dat er bij O. een goed schot los zit wisten we natuurlijk al, maar dat je als weduwe, zoon of dochter dit soort ellende moet aanhoren is wel hemeltergend. Waarom was dit ook alweer nodig?quote:"Mijn zoon was 14 jaar, toen jij besloot zijn vader dood te rijden." De weduwe van Wijchenaar Sebastiaan Theloosen (42) spreekt pakketbezorger Tarik O. (22) woensdag bij het gerechtshof in Den Bosch op indringende wijze toe. Het wegvallen van haar man op 24 november 2020 had een grote weerslag op haar twee kinderen en haarzelf.
Kan de Woerdense verdachte zich iets voorstellen bij het leed van de nabestaanden? "Toen mijn opa overleed, vond ik dat ook niet fijn. Maar ik was er met een dag weer bovenop. Ik begrijp dat het wellicht pijnlijk kan zijn. Dat vind ik jammer voor hen”, zei hij.
Laat die Tarik vooral de ene na de andere uitspraak doen waaruit blijkt dat er geen enkele vorm van spijt en besef bij hem bestaat. Hopelijk werkt dat alleen maar strafverhogend.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 20:39 schreef Janneke141 het volgende:
Dat er bij O. een goed schot los zit wisten we natuurlijk al, maar dat je als weduwe, zoon of dochter dit soort ellende moet aanhoren is wel hemeltergend. Waarom was dit ook alweer nodig?
Ik vond het ook stil in huis toen mijn goudvis op z’n rug in de kom lag, maar ik ben ik en niet die andere mensen dus dan oordeel ik ook niet over anderen.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 20:39 schreef Janneke141 het volgende:
Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Vandaag mochten de nabestaanden opnieuw naar de rechtbank om het hele ritueel over te doen omdat het hof de vorige keer haar administratie niet op orde had. En hopelijk hadden ze genoeg koffie, want ze waren vergeten de verdachte op te halen dus het begon allemaal te laat
Klein highlight uit het oeuvre van de verdachtedader:
[..]
Dat er bij O. een goed schot los zit wisten we natuurlijk al, maar dat je als weduwe, zoon of dochter dit soort ellende moet aanhoren is wel hemeltergend. Waarom was dit ook alweer nodig?
De brutaliteit van sommige gasten.quote:Pakketbezorger Tarik O. uit Woerden vecht de straf aan die hij onlangs kreeg voor het opzettelijk doodrijden van Wijchenaar Sebastiaan (42). De rechtbank in Utrecht legde de 19-jarige 7 jaar cel én tbs met dwangverpleging op, omdat hij zijn auto 'als wapen' gebruikte.
Snap jij het nog?quote:
Doet hij ook. Daarom heeft hij ook een jaar minder gekregen, het Hof wil hem zsm de tbs in hebben.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:22 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
De brutaliteit van sommige gasten.
Deze Tarik O. moet neem ik aan volgens het DSM handboek toch wel een aantal diagnoses op het spectrum aantikken?
Man man man.²
Deze man zit de komende jaren achter de hoge hekken van een tbs-kliniek…quote:Op woensdag 16 oktober 2024 22:36 schreef Telefoonvork het volgende:
Na zijn gevangenisstraf kan hij erop rekenen dat verzekeraars hem niet willen, kan hij moeilijkheden krijgen bij het vinden van werk, is hij zijn huis kwijt, etc.
Hoogstwaarschijnlijk eindigt hij dakloos en alleen.
Toch is dit wel het contra-intuïtieve gevolg van een tbs die pas na een gevangenisstraf komt.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 23:48 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Deze man zit de komende jaren achter de hoge hekken van een tbs-kliniek…
Volstrekt eens. Maar de enige manier om dat op te lossen is gevangenisstraffen fors inkorten, en dat is nou niet echt de maatschappelijke tendens. Elke andere oplossing ondergraaft de tbs.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 00:02 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Toch is dit wel het contra-intuïtieve gevolg van een tbs die pas na een gevangenisstraf komt.
Hoe zie je dat concreet voor je?quote:En ik blijf het ongehoord vinden dat we de nabestaanden van dit ellendige verhaal drie keer door dezelfde shit moeten trekken vanwege procedurele overwegingen. In een zaak waar het zo duidelijk is dat de dader echt de dader is zou dat toch handiger moeten kunnen. En dat staat dan nog los van de blunders van het parket.
Ja, geen idee. Dit is totaal niet mijn vakgebied natuurlijk. Op het moment dat er in een zaak nieuwe informatie is die voor de verdachte en/of voor de slachtoffers/nabestaanden echt een verandering kunnen betekenen dan is een nieuw proces volkomen logisch, maar dat was hier helemaal niet het geval. De afweging dat er een nieuw proces moet komen is procedureel, maar kan voor de nabestaanden of slachtoffers zeer ingrijpend zijn en voor volgens van buitenaf onbegrijpelijk. Is, in brede zin, het recht(sgevoel) hier nu echt mee gediend?quote:
Ja, kan.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 22:36 schreef Telefoonvork het volgende:
Na zijn gevangenisstraf kan hij erop rekenen dat verzekeraars hem niet willen, kan hij moeilijkheden krijgen bij het vinden van werk, is hij zijn huis kwijt, etc.
Hoogstwaarschijnlijk eindigt hij dakloos en alleen.
De samenleving ziet zo iemand liever wat langer in de cel zitten én daarna alsnog de tbs in.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:53 schreef trein2000 het volgende:
Doet hij ook. Daarom heeft hij ook een jaar minder gekregen, het Hof wil hem zsm de tbs in hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |