Dank je voor dit advies, maar ik heb er een gewoonte van gemaakt op mijn eigen oordeel af te gaan.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:26 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Of misschien juist niet.
Er wordt zoveel gesteld door mensen die in een complot geloven. Veel daarvan is slecht onderbouwd of gewoon een leugen.
Dus ga er maar niet automatisch van uit dat deze bouwtekening zoveel waarde hebben als verschillende mensen zeggen.
Maar je hebt verder ook geen bewijzen dat het geen vliegtuig was.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:30 schreef TeenWolf het volgende:
oh ja, nee heb niemand brokstukken zien neerleggen
ik weet niet wat er daadwerkelijk is gebeurd met het pentagon en daar ging het ook niet om, ik vind de bewijzen dat er een vliegtuig is ingevlogen erg zwak.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:37 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Maar je hebt verder ook geen bewijzen dat het geen vliegtuig was.
Wat is er dan wel met het Pentagon gebeurd? En welke bewijzen heb jij daarvoor?
?quote:de eerste foto doet het niet, de tweede foto daarvan kan ik niet afleiden of deze bij het pentagon genomen is, de derde foto, zou kunnen dat deze bij het pentagon is genomen (hoewel ik het pentagon helaas niet in beeld zie) , als dat de motor is van de boeing 757 op plaatje 3 dan is dat niet meer dan 1 meter groot, de motor van een boeing 757 is eigenlijk ongeveer 3 meter groot in diameter best raar.
UHmquote:Op donderdag 29 maart 2007 21:41 schreef TeenWolf het volgende:
ik weet niet wat er daadwerkelijk is gebeurd met het pentagon en daar ging het ook niet om
alsjeblieft niet weer een linkdump naar 911myths, ik ken weer 2 sites die die site van jou weer debunken, maar dat doet er niet toe.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:42 schreef calvobbes het volgende:
http://911myths.com/html/757_wreckage.html
Meer foto's van wrakstukken. Zie ook de links die daar weer bij staan. Ik zie graag een duidelijke onderbouwing als je vind dat die site niet betrouwbaar is.
quote:de eerste foto doet het niet, de tweede foto daarvan kan ik niet afleiden of deze bij het pentagon genomen is, de derde foto, zou kunnen dat deze bij het pentagon is genomen (hoewel ik het pentagon helaas niet in beeld zie) , als dat de motor is van de boeing 757 op plaatje 3 dan is dat niet meer dan 1 meter groot, de motor van een boeing 757 is eigenlijk ongeveer 3 meter groot in diameter best raar.
Jawel. Kom eens op met bewijzen dat 9/11 myths het fout heeft. Iedereen kan van die loze beschuldigingen uiten....quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:46 schreef TeenWolf het volgende:
alsjeblieft niet weer een linkdump naar 911myths, ik ken weer 2 sites die die site van jou weer debunken, maar dat doet er niet toe.
zie beneden.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:48 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Jawel. Kom eens op met bewijzen dat 9/11 myths het fout heeft. Iedereen kan van die loze beschuldigingen uiten....
(voor de rest heb je al 3 keer geen antwoord gegeven op mijn opmerking)quote:zet die foto's gewoon als image neer, neem er een stuk of drie aan die andere 3 foto's had ik bar weinig.
en je foto's zijn van 911 mythsquote:de eerste foto doet het niet, de tweede foto daarvan kan ik niet afleiden of deze bij het pentagon genomen is, de derde foto, zou kunnen dat deze bij het pentagon is genomen (hoewel ik het pentagon helaas niet in beeld zie) , als dat de motor is van de boeing 757 op plaatje 3 dan is dat niet meer dan 1 meter groot, de motor van een boeing 757 is eigenlijk ongeveer 3 meter groot in diameter best raar.
Waarom zou ik moeten antwoorden op dergelijke opmerkingen als jij geen enkele moeite doet om jouw beweringen te onderbouwen?quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:50 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
(voor de rest heb je al 3 keer geen antwoord gegeven op mijn opmerking)
Het was al langer bekend dat dit gelekt was. Steven Jones had ze al een hele tijd bv.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:18 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Euforisch valt wel mee geloof ik. Goed nieuws? Jazeker. En dan vooral omdat er info gelekt wordt. Ook al is het 'nog maar' dit, het zijn goede tekens.
Dat moet dan vrij gemakkelijk na te gaan zijn.quote:Voor zover ik het begrepen heb stellen ze juist dat Fema en Nist de sterkte van het gebouw en dan met name de kern nogal afzwakken tov wat de tekeningen laten zien.
Bwa.. ik geloof niet in een complot dus is het maar logisch dat ik niet denk dat er iemand zich echt druk maakt hierin. Als het al zo is, dan meer of men al dan niet gerechtelijke stappen moet ondernemen. Er bestaat nog altijd zoiets als eigendomsrechten enzo...quote:[..]
En ik denk dat er hier en daar flink gevloekt is toen bekend werd dat deze tekeningen gelekt waren.![]()
kerel draai het niet om, ik stelde jou een paar vragen (al 3 x) die beantwoord je niet maar stelt een rare wedervraag aan mij of ik je site even wil debunken.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:51 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Waarom zou ik moeten antwoorden op dergelijke opmerkingen als jij geen enkele moeite doet om jouw beweringen te onderbouwen?
Ik weet niet wat je denkt te bereiken door jouw manier van discusieren, maar het is totaal niet overtuigend....
zie beneden.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:48 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Jawel. Kom eens op met bewijzen dat 9/11 myths het fout heeft. Iedereen kan van die loze beschuldigingen uiten....
quote:de eerste foto doet het niet, de tweede foto daarvan kan ik niet afleiden of deze bij het pentagon genomen is, de derde foto, zou kunnen dat deze bij het pentagon is genomen (hoewel ik het pentagon helaas niet in beeld zie) , als dat de motor is van de boeing 757 op plaatje 3 dan is dat niet meer dan 1 meter groot, de motor van een boeing 757 is eigenlijk ongeveer 3 meter groot in diameter best raar.
en je foto's zijn van 911 myths
Er staan veel meer foto's op die 911myths site. Maar blijkbaar heb je niet eens gekeken en blijkbaar wil je het niet eens zien.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:57 schreef TeenWolf het volgende:
zet die foto's uit 911 myths hier eens neer gewoon als image , neem er een stuk of drie, aan die andere 3 foto's van 911 myths had ik bar weinig.
relax gast, chill. is goed, wat jij wil.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:10 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Er staan veel meer foto's op die 911myths site. Maar blijkbaar heb je niet eens gekeken en blijkbaar wil je het niet eens zien.
Dan heeft het weinig zin om met jou een discussie te gaan voeren.
Ik ga deze discussie liever aan met duidelijke bewijzen. Niet met 'ik zie op die foto dat en dat, dus dat klopt niet' gedoe. Daar schiet niemand wat mee op met die gissingen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:20 schreef TeenWolf het volgende:
relax gast, chill. is goed, wat jij wil.
helaas geen antwoord gekregen op mijn kritische opmerkingen over je 3 geplaatste foto's maar goed.
wat had je dan gehoopt? jij die foto's neerzetten en ik "jaaaaaaaaaaaaaaa, bedankt, het ultieme bewijs!" roepen?quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:22 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ik ga deze discussie liever aan met duidelijke bewijzen. Niet met 'ik zie op die foto dat en dat, dus dat klopt niet' gedoe. Daar schiet niemand wat mee op met die gissingen.
Bijvoorbeeld. Ik hoop nooit dat mensen klakkeloos vanalles negeren en alleen maar roepen dat andere verhalen niet kloppen zonder dat ze zelf hun verhalen onderbouwen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:25 schreef TeenWolf het volgende:
wat had je dan gehoopt? jij die foto's neerzetten en ik "jaaaaaaaaaaaaaaa, bedankt, het ultieme bewijs!" roepen?![]()
wat heb ik genegeerd met die foto's dan? jij dumpt die foto's hier toch? en dan is het fout als ik er een paar opmerkingen over maak?quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:27 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld. Ik hoop nooit dat mensen klakkeloos vanalles negeren en alleen maar roepen dat andere verhalen niet kloppen zonder dat ze zelf hun verhalen onderbouwen.
Ik vind het niet zo netjes dat menen zomaar wat roepen. Ik doe moeite om het e.e.a. aan te tonen. Jij zegt alleen maar 'die site is niet betrouwbaar' 'die foto klopt niet'. Je komt zelf met geen enkel bewijs.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:29 schreef TeenWolf het volgende:
wat heb ik genegeerd met die foto's dan? jij dumpt die foto's hier toch? en dan is het fout als ik er een paar opmerkingen over maak?
je hebt inderdaad wat moeite gedaan door wat foto's te copypasten van je linkdumpsite op dit forum.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:36 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ik vind het niet zo netjes dat menen zomaar wat roepen. Ik doe moeite om het e.e.a. aan te tonen. Jij zegt alleen maar 'die site is niet betrouwbaar' 'die foto klopt niet'. Je komt zelf met geen enkel bewijs.
Je doet dat zonder enkele onderbouwing. Dat heb ik nu al diverse malen uitgelegd.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:40 schreef TeenWolf het volgende:
op deze foto's heb ik een paar opmerkingen gemaakt (over de plaats foto en diameter object ed) en als ik dat doe is het "niet netjes" ?
chill gast, rustig je leven hangt er niet vanaf. don't worry be happy.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:44 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Je doet dat zonder enkele onderbouwing. Dat heb ik nu al diverse malen uitgelegd.
Ik zou zeggen, lees mijn vorige post (IN ZIJN GEHEEL) nog een aantal keer door. Misschien dat je het dan snapt, want zo schiet het niet op.
Als jou alles meerdere malen moet worden uitgelegd, dan heb ik helemaal geen zin meer in deze manier van discusieren.
Ik ga met jou geen discussie voeren over 9/11 als jij niet zelf met bronnen komt, maar wel alles als onbetrouwbaar of fout bestempeld.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:51 schreef TeenWolf het volgende:
je zegt nu al een paar keer dat je niet gaat discussieren maar toch steeds antwoord geven?
nou ook goed dan geen antwoord op mijn vragen over je drie gecopypastte foto's van je befaamde linkdumpsite.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:55 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ik ga met jou geen discussie voeren over 9/11 als jij niet zelf met bronnen komt, maar wel alles als onbetrouwbaar of fout bestempeld.
En ik probeer jou uit te leggen waarom ik die discussie met jou niet ga voeren op jouw manier, want dat is geen discussie. Als dat nog steeds moeilijk te begrijpen is voor jou, dan heb je toch echt pech. Want nu zet ik er toch echt een punt achter totdat je echt een discussie start.daaaaaaaaaaaaaaaaag.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |