Over zowel Sylvia als Huub heb ik sterke twijfels trouwens. Maar het boeit verder niet echt toch?quote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:06 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet want die zijn beiden overtuigd hetero.
Nee, maar de DGK spionnen lezen hier mee. Dus nu zal het wel weer veranderenquote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:08 schreef scanman01 het volgende:
[..]
De vraag is of het werkt. Ik lees zelf al veel minder op hun site, dus zo 'duh' vind ik het niet.
Het effect is alleen dat die site een slechte naam krijgt.
Ik denk eerlijk gezegd niet dat het gaat veranderen.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:10 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Nee, maar de DGK spionnen lezen hier mee. Dus nu zal het wel weer veranderen![]()
quote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:10 schreef blomst het volgende:
Natasia heeft veel moeite met het t-shirtje wat Eric heeft gekregen zeker?
Mijn anti-dgk is ook in alle lagen doorgedrongen.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:11 schreef Ashrak het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd niet dat het gaat veranderen.
Je kunt zien dat de omslag in alle lagen is doorgezet.
Een tijdje geleden vroeg Eric of Sylvia ook bi-zonder was, toen volgden er alleen wat 'blikken' over en weer en er werd niets ontkend. En sinds dat gesprek ga ik er idd vanuit dat Sylvia bi-zonder is.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:10 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Over zowel Sylvia als Huub heb ik sterke twijfels trouwens. Maar het boeit verder niet echt toch?
Ze zou de Nix-Factor idd zonder moeite winnenquote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:18 schreef HiDiHo het volgende:
Ze kan ook helemaal niet zingen, dus het maakt echt niet uit hoeveel ze eet![]()
quote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:18 schreef HiDiHo het volgende:
Ze kan ook helemaal niet zingen, dus het maakt echt niet uit hoeveel ze eet![]()
Geld nodig, of ook toondoof.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:19 schreef Ashrak het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ik snap dan ook nog steeds niet dat hij nog met een strak gezicht naar Natasia en Brian kan luisteren.
Ik kan het me voorstellen.. Als je al die tijd gedacht hebt dat JIJ de enige Diva in DGK bent, en je komt tot de ontdekking dat er nog een Diva rondloopt....quote:Op vrijdag 23 maart 2007 12:10 schreef demins het volgende:
Natas gaat helemaal bezirk over de titel van DIVA!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |