Ja nu komen de mannen Bobjequote:Op woensdag 19 september 2007 22:26 schreef BVO het volgende:
Stukjes nog niet gezien. M'n verwachting is dat het leuk vermaak wordt, maar minder dan de vrouwenversie. Ik wacht het af.
Ik kan me altijd ontzettend irriteren als mensen tijdens het lachen andere moeten beethouden, dat deed die Xander dus continu.quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:10 schreef --Globe-- het volgende:
Erg tof. Leuke persoonlijkheden bij elkaar.
Ik vond Xander wel erg geforceerd overkomen.
Precies wat ik dacht.quote:Op vrijdag 21 september 2007 21:19 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik vond het echt grappig. Vooral door Paul ja
. Filemon heeft het er geloof ik niet zo naar z'n zin, Winston ook niet
. Xander heeft er echt lol in geloof ik, leuke gast
.
Nee ik zie liever de mannen.quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:36 schreef DaMook het volgende:
Was wel leuk, al zie ik liever 10 vrouwen.
t Leek een beetje offie een stok in zn reet had.quote:Op vrijdag 21 september 2007 23:05 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nee ik zie liever de mannen.
Was een erg leuke uitzending... Is Filemon beetje verlegen?
He ja, ik ook. Dat klappen met z'n handjes en dat vasthouden steeds. Vond Paul z'n Bokito-opmerking ook erg gepast.quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:10 schreef --Globe-- het volgende:
Erg tof. Leuke persoonlijkheden bij elkaar.
Ik vond Xander wel erg geforceerd overkomen.
Maar het wordt wel in een paar dagen opgenomen..quote:Op vrijdag 21 september 2007 23:11 schreef Haaibaaike het volgende:
Misschien gaat het volgende week beter met Filemon.![]()
Ik bedoel dat wij op tv gezien...Zeker is het in drie dagen tijd opgenomen.quote:Op zaterdag 22 september 2007 11:05 schreef Ole het volgende:
[..]
Maar het wordt wel in een paar dagen opgenomen..![]()
De vrouwen editie stond op Uitzendinggemist, dus ik neem aan dat ze de mannen editie er ook op zetten.quote:Op zaterdag 22 september 2007 12:50 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Arrghh! gemist
Weet iemand of dit nog op uitzendinggemist verschijnt of dat het herhaald wordt op tv?
Heb ik al geplaatst hierquote:Op zaterdag 22 september 2007 12:52 schreef Jivis het volgende:
[..]
De vrouwen editie stond op Uitzendinggemist, dus ik neem aan dat ze de mannen editie er ook op zetten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |