hopenlijk is het niet nodig, beterschapquote:Op maandag 26 maart 2007 11:20 schreef kozakken het volgende:
Hier ook een huisarts die door de apotheek wordt overruled.
Vraag me dan toch echt af wie er de 'baas' isHeb nog maar net niet geroepen dat ik dan de volgende keer wel op 't speekuur bij de apotheker kom.
Tjommejomme. Snap heus wel dat 'ze' dat liever niet geven. Maar dan vind ik toch echt dat een huisarts toch ook wel wat te zeggen heeft.
(maw: vanmorgen met Romme naar de ha geweest voor een hardnekkige hoest, oorpijn en niet willen drinken gecombineerd met een charmant zaaggeluid)
Ik heb een uitgesteld kuurtje gekregenDie kan ik ophalen wanneer ik echt denk: nu is het genoeg geweest. Heel handig en psychologisch goede truuk vind ik zelf. Want juist omdat ik zo'n kuurtje (die ik vast niet krijg van de apotheek trouwens
) 'mag' maar niet 'hoef' in te zetten zie ik het nog wel even aan.
quote:-knipperdeknip-
Ben trouwens de vervolgautostoel voor Romme aan het schoonmaken. HIj wordt echt zo uit de kluiten gewassen voor de maxi-cosiHij steekt er gewoon al overheen met z'n beentjes en z'n hoofdje nog maar net op de rand. En dat met 7,5 mnd
![]()
(Gisteren was hij van alle visite voor Jonne trouwens ernstig van de leg. Echt.. .zoveel visite voor een kindje is echt iets te veel van het goede. Hij werd pas weer vrolijk toen iedereen het pand had verlaten)
komt zn hoofdje nog niet over de rand heen?quote:Op maandag 26 maart 2007 11:47 schreef cattie het volgende:
Ive zit ook zo goed als klem in het autostoeltje. Maar volgens het cb moeten we proberen hem zo lang mogelijk daar in te houden en mag hij pas in de volgende als hij zelf kan gaan zitten. Dat doet hij nog niet, maar zijn beentjes komen over het autostoeltje heen en vooral bij zijn schoudertjes zit hij klem.
moeilijk inschatten lijkt me, als Meike huilt doet ze meteen alsof de wereld vergaatquote:Op maandag 26 maart 2007 11:55 schreef cattie het volgende:
Evenstar, wat fijn dat Arwen nu een groeispurtje heeft gehad!
Karin, ik luister altijd heel goed naar het huiltje. Bij het moe huiltje laat ik hem liggen, anders pak ik hem. Ik heb Ive geloof ik op die leeftijd maximaal een kwartier laten huilen. Dat kwartier leek wel eindeloos, want het is niet makkelijk.
Dat bedoelde ik met 'blauwig' rond de ogenquote:Op zondag 25 maart 2007 19:46 schreef Fuente het volgende:
ze heeft van die 'schaduwen' onder haar ogen, niet van slaaptekort, maar van die paarsige schaduwen (ik noem ze altijd allergieschaduwen, als mijn zusje allergisch reageert heeft ze ook van die paarse schaduwen).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |