abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 16:17:13 #121
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52076810
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 16:01 schreef BlueB het volgende:
Jammer dat het bij de kleinere teams toch eigenlijk altijd de schuld van het geld is. Daarnaast vind ik wel dat Albers (nog) niet klaar is voor de F1, hij was goed in de DTM. De overstap van DTM naar F1 is behoorlijk, het lijkt niet eens op elkaar. Los daarvan heeft hij er heel erg een handje van om alles om hem heen maar de schuld te geven van de 'mindere' resultaten.

Het is jammer dat we nu geen NLse coureur meer hebben, maar ik vond hem ook niet echt waardig. Als ik dan zie wat Robert doet in de champcars, geweldig, maar dat terzijde.
En dat terwijl RD ook niet F1 waardig werd bvevonden door RBR (net als het halve CC veld).
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  dinsdag 7 augustus 2007 @ 09:34:59 #122
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52160235
Wat schetste mijn verbazing gisteren! In de brievenbus vond ik een foldertje waarin de nieuwe Spyker Formula One in de aanbieding was. Het gaat om de auto van Sutil (startnummer 20).

Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  zaterdag 11 augustus 2007 @ 14:01:58 #123
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_52283099
quote:
Gascoyne tempert verwachtingen B-specificatie


De B-specificatie van de Spyker F1-bolide is geen wonderauto waarmee Adrian Sutil en Sakon Yamamoto ineens in het middenveld kunnen rijden. Zo waarschuwt Mike Gascoyne, de technische chef van Spyker F1. Het debuut van de B-wagen staat gepland voor de Grand Prix van Turkije, die op 26 augustus wordt verreden.

"Als je zomaar even een auto kunt bouwen die in het middenveld kan meerijden, dan zou iedereen dat wel doen", vertelde Gascoyne. "Het is dus geen eenvoudig karwei. We zullen de verwachtingen van de nieuwe auto daarom een beetje moeten proberen te temperen, alhoewel de B-wagen aërodynamisch gesproken absoluut een redelijke stap voorwaarts is voor ons."

"Het is lastig om te voorspellen hoeveel we erop vooruit gaan. Het zal een kleine stap zijn en misschien zullen we ook met de nieuwe auto niet verder komen dan de laatste startrij. Volgend jaar rond deze tijd kun je pas echt een goed oordeel vellen."

De meeste winst kan volgens de Brit in de kwalificatie worden behaald. "Ik denk dat we vooral aan onze kwalificatiesnelheid moeten werken. De afgelopen races hebben we ons namelijk niet zo goed gekwalificeerd. Dat terwijl onze snelheid tijdens de races beter is. In Hongarije waren de beide Honda's een seconde sneller in de kwalificatie, maar waren wij over een hele race genomen sneller. We kunnen dus meer uit onze kwalificatie halen. Alleen moeten we niet vergeten dat Sakon net zijn eerste race met Spyker F1 achter de rug heeft en dat ook Adrian nog maar een debutant is die nog niet alle circuits kent", besloot de chef technische zaken. F1Racing.net
  zaterdag 11 augustus 2007 @ 14:10:34 #124
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52283263
nou dan blijven ze gewoon waar ze zitten op de laatste startrij
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  zaterdag 11 augustus 2007 @ 14:17:23 #125
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52283423
quote:
Op zaterdag 11 augustus 2007 14:10 schreef WEST het volgende:
nou dan blijven ze gewoon waar ze zitten op de laatste startrij
Niet helemaal, ze blijven namelijk op de laatste rij, maar zijn een stuk lichter...

(miljoenen dan he).
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52285483
quote:
Op zaterdag 11 augustus 2007 14:17 schreef sanger het volgende:

[..]

Niet helemaal, ze blijven namelijk op de laatste rij, maar zijn een stuk lichter...

(miljoenen dan he).
Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
pi_52287270
Het is al sinds de formule 1 bestaat dat de C-teams alleen in de eerste 2 of 3 races in staat zijn om tijdelijk in het middenveld mee te rijden en eventueel een gelukspuntje te pakken. Daarna ontwikkelen de rijke teams zich door hun grotere budget sneller en lopen alleen maar verder uit.

Spyker is alleen gebaat bij een geniale nieuwe ontdekking die ze een seconde sneller maakt of extra miljoenen. Vroeger in de tijd van James Hunt zeiden ze altijd 5 miljoen dollat per seconde dus dat zal nu nog wel veel meer zijn
Wie dit leest is gek
  zaterdag 11 augustus 2007 @ 19:48:40 #128
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52289852
Toch komt Spyker, en voorheen Midland/Minardi/Jordan etc gedurende het seizoen dichterbij aan de top. Het lijkt er dus op dat hun betere ontwikkelingen doen (misschien goed afgekeken van alle andere teams)?
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  zaterdag 11 augustus 2007 @ 21:29:37 #129
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_52292086
quote:
Op zaterdag 11 augustus 2007 19:48 schreef sanger het volgende:
Toch komt Spyker, en voorheen Midland/Minardi/Jordan etc gedurende het seizoen dichterbij aan de top. Het lijkt er dus op dat hun betere ontwikkelingen doen (misschien goed afgekeken van alle andere teams)?
straks hebben ze ook die documentatie van ferrari
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  zondag 12 augustus 2007 @ 11:14:54 #130
94782 Nieuwschierig
Pro bikini-lijn
pi_52301247
quote:
Op zaterdag 11 augustus 2007 19:48 schreef sanger het volgende:
Toch komt Spyker, en voorheen Midland/Minardi/Jordan etc gedurende het seizoen dichterbij aan de top. Het lijkt er dus op dat hun betere ontwikkelingen doen (misschien goed afgekeken van alle andere teams)?
In absotute tijd lopen ze wat in, maar dat komt omdat die laatste 0,2 seconden net zoveel tijd en geld kosten als de eerste 0,8.
Dus als Spyker en Ferrari ieder 10 miljoen in research en tests stoppen dan wint Spyker misschien 0,4 sec en Ferrari 0,1 sec.
"We komen dichter in de buurt" zegt Spyker dan, alleen vergeten ze dat die laatste halve seconde 10x zo duur en dus onbetaalbaar is. Nog afgezien van de slechtere en onervarenere chauffeurs die ze hebben, want dat scheelt dan uiteindelijk ook nog een tel.
Wie dit leest is gek
  dinsdag 14 augustus 2007 @ 17:41:44 #131
93767 Dom_Konijn
Drunken lullabie
pi_52364262
quote:
Mol weg bij Spyker F1

(14/8/2007) Zojuist (17.30 uur) bereikt ons via een betrouwbare bron het bericht dat Michiel Mol geen baas meer is bij Spyker F1. Nadere details ontbreken nog maar we houden u op de hoogte.
Bron www.verstappen.nl


Tuurlijk, de nieuwe baas ook weg...
  dinsdag 14 augustus 2007 @ 21:38:38 #132
105393 IkWilbert
-Tukker 4 life-
pi_52371629
Volgens formule1.nl
quote:
Mol weg als CEO van Spyker
'Verkoop Spyker F1 onzin'


[14-08] Michiel Mol is afgetreden als CEO van Spyker. Volgens het ANP omdat sportwagenfabrikant Spyker overweegt uit de Formule 1 te stappen. Mols opvolger – Hans Hugenholtz – ontkent echter dat Spyker van het Formule 1-team af wil.

Mol nam na het vertrek van Victor Muller tijdelijk het roer over bij Spyker. Zijn tijdelijke vervanger wordt nu commissaris Hans Hugenholtz. Er doen verschillende verhalen de ronde over de reden achter Mols vertrek.

Volgens het ANP omdat Spyker zijn Formule 1-team wil verkopen. Er zouden zich zelfs al verschillende partijen gemeld hebben voor de koop van het Nederlandse team. Waaronder dus Mol.

Mol zelf is niet bereikbaar voor commentaar. Hugenholtz, de nieuwe CEO van Spyker, verklaarde tegenover FORMULE 1 RaceReport echter dat de geruchten over de verkoop van het Formule 1-team onzin zijn. ,,Dat is weer zo'n verzinsel van de pers. Wat juist is, is dat Michiel is afgetreden als CEO. En ik ben zijn opvolger.”

,,En de reden daarvoor is omdat Michiel een groter aandeel wil kopen in het Formule 1-team. Omdat je als CEO dan mogelijk een conflict of interest (belangenverstrengeling) hebt, heeft hij ervoor gekozen af te treden als CEO. Het Spyker Formule 1-team is er en zal ook blijven bestaan."
* I intend to live forever, so far so good! *
pi_52617475
Geen b-versie in turkije ? van dow-jones newswires :

Spyker stelt introductie nieuwe Formule 1-wagen uit
Spyker: uitstel vanwege negatieve crashtest
pi_52617922
Ze komen niet door de crashtest met hun nieuwe bak
quote:
B-versie Spyker komt niet door crashtests
23 augustus 2007


De B-specificatie van de Spyker F8-VII komt niet actie in Istanbul. De langverwachte update kwam niet door de FIA-crashtests, waardoor Adrian Sutil en Sakon Yamamoto niet eerder dan in Monza in kunnen stappen.


Technisch directeur Mike Gascoyne legde uit: "Het is ontzettend teleurstellend om de entree van de nieuwe auto uit te moeten stellen. Helaas bleek vorige week dat de achterkant van de auto niet veilig genoeg was. Waarschijnlijk kwam dat door het materiaal wat we gebruikten. De oplossingen die we hiervoor aandroegen waren helaas niet afdoende."

"Deze crashtests zijn zeer streng en je komt er niet zomaar doorheen. We verwachtten echter geen problemen, omdat de structuur bijna identiek is aan die van de A-specificatie. We denken wel dat we de oorzaak van het probleem hebben gevonden en dat we de test volgende week wel kunnen doorstaan."

Gascoyne voorziet ook geen problemen in Turkije, omdat het team voor de zekerheid ook de oude auto had meegebracht. "We gaan nu ons uiterste best doen, dit weekend. We wisten dat we een probleem hadden, dus hebben we beide specificaties meegenomen. Het is gewoon teleurstellend dat we de verwachte update nu nog niet kunnen gebruiken. Een positief gevolg hiervan is, dat we de B-spec kunnen testen op Monza, in de week voor de Italiaanse Grand Prix. Dus dan komen we beter voor de dag."

Bron: F1racing.nl
|De nummer 1 van Limburg speelt haar wedstrijden in het Parkstad Limburg Stadion|
  donderdag 23 augustus 2007 @ 12:54:39 #135
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52618670
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52620959
quote:
Op donderdag 23 augustus 2007 12:25 schreef TheGHunter het volgende:
Ze komen niet door de crashtest met hun nieuwe bak
[..]
Hoorde 't net op het rtl|Z-nieuws................

Spaijker slaat de planck (weer) mis?!

Ow ow ow: de Zoap gaat verder in Italie!! Hoe dit afloopt? Blijft hier lezen!
Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 09:24:49 #137
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_52745851
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_52765962
Spyker Cars NV ontkent failissementsaanvraag
quote:
De rechtbank in Maastricht ontkende bovendien een faillismentsaanvraag voor Spyker Cars te hebben ontvangen. "We hebben geen faillisementsaanvraag voor Spyker Cars ontvangen", vertelde een woordvoerder aan GPUpdate.net. "Bovendien, een faillissementsaanvraag voor Spyker Cars moet niet bij ons worden ingediend, maar bij de rechtbank Zwolle-Lelystad." De rechtbank Zwolle-Lelystad wilde geen mededelingen doen over of er wel of niet een faillissementsaanvraag voor Spyker Cars NV was binnengekomen. "Hier doen wij in de regel geen uitspraken over."

Het nieuws dat twee schuldeisers het faillissement van Spyker Cars NV zouden hebben aangevraagd, lijkt dus uit de lucht gegrepen. De koers van het aandeel Spyker ging dinsdagochtend als gevolg hiervan wel hard onderuit.
  zaterdag 1 september 2007 @ 15:17:47 #139
105393 IkWilbert
-Tukker 4 life-
pi_52868030
quote:
Officieel :: Spyker F1 verkocht
De kogel is door de kerk en degene die de toko heeft overgenomen is niet nieuw: Michiel Mol koopt Spyker F1 voor ongeveer tachtig miljoen euro en doet dit samen met de Indiase zakenman Vijay Mallya. Hij is de voorzitter van de UB Group, die onder andere een bier- en vliegtuigmaatschappij heeft.

Mallya is tevens de eigenaar van Kingfisher, een bierbrouwer uit India dat momenteel het F1-team van Toyota sponsort. Samen met de familie Mol koopt hij namens het bedrijf Watson Limited de Spyker-renstal op.

,,Ons offer is door de raad van bestuur van Spyker n.v. geaccepteerd’’, vertelden de partners in een verklaring. ,,Binnen 30 dagen moet de deal in details afgerond zijn.’’

Het is niet duidelijk of het team onder een Nederlandse licentie blijft rijden.
racefreaks.nl
bye bye spyker
* I intend to live forever, so far so good! *
pi_52868072
tvp
pi_52870252
quote:
Op zaterdag 1 september 2007 15:17 schreef IkWilbert het volgende:

[..]

bye bye spyker
Ik heb meer vertrouwen in iemand zoals Michiel Mol dan ik heb in iemand als Victor Muller.
En wie weet wat de naam wordt.
Een pessimist is een goed geinformeerde optimist.
pi_52876273
Er is een bod uitgebracht, maar zie nog nergens dat het daadwerkelijk verkocht is. Nemet niet weg dat het nagenoeg wel zeker is.!
quote:
[01-09] Gisteravond laat publiceerde Spyker Cars haar halfjaarcijfers. Over het eerste half jaar van 2007 maakte de autofabrikant een nettoverlies van 29,9 miljoen. Toch was er ook goed nieuws: Michiel Mol heeft een bod gedaan op de renstal van 80 miljoen euro.


Mol (links, met naast hem vader Jan) doet bod van 80 miljoen.Vijay Mallya, een steenrijke Indiër, wil samen met Strongwind, het bedrijf van vader Jan Mol, het Formule 1-team overnemen. De partijen gaan de komende dertig dagen in onderhandeling met Spyker. Een voorwaarde is wel dat ze de boeken van het bedrijf mogen inkijken. Het plotselinge bod van Mol was ook de reden dat Spyker pas tegen middernacht haar halfjaarcijfers bekend maakte.

Het bod van Mol is op z’n minst opmerkelijk te noemen. Vorig jaar kocht hij zich al in bij Spyker Cars om samen met de Nederlandse fabrikant het Formule 1-team te runnen. Achteraf niet zo’n slimme keuze, gezien de grote financiële problemen die de fabrikant kent. Onlangs trad Mol al af als CEO van Spyker, om belangenverstrengeling te voorkomen. De deal met het consortium heeft als grote voordeel dat het team niet meer beursgenoteerd is.

Mol: ,,De financiële huishouding komt nu dus niet meer op straat te liggen. Een gedachte die ik zeer kan waarderen. Ik vind het jammer dat het zover heeft moeten komen, want ik geloof nog steeds in het concept van een sportwagenfabrikant en een Formule 1-team onder één dak. Maar met deze overname zetten we de betrokkenheid van Nederland in Formule 1 voort. Met de middelen die Vijay Mallya met zijn Indiase partners meebrengt, ben ik er zeker van dat het team een mooie toekomst heeft.”

Mallya is naast parlementslid ook eigenaar van de UB Group, dat met onder meer de doe-het-zelf-keten en vliegmaatschappij Kingfisher een miljardenomzet draait. Als parlementslid wil de Indiër proberen de Formule 1 binnen twee jaar naar India te brengen.

Mocht de deal met Spyker Cars rondkomen, kijk dan niet raar op als Narain Karthikeyan opeens weer opduikt.
Bron. formule1.nl
pi_52876528
Hoop dat het volgend jaar beter gaat met Spyker.
Soort nieuwe Super Aguri, volgend jaar?

Het is logisch dat er natuurlijk nog niet staat dat hij al verkocht is. Daarvoor moeten eerst die 'exclusieve gesprekken' voor gevoerd worden.
pi_52895262
Volgens bronnen (NU etc) zou de koop al rond zijn met Spyker.
Een pessimist is een goed geinformeerde optimist.
pi_52897367
Im hung like Einstein
And Smart as a Horse
pi_53248600
Toch een redelijke auto die b-spec. Niet verkeerd, wordt deze auto nog ontwikkeld voor dit seizoen? Of gaan ze gelijk voor 2008?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')