Oh ja die apensoort waar hij tot behoort heeft daar wel een handje van ja.quote:Op maandag 19 maart 2007 02:37 schreef Sammy-S het volgende:
Geef vanavond het nekschot AUB, Brain!
Ouchquote:Op maandag 19 maart 2007 02:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
U bent nu rijp voor deelname aan DGK, ga direct naar John de Mol.
Ga niet langs uw psychiater, uw zorgverzekering vergoedt geen consulten meer.
Toen hij zo zat te hijgen in die telefoon dacht ik echt ff dat hij tegen achter zou zeggen: "Ik word helemaal para"quote:Op maandag 19 maart 2007 02:39 schreef Mokum020 het volgende:
Brain zegt nu dat het goed voor hem is...hij staat er ver boven.......
tien minuten geleden belde hij nog in paniek met achter
`Ik doe zo mijn best...ik doe zo mijn best...helemaal para![]()
en dat heeft met zn geaardheid te maken.....?quote:Op maandag 19 maart 2007 02:39 schreef Rudieh het volgende:
flikker Eric: 'wat zijn het ook een kleuters!'
de man die Jaaps beddengoed de sauna insleept en Jaap begraaft onder het eten
Ik beschouw dit wel als offence! Mag dit op FOK?quote:Op maandag 19 maart 2007 02:39 schreef Rudieh het volgende:
flikker Eric: 'wat zijn het ook een kleuters!'
de man die Jaaps beddengoed de sauna insleept en Jaap begraaft onder het eten
Hij is wel voorspelbaarquote:Op maandag 19 maart 2007 02:38 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Whehehe, Brian probeert weer af te luisteren
[afbeelding]
Eric zat wel eerste rang daar op dat kookeiland hè.... dus hij had wel goed uitzichtquote:Op maandag 19 maart 2007 02:39 schreef APK het volgende:
Huub heeft dus Brian in zijn gezicht gespuugd, maar volgens Eric sprak hij met een beetje consumptie?
Helemaal PARA! Ik zeg 't je!quote:Op maandag 19 maart 2007 02:41 schreef Darklight het volgende:
hoe die Brain belde
Zat helemaal te trillen ;')
Natasia riep dat al meteen nadat het gebeurde.quote:Op maandag 19 maart 2007 02:39 schreef APK het volgende:
Huub heeft dus Brian in zijn gezicht gespuugd, maar volgens Eric sprak hij met een beetje consumptie?
Volgens mij was hij dat al....zijn ademhaling gezien?quote:Op maandag 19 maart 2007 02:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Toen hij zo zat te hijgen in die telefoon dacht ik echt ff dat hij tegen achter zou zeggen: "Ik word helemaal para"
hahahaaaa 'offence' omdat ik Eric, iemand die niet op dit forum zit, een flikker noemquote:Op maandag 19 maart 2007 02:40 schreef waxmask het volgende:
[..]
Ik beschouw dit wel als offence! Mag dit op FOK?
Ja, daarom was ik er van overtuigd dat dat zijn eerste woorden zouden zijnquote:Op maandag 19 maart 2007 02:41 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Volgens mij was hij dat al....zijn ademhaling gezien?![]()
of ga lekker een asbak in een bed leegggooienquote:Op maandag 19 maart 2007 02:43 schreef tipsch het volgende:
jaja rat, maak er een eind aan
Flikker is een scheldwoord voor een homofiel!quote:Op maandag 19 maart 2007 02:42 schreef Rudieh het volgende:
[..]
hahahaaaa 'offence' omdat ik Eric, iemand die niet op dit forum zit, een flikker noem
ga verder dromen
Soooo sielig dat altijd alles aan de andere ligt en de heeeeele wereld tegen hem isquote:Op maandag 19 maart 2007 02:43 schreef Mokum020 het volgende:
Hij leeft nu in een kutwereld....zijn hele leven in onrechtvaardigheid...........
zielig he...?![]()
Zei hij dat echt?quote:Op maandag 19 maart 2007 02:44 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Natasia probeert Brian te adviseren met 'achter' te bellen. Brian : "Dat heeft geen zin. De hele wereld is tegen mij. Dit kan ik nooit winnen. Hij slaat en ik ga bellen. Hij gaat gewoon door".
ja, daar ben ik van op de hoogte...anders zou ik 't woord niet gebruikenquote:Op maandag 19 maart 2007 02:43 schreef waxmask het volgende:
[..]
Flikker is een scheldwoord voor een homofiel!
Sommige homos zijn TROTS op dat woord !quote:Op maandag 19 maart 2007 02:43 schreef waxmask het volgende:
Flikker is een scheldwoord voor een homofiel!
Voor Brian of voor zichzelfquote:Op maandag 19 maart 2007 02:43 schreef Leandra het volgende:
Heeft Huub al een touw op de bestellijst gezet??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |