een goede architect weet daar wel een oplossing voor te vindenquote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:54 schreef renz0r het volgende:
Trap is gemaakt zodat ambulance en brandweer erop en eraf kan rijden in noodgevallen. Puur uit veiligheid gedaan.
Dat mensen het vervelend snap ik, maarja, veiligheid gaat voor
Vervolgens kan de ambulance niet meer omhoogquote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:54 schreef renz0r het volgende:
Trap is gemaakt zodat ambulance en brandweer erop en eraf kan rijden in noodgevallen. Puur uit veiligheid gedaan.
Dat mensen het vervelend snap ik, maarja, veiligheid gaat voor
Ja maar wat een gedoe.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:52 schreef Alicia-sama het volgende:
1 tree met links, 2 treden met rechts, 1 met links, 1 met rechts, 2 met links, 1 met rechts, 1 met links, etc.
Slenteren met kleine klote stapjes. Bij iedere tree een mini-tussenstap omdat je anders helemaal spastisch loopt.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 18:28 schreef Alicia-sama het volgende:
[..]
Hier heb je totaal gelijk in moet ik toegeven. De enige manier om over de trap te lopen is in een heel rustig tempo. Helaas heeft niemand daar tijd meer voor tegenwoordig, ik ook niet.
Ja, die trap loopt inderdaad kut en schuin lopen is ook een goede oplossing maar als het druk is ook niet handig.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:58 schreef hollander76 het volgende:
Slenteren met kleine klote stapjes. Bij iedere tree een mini-tussenstap omdat je anders helemaal spastisch loopt.
Oh ja, of pak de lift aan de WTC-zijde..quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:55 schreef Larissa het volgende:
Wat doen jullie toch moeilijk... Loop bij de H&M naar binnen op straathoogte en pak daar de roltrap. Sta je gelijk in de Koopgoot als je de winkel weer uitloopt.
Ik doe altijd één links, twee rechts één links, twee rechts ::repeatquote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:52 schreef Alicia-sama het volgende:
Ik heb nog een andere methode voor 'de trap' die ik maar gebruik als ik er niet omheen kan.
1 tree met links, 2 treden met rechts, 1 met links, 1 met rechts, 2 met links, 1 met rechts, 1 met links, etc.
dus 1-1-2-1-1-2-1-1-2-1-1-2
erg dat ik dit nog weet en doe ookMaar dan komen je passen wel precies uit
Wens me geluk, want ik moet er zo weer zijn..
Als die dief beetje handig is kan hij op zich met die snelheid best standaard 1 tree overslaan.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:58 schreef swollywood het volgende:
Altijd handig zo'n trap als een winkeldief het op een lopen zet
Missie geslaagdquote:Op vrijdag 16 maart 2007 22:01 schreef __Saviour__ het volgende:
waarschijnlijk was het een architect die op sterven lag en hij haatte de mensheid. als laatste ultieme verschrikkelijke daad, ontwierp hij deze trap om mensen te kwellen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |