Ik snap sowieso niets van z'n hele wissel beleid. Vanaf de eerste minuut was het al om te huilen en dan in de 80e minuut oid is z'n enige ingreep het inbrengen van Seedorfquote:Op zondag 25 maart 2007 01:30 schreef Stpan het volgende:
Zo goedenavond. Vanavond bleek dat WEER dat VBasten een geweldige spits maar een zeer slecht (bonds)coach is. Maar ja, dat wisen we 12 edities geleden van dit topic al.
Huilen met de pet op. Als hij nooit, maar dan ook nooit, een breekijzer inbrengt, waarom selecteert hij die dan?
En die wissel van Urby, doe dan gewoon niets!
Precies, dat eeuwige gezeur over de "Hollandse School".quote:Op zondag 25 maart 2007 10:48 schreef Stpan het volgende:
We moeten een stoppen met het 4-3-3 dogma. Babel heeft het niet, Robben is niet in vorm. En bijna alle spelers spelen bij hun club een vorm met 2 spitsen.
Een 'voetballende spits' naast een goaltjesdief en dan een creatieve middenvelder erachter die niet fysiek hoeft te zijn.
Oh ja Limburgers supporten Duitsland hequote:Op zondag 25 maart 2007 12:51 schreef DarkShine het volgende:
Marco moet nog lang blijven, dit is genieten!
En als je dan de Hollandsche School wilt doen, doe het dan goed. 4-3-3 met de punt naar achter zorgt voor een geïsoleerde spits die nooit in stelling wordt gebracht. Zie de laatste 15 wedstrijden. Marco van B. heeft blijkbaar een iets tragere leercurve.quote:Op zondag 25 maart 2007 13:05 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Precies, dat eeuwige gezeur over de "Hollandse School".
Ireland!quote:Op zondag 25 maart 2007 13:06 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Oh ja Limburgers supporten Duitsland he![]()
Niet alleen Limburgers hoor.quote:Op zondag 25 maart 2007 13:06 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Oh ja Limburgers supporten Duitsland he![]()
Ik zou gaan voor wat kleine veranderingen(Boulah centraal, Heitinga back misschien), maar verderquote:Op zondag 25 maart 2007 10:48 schreef Stpan het volgende:
----------Van der Sar---------------
Boulah-Heitinga-Mathijssen-Bouma
---------------De Zeeuw-------------
----Van Bommel------Seedorf------
------------Van der Vaart-----------
----Van Nistelrooij--Van Persie----
nou ik zou dan cocu langs de zijlijn zetten die af en toe wat schreeuwt.quote:Op zondag 25 maart 2007 14:43 schreef Hertog_Martin het volgende:
Volgens mij zouden we zonder coach nog beter afzijn. Werkelijk.
Maar wel gecombineerd als coach bij AZ... dat zou ik het ok vinden.quote:Op zondag 25 maart 2007 18:35 schreef AminBen het volgende:
Van Gaal for a second chance zou al veel beter zijn
Hiddink moet d'r zittenquote:Op zondag 25 maart 2007 18:35 schreef AminBen het volgende:
Van Gaal for a second chance zou al veel beter zijn
Ik denk dat Guus daar best wel weg te halen is.quote:Op zondag 25 maart 2007 18:45 schreef BB-King het volgende:
Hiddink zit de komende 5 jaar vast aan Rusland... dus geen realistische optie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |