Tenzij haar stem op mute wordt gezet tijdens de opnames zie ik niet waarom ze geen ontaarde moeder zou zijnquote:Op woensdag 21 maart 2007 22:49 schreef Gert het volgende:
[..]
Klopt. Het was al langer bekend dat ze dit mocht gaan doen.
Charme-offensief. Schattig: mama en dochter in de studio, pret makend. Zie, het is helemaal geen ontaarde moeder.
Helemaal mee eens, daarom is het een stomme stemming het is niet voor Natasia maar voor Cheyenne.quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:49 schreef rooie3 het volgende:
[..]
En dat kind nog meer verdriet doen.
Ben blij dat de she groep het verschil ziet.
quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:50 schreef kybe het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, daarom is het een stomme stemming het is niet voor Natasia maar voor Cheyenne.
Wat werd er gezegd?quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:50 schreef r3gi3boy het volgende:
LOL op stream 1 kunnen we nu de stemmen van de redactie horen!!!
ijzeren hand in een fluwelen handschoen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:49 schreef ruby het volgende:
Ow gadverdamme, nu gaat Natasia weer zo hysterisch blij doen.....brrrrr.
Die heb je toch gehad? In de tuin...quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:49 schreef Repeat het volgende:
jammer, ik had wel graag een rel gehad.
Daarom belde Syl net ook met achter, ze wil hierover praten. Kan ik me goed voorstellen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:50 schreef ruby het volgende:
Ik hoor de indringers nog.
Wel bizar idd. Stel dat er echt een psycho tussen zit.
Je bedoelt Braaaaaaaaaaajen.?quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:50 schreef ruby het volgende:
Ik hoor de indringers nog.
Wel bizar idd. Stel dat er echt een psycho tussen zit.
Bijna steld nix voorquote:Op woensdag 21 maart 2007 22:51 schreef Heathen het volgende:
Dit is dus echt een van de redenen waarom ik de laatste dagen bijna niet meer kijk.
Ik dacht dat ze doelde op de veiligheid van de paarden.quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:52 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Daarom belde Syl net ook met achter, ze wil hierover praten. Kan ik me goed voorstellen.
Meldquote:Op woensdag 21 maart 2007 22:52 schreef waxmask het volgende:
Ik rij vanavond nog vanuit Helmond naar DGK om ook ff de stoelen te proberen , en om in iedergeval binnen te komen,
Woon je tussen Helmond en Eemnes zegt het maar en ik laai je ook in :p
Dat programma is Live. Tenzij ze playbacken zie ik het echt niet gebeuren hoor. Talpa kan elke kijker die ze kunnen krijgen, echt wel gebruiken!quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:52 schreef ruby het volgende:
Waarschijnlijk mogen Natasia en Chayenne een optreden geven in "Just the two of us".
Doe dat eenschquote:Op woensdag 21 maart 2007 22:52 schreef waxmask het volgende:
Ik rij vanavond nog vanuit Helmond naar DGK om ook ff de stoelen te proberen , en om in iedergeval binnen te komen,
Woon je tussen Helmond en Eemnes zegt het maar en ik laai je ook in :p
Hahaha die gaan compleet afgebrand wordenquote:Op woensdag 21 maart 2007 22:52 schreef ruby het volgende:
Waarschijnlijk mogen Natasia en Chayenne een optreden geven in "Just the two of us".
Omdat ze het voer het kind doetquote:Op woensdag 21 maart 2007 22:53 schreef yellowfirst het volgende:
Waarom zei Sylvia niet:" Jij hebt me het carnaval niet gegund dus..................................."
you are not the only one, same here.....quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:51 schreef Heathen het volgende:
Dit is dus echt een van de redenen waarom ik de laatste dagen bijna niet meer kijk.
johquote:Op woensdag 21 maart 2007 22:55 schreef kijhart het volgende:
ik wil niet veel zeggen hoor maar dit staat in het script die groep mensen.
Aha, tja dat is wel typisch Syl.quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:53 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze doelde op de veiligheid van de paarden.
hoop het niet voor dat kind maar ben bang van welquote:Op woensdag 21 maart 2007 22:54 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hahaha die gaan compleet afgebrand worden![]()
Hij is ook de zangleraar van natasquote:Op woensdag 21 maart 2007 22:55 schreef ruby het volgende:
En wie is Chris? De door Talpa betaalde zangleraar voor Chayenne?
quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:55 schreef ruby het volgende:
En wie is Chris? De door Talpa betaalde zangleraar voor Chayenne?
quote:Op woensdag 21 maart 2007 22:56 schreef waxmask het volgende:
[..]
Ja met zijn nieuwe carnaval's nummer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |