Er wordt al opgelet.quote:Op donderdag 19 april 2007 20:02 schreef Aibmi het volgende:
Even een vraagje. Rudeonline zit zijn controversiële en onbeargumenteerde theorie overal hier weer als feiten te verspreiden. Zou het niet handiger zijn om hem in een eigen topic op te sluiten, zodat mensen die normale topics willen lezen er in ieder geval geen last van hebben?
Zeg dan gewoon niets als je het niet kunt aantonen. Of wacht tot het zover is. Nu is het niets minder dan laster en smaad. Niet dat ik dat niet van je ben gewend.quote:Op donderdag 19 april 2007 20:07 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
als ik heel veel lullige dingen over turkije ga roepen in een topic dan ga jij ook persoonlijk worden. heb dat wel eens meegemaakt. nu niet naar linkjes gaan roepen of topics, want daarvoor zuip ik teveel.
ik zal het wel een keer aangeven als het zover is.
Wat een vreselijke sluitpost. Denigrerend en betuttelend. Ik zal het voor je uitleggen Triggershot, alsof je zo dom en infantiel bent zoals je mij behandelt.quote:Op woensdag 18 april 2007 19:32 schreef Triggershot het volgende:
Discussieforum niet om te helpen bij wat (school)opdrrachten.
Ik zal het heel duidelijk voor je gaan maken in een paar zinnen.quote:Op vrijdag 20 april 2007 17:44 schreef MeneerTim het volgende:
Triggershot sluit: Theorieën over imago en identiteit.
[..]
Wat een vreselijke sluitpost. Denigrerend en betuttelend. Ik zal het voor je uitleggen Triggershot, alsof je zo dom en infantiel bent zoals je mij behandelt
Het is geen opdracht die ik aan het maken ben, ik ben een artikel aan het schrijven. Ik vraag niemand om werk voor me te doen, ik vraag slechts om tips en discussie. Hoe kan je identiteit binnen studentenverenigingen benaderen? Wat kan je ermee? Dat artikel komt er waarschijnlijk nooit maar dat is geen reden om het er niet over te hebben. Het is een zeer groot onderdeel van identiteitsvorming in het studentenleven en wat hebben we aan bestaande theorieën als we daar naar kijken?
Hoi Tim, verwacht voornamelijk van mij het respect wat ik van je krijg, .
Haha ahnee dude, je gedraagt je echt als een boze schoolmeester.quote:Op vrijdag 20 april 2007 18:15 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik zal het heel duidelijk voor je gaan maken in een paar zinnen.
Topics in WFL zijn er niet om voor je persoonlijke activiteiten geopend te worden en daar vanuit inspiratie, tips en stof te vragen. Als je WFL-FAQ heb gelezen staat er dus ook dat je als je een nieuwe topic start argumenten moet gebruiken.. En standpunt in nemen etc. Om maar te zwijgen over je onderwerp, wat niet eens in WFL past, ik zou zeggen probeer GC/SES, maar in WFL blijft het op huidige manier dicht.
Dat mag je denken en als je er overtuigd van bent, schrijf een OP conform aan WFL-FAQ en hij blijft open.quote:Op zaterdag 21 april 2007 13:25 schreef MeneerTim het volgende:
[..]
Haha ahnee dude, je gedraagt je echt als een boze schoolmeester.
Ik ben een stuk aan het schrijven dat ik wilde onderbouwen met filosofische theorie en daar zou ik graag even met mensen over willen praten. Meer is het niet, en ik denk slechts dat je leuke gespreksstof in de kiem smoort met je slotje.
Je doet me denken aan de man uit de reclame met de opblaaskrokodil.quote:Op zaterdag 21 april 2007 15:39 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dat mag je denken en als je er overtuigd van bent, schrijf een OP conform aan WFL-FAQ en hij blijft open.
Succes met je topic.quote:Op zaterdag 21 april 2007 16:54 schreef MeneerTim het volgende:
[..]
Je doet me denken aan de man uit de reclame met de opblaaskrokodil.
Hoe dan ook, de vraag "Wat is een interessante stelling?" lijkt me net zo geschikt om over te praten als een stelling zelf, terwijl jij je alleen wilt beperken tot dat laatste.
Het topic gaat niet over de vernietiging maar over de gevolgen van de vernietiging. De verwijderde post van Akkersloot is weggehaald omdat het van het topic weer eens richting een persoon gaat, enkel die posts zijn verwijdert en niet zijn posts over Kaaba.quote:Op zondag 22 april 2007 12:06 schreef osho het volgende:
Zou de vernietiging van de kaaba het einde vd islam zijn?
op zich was de verwijderde post van Akkersloot meer ontopic dan die van themagnificent die is blijven staan. het topic gaat over de vernietiging van de kabaa
dat zag ik inderdaad...ik had niet goed gekekenquote:Op zondag 22 april 2007 12:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het topic gaat niet over de vernietiging maar over de gevolgen van de vernietiging. De verwijderde post van Akkersloot is weggehaald omdat het van het topic weer eens richting een persoon gaat, enkel die posts zijn verwijdert en niet zijn posts over Kaaba.
Ik zie je edit nu pasquote:Op zondag 22 april 2007 12:10 schreef osho het volgende:
[..]
dat zag ik inderdaad...ik had niet goed gekekenvandaar mijn edit
Wat was hier oftopic aan ?quote:Op zondag 22 april 2007 12:44 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
En dan ga ik de koran veranderen door de knor'an. Zou dan toch geen probleem moeten zijn voor korangelovigen![]()
Vreemd. Het hele topic gaat namelijk over een uitspraak van jou.quote:
Uitspraak van mij, niet om mij.quote:Op zondag 22 april 2007 12:48 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Vreemd. Het hele topic gaat namelijk over een uitspraak van jou.![]()
Hoi Tiesemans,quote:Op maandag 23 april 2007 03:40 schreef Tiesemans het volgende:
Tjonge hey ... seculiere islam heeft wortel geschoten in WFL ... Triggershot toch ... al die jaren elk stapje met voorbedachte rade zetten, heeft toch wel z'n vruchten afgeworpen..
Je bent de Fok knuffel moderator allochtoon geworden ..
Gefeliciteerd man .. Doe je nu voortaan 6 keer ipv 5 keer per dag richting Mekka buigen als dank voor hetgeen Abu Jaja niet gelukt is ?!
Betekend dit nou ook dat wanneer de 3de wereld oorlog uitbreekt je slechts Koran versen citeert vanachter de geraniums ?
Vriendelijke groet..
Een weinig Fok geïnspireerde Tiesemans![]()
ps
Bijzonder is wel dat ik nu meer dan eerst weerbare allochtonen waarneem die zich dominanter en egocentrischer gedragen dan autochtonen ..
Geweldig zeg..![]()
Beloofdquote:Op maandag 23 april 2007 09:00 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hoi Tiesemans,
Volgende x mag je PMem/mailen.
Mvg,
Triggy.
Bedoelde je geen Allahtoonquote:Op dinsdag 24 april 2007 02:56 schreef Tiesemans het volgende:
[..]
Beloofd![]()
En denk erom hé ! Lief zijn voor de Fok kafirs waar je je dienstbaar jegens wenst op te stellen.
Je daden en handelen jegens hen word immers uiterst zorgvuldig (af)gewogen.![]()
Je snapt dat men vrij is in WFL te reageren, al hebben ze keer op keer een ban gehad, richtlijnen van WFL is wat dat betreft duidelijk, oneliners, flames, bashen en op persoon reageren etc worden dan ook geedit. Buiten dat, pas als een inbreng van een user topic dreigt te ontsporen mag hij/zij niet meer reageren het gene wat momenteel niet geval is (geweest).quote:Op woensdag 25 april 2007 10:49 schreef Autodidact het volgende:
Hemel en hel
Is na tientallen keren uitleggen, en het nog nog steeds niet snappen van een theorie dat in twee zinnen uitgelegd wordt seniliteit niet zo'n beetje empirisch vastgesteld? Dat is geen schelden toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |