Sinds hij die auto niet meer heeft is hij veranderd. Nu willen ze dat hij weer terug verandert en om hem daarbij te helpen hebben ze hem z'n oude auto teruggeven. Bovendien was hij tamelijk kansloos in dat oude barrel waar hij eerst in zat en moet de race natuurlijk wel spannend blijven.quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:10 schreef SoupNazi het volgende:
Aflevering drie was ook weer vet. En die auto die die gozer kreeg was moooi.Ik snap alleen niet waarom die nou een auto kreeg.
Ik sta nog steeds in niemands sigquote:Op woensdag 18 april 2007 08:49 schreef Zhenar het volgende:
De serie blijft tof; vooral het tempo en de filmstijl bevallen me![]()
Kut dat het er op lijkt dat het gecancelled zal worden![]()
Ik ben geen sigsletquote:
Met die school-shoot out is dat ook niet erg raar..quote:Op woensdag 18 april 2007 08:44 schreef wolfrolf het volgende:
Kijkcijfers waren maandag ook weer baggerIk voorzie een spoedige cancellatie
Ik denk niet dat dat er veel mee te maken had. Drive stond tegenover Dancing with the Stars en Deal or no deal en scoorde zelfs lager dan een avond vol herhalingen op CBS...quote:Op woensdag 18 april 2007 11:19 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Met die school-shoot out is dat ook niet erg raar..
Die gimmick is inderdaad wel tof, maar ook wel lachwekkend, omdat het daardoor lijkt alsof alle kandidaten voortdurend in rijbanen naast elkaar rijden. Dat is wel erg toevalligquote:Op woensdag 18 april 2007 16:46 schreef SoupNazi het volgende:
Het camerawerk vind ik trouwens ook goed gedaan, bijvoorbeeld als een gesprek in één auto gevolgd wordt, en vervolgens de camera uit die auto vliegt en weer een andere binnengaat om daar een gesprek te volgen, ziet er allemaal prima uit.![]()
Die intro legt wel erg de nadruk op hoe nep het is, maar ik kijk er ook graag naar iddquote:Op woensdag 18 april 2007 16:46 schreef SoupNazi het volgende:
Het camerawerk vind ik trouwens ook goed gedaan, bijvoorbeeld als een gesprek in één auto gevolgd wordt, en vervolgens de camera uit die auto vliegt en weer een andere binnengaat om daar een gesprek te volgen, ziet er allemaal prima uit.![]()
Ik twijfelde toen die meid op het bureau naar officer Toole vroeg en deze bleek te bestaan. Helaas had ik jouw reactie al voor het kijken van de aflevering gelezen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:08 schreef truStie het volgende:
Was wel een leuke aflevering, al was het wel heel erg overduidelijk dat die agent bij die race hoorde, dat droop er gewoon vanaf
Die met die baby is het ergste, hopelijk is die de volgendequote:Op dinsdag 24 april 2007 15:50 schreef koentje.k het volgende:
Ik vind het wel een leuke serie, wel blij dat die domme bruine vrouw gelijk dood is... Ergerde me kapot net als die vrouw met die baby, maar verder erg tof
Ik vond het erg vermakelijk om tezien hoe ze dood gingquote:Op dinsdag 24 april 2007 15:50 schreef koentje.k het volgende:
Ik vind het wel een leuke serie, wel blij dat die domme bruine vrouw gelijk dood is... Ergerde me kapot net als die vrouw met die baby, maar verder erg tof
Ik las volgens mij op TV.com dat ze misschien de overige afleveringen op iTunes of via streaming media willen uitzenden..quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |