quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:21 schreef fishbeer het volgende:
ik had een 8 GB usb-stick voor 10 euro! :-)
Leuk, gefeliciteerdquote:Op maandag 14 augustus 2006 12:35 schreef jojomen4 het volgende:
Een van mijn wensjes is uitgekomenHet zal geen grote reis zijn van 3 maanden... maar ik ga wel stage lopen in China! Eind deze maand weg!
![]()
![]()
Tot eind jan 2007!
![]()
![]()
![]()
Nou.. dat weet ik dus niet echt.. Denk dat ik alleen vrij krijg tijdens de nationale dagen en weekenden.. dus das niet echt veel. Shanghai zal ik dan wel goed kennen want ik hoorde dat de nederlanders die bij het bedrijf werken bijna elk weekend daar te vinden zijn. Maarja.. ik wil nog zoveel meer zien.quote:Op maandag 14 augustus 2006 12:44 schreef Vava het volgende:
[..]
Leuk, gefeliciteerden tijdens je verblijf zal je toch ook wel vrije tijd hebben dus kun je toch reizen in China!
Nog een maandje reizen er achteraan?quote:Op maandag 14 augustus 2006 13:27 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Nou.. dat weet ik dus niet echt.. Denk dat ik alleen vrij krijg tijdens de nationale dagen en weekenden.. dus das niet echt veel. Shanghai zal ik dan wel goed kennen want ik hoorde dat de nederlanders die bij het bedrijf werken bijna elk weekend daar te vinden zijn. Maarja.. ik wil nog zoveel meer zien.
Dan heb ik gelijk les.. en 2 weken zou ik eventueel wel kunnen missen maar een maand in teveel. En zij betalen m'n terug vlucht ook en heb aangegeven dat ik niet langer door kan werken (wat zij heel graag wilden) dus kan moeilijk aangeven dat m'n vlucht eind feb is danquote:Op maandag 14 augustus 2006 15:48 schreef Vava het volgende:
[..]
Nog een maandje reizen er achteraan?![]()
Ah okay, nee dan komt het een beetje vreemd overquote:Op maandag 14 augustus 2006 16:09 schreef jojomen4 het volgende:
Dan heb ik gelijk les.. en 2 weken zou ik eventueel wel kunnen missen maar een maand in teveel. En zij betalen m'n terug vlucht ook en heb aangegeven dat ik niet langer door kan werken (wat zij heel graag wilden) dus kan moeilijk aangeven dat m'n vlucht eind feb is dan
Dan zou je een klein deel uit kunnen zoeken, bijvoorbeeld Beijing. Maar aan de andere kant, Sjanghai is ook al een stad, kan me ook voorstellen dat je de stad dan wel gehad hebtquote:Maarja.. ik wil nog steeds die lange reis maken dus moet zoiezo een keer terugAl had nu reizen ook wel goed uitgekomen. Misschien dat ik een weekje kan misschien aan het eind ofzo. Al heb je daar eigenlijk geen fck aan omdat het te kort is.
quote:Op zondag 20 augustus 2006 12:02 schreef TuuT het volgende:
hej jojomen, kan je mij misschien vertellen hoe je aan je stage gekomen bent? of anders of ze ook nog plek hebben voor een afstudeerder?Ik ben echt al een tijdje hopeloos opzoek naar een plek in China, dus alle tips zijn welkom!
mailen kan ook (ruudoss@hotmail.com)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |