Ik heb betaald met mijn Visa in een beveiligde omgeving en ik ontving het pakket dan ook binnen 3 dagen, ging retesnel!quote:Op vrijdag 27 april 2007 09:28 schreef BettyR het volgende:
Hoe ging het bestellen bij jullie? Ik werd tijdens de bestelprocedure niet door een bepaald betalingsprogramma geleid, ik kreeg wel een melding dat mijn bestelling geplaatst was en ik kreeg ook een email dat mijn bestelling ontvangen was. Ik heb het geld overgemaakt via internetbankieren volgens de gegevens die in de email stonden. De status van mijn bestelling staat nog altijd op pending.
ik heb ook betaald met overschrijving, had het pakketje 3 dagen later al binnen, echt super!quote:Op vrijdag 27 april 2007 09:28 schreef BettyR het volgende:
Hoe ging het bestellen bij jullie? Ik werd tijdens de bestelprocedure niet door een bepaald betalingsprogramma geleid, ik kreeg wel een melding dat mijn bestelling geplaatst was en ik kreeg ook een email dat mijn bestelling ontvangen was. Ik heb het geld overgemaakt via internetbankieren volgens de gegevens die in de email stonden. De status van mijn bestelling staat nog altijd op pending.
Dat "laagje" wat je voelt zijn je eigen dode huidcellen die nu loskomen en die nog op je huid blijven liggen. Na een tijdje verdwijnt dat (door wassen en natuurlijk verlies) en voel je dat niet meerquote:Op zondag 29 april 2007 13:03 schreef BettyR het volgende:
Ik heb het gisteren binnen gekregen, ik heb het nu twee keer gebruikt, kan er nu nog niet heel veel van zeggen. Ik heb wel een beetje t gevoel dat de 2% BHA Liquid een beetje een laagje achter laat op mn huid. Hoe staat het er nu bij jullie voor?
heb hem gevonden!quote:Op woensdag 25 april 2007 11:22 schreef kwahgib het volgende:
@snowqueen911: Hoe bevalt het carbon masker? Daar heb je toch samples van besteld?
Echt?quote:Op maandag 30 april 2007 18:47 schreef kwahgib het volgende:
[..]
Dat "laagje" wat je voelt zijn je eigen dode huidcellen die nu loskomen en die nog op je huid blijven liggen. Na een tijdje verdwijnt dat (door wassen en natuurlijk verlies) en voel je dat niet meer
met een watje natuurlijk:)quote:Op zondag 6 mei 2007 20:25 schreef kwahgib het volgende:
Hoe passen jullie de 2% BHA liquid toe? Met een watje? Of gewoon met je vingers steeds wat uitsmeren? Ik doe het laatste, kost wel meer tijd.. Maar heb het idee dat dat veel zuiniger is!
mja, tonic doe je ook altijd op een watje toch? Als je het met je vingers doet druipt ook de helft eraf/trekt in je vingers.quote:Op zondag 6 mei 2007 21:28 schreef kwahgib het volgende:
Haha dat valt wel mee.. je moet steeds een beetje er op doenWerkt best goed.. In een watje blijft de helft er toch inzitten? :s
haha ik bedoelde met 'je' in het algemene, niet 'jij'quote:
als mijn balancing tonic en BHA liquid op zijn, ga ik die zeker weer bestellen!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:51 schreef kwahgib het volgende:
Wat zijn de volgende producten van Paula die jullie overwegen aan te schaffen?
Voor mij:
- Skin Balancing Daily Mattifying Lotion with SPF 15 and Antioxidants
- Skin Balancing Carbon Mask
- Skin Relief Treatment
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |