Nee, je moet een boek aanklikken en dan krijg je De Brug erbij. Vervolgens gooi je het boek weer uit je bestelmandje en blijft De Brug lekker staan. En dan zoek je er nog iets goedkoops bij wat je toch nog moest hebben (sokken oid).quote:Op vrijdag 16 maart 2007 15:29 schreef Larissa het volgende:
Oh, nu moet ik zeker eerst een boek kopen. En ik heb bovendien een kortingskaart.
Je kan ook via direct bestellen, gewoon het bovenstaand bestelnr invoeren, en daarna bij opruiming de 2 bikinislips (met doorzichtige bandjes!!quote:Op vrijdag 16 maart 2007 15:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee, je moet een boek aanklikken en dan krijg je De Brug erbij. Vervolgens gooi je het boek weer uit je bestelmandje en blijft De Brug lekker staan. En dan zoek je er nog iets goedkoops bij wat je toch nog moest hebben (sokken oid).
Hey Pim! Jij ook op het FOK!forum?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 14:50 schreef Pim89 het volgende:
nlboy heeft m ook al ontvangen
Klagen!quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:16 schreef Handschoen het volgende:
Hoe komt iedereen aan die hamrolletjes? Die heb ik helemaal niet gehad
quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:34 schreef _The_General_ het volgende:![]()
De klokkeluider is de enige zonder printer
haha, waarom had je het dan eerst zelf dan niet geprobeerd? je weet toch als het storm gaat lopen aan fokkers die het zelf gaan proberen dat het op een bepaald moment niet meer kan?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:34 schreef _The_General_ het volgende:![]()
De klokkeluider is de enige zonder printer
Bedankt voor de tip, maar dat wordt me toch te kort dag. En misschien is het boekenweekgeschenk wel net uitverkocht bij de Wehkamp..quote:Op vrijdag 16 maart 2007 15:38 schreef Isabeau het volgende:
Nee, je moet een boek aanklikken en dan krijg je De Brug erbij. Vervolgens gooi je het boek weer uit je bestelmandje en blijft De Brug lekker staan. En dan zoek je er nog iets goedkoops bij wat je toch nog moest hebben (sokken oid).
Ik heb m'n printer netjes volgens de prijs in de webshop, net als m'n broeken. Mag toch hopen dat ze die niet van m'n kont af komen eisen...quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:54 schreef Ludacriss het volgende:
maaruh mogen we die printer nu houden of kunnen we in de toekomst verwachten dat ze hem gaan terug eisen?
ach voor wehkamp is het inprincipe niet zo'n hele dure grap geweest. deze printers waren waarschijnlijk sowieso al promotie materiaal. en daarbij komt dat de inkoops prijs ook wel erg laag zal hebben gelegen, misschien iets van 25 euro ofzo, aangezien de printer voor de consument 70 euro kost. electronica in wat betreft inkoop erg goedkoop.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:54 schreef Ludacriss het volgende:
maaruh mogen we die printer nu houden of kunnen we in de toekomst verwachten dat ze hem gaan terug eisen?
En heel veel mensen hebben kennis gemaakt met Wehkamp op het internet. Reclamequote:Op vrijdag 16 maart 2007 17:11 schreef Apekoek het volgende:
ach voor wehkamp is het inprincipe niet zo'n hele dure grap geweest. deze printers waren waarschijnlijk sowieso al promotie materiaal. en daarbij komt dat de inkoops prijs ook wel erg laag zal hebben gelegen, misschien iets van 25 euro ofzo, aangezien de printer voor de consument 70 euro kost. electronica in wat betreft inkoop erg goedkoop.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |