niet?quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:31 schreef twi het volgende:
[..]
Nee, maar ik heb ook wel eens iets ergs naar iemand geroepen. Betekent niet dat ik een paardenlul ben.
oh? Laat eens in een opstelling zien dan.. (met oog op het feit dat Sneijder vertrekt)quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:34 schreef dantes_inferno86 het volgende:
Eigenlijk zou Perez nog het meest geschikt zijn als vervanger van KJH als die vertrekt. Zou goed passen bij hoe HTC wil spelen.
Eens.quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:26 schreef twi het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat Perez baalt dat hij zo ongeveer de beste speler van heel Ajax is en wekelijks op de bank moet zitten om zelfs bij invalbeurten spelertjes als Manucharyan en Mitea 'zijn' minuutjes af te zien snoepen. Maar een rel in de spelersgroep geloof ik niet in, daarvoor komt Perez toch te vriendelijk op me over. En complotten dat Perez speciaal de bal zo goed mogelijk bij Huntelaar brengtNatuurlijk, daar word hij voor betaald
Perez als spits?quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:34 schreef dantes_inferno86 het volgende:
Eigenlijk zou Perez nog het meest geschikt zijn als vervanger van KJH als die vertrekt. Zou goed passen bij hoe HTC wil spelen.
Jawel hoorquote:Op woensdag 14 maart 2007 14:31 schreef twi het volgende:
Betekent niet dat ik een paardenlul ben.
Indien Sneijder vertrekt moet daar een vervanger voor gehaald worden.quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:36 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
oh? Laat eens in een opstelling zien dan.. (met oog op het feit dat Sneijder vertrekt)
Ik kan je nu al verzekeren dat Babel op rechts niet gaan werken.. hij heeft namelijk een relatief zwak linkerbeen tov zijn rechter..quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:44 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Indien Sneijder vertrekt moet daar een vervanger voor gehaald worden.
Maar iets als:
De Mul / Manucharyan - Perez - Babel
Met perez als centraal aanspeelpunt die de bal bij zich kan houden, het spel kan verdelen en eventueel zelf een aktie maken. En dat in combinatie met 2 snelle buitenspelers.
Heb ik liever de opstelling van afgelopen zondag, met Jaap Stam in plaats van Gregory v/d Wiel.quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:44 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Indien Sneijder vertrekt moet daar een vervanger voor gehaald worden.
Maar iets als:
De Mul / Manucharyan - Perez - Babel
Met perez als centraal aanspeelpunt die de bal bij zich kan houden, het spel kan verdelen en eventueel zelf een aktie maken. En dat in combinatie met 2 snelle buitenspelers.
Hij staat ook als linksbuiten opgesteld.quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:45 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Ik kan je nu al verzekeren dat Babel op rechts niet gaan werken.. hij heeft namelijk een relatief zwak linkerbeen tov zijn rechter..
Ja, omdat hij bij het naar binnen trekken dan met rechts kan uithalen.quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:47 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Hij staat ook als linksbuiten opgesteld.![]()
Doe er wat aan!quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:45 schreef Aanvoerder het volgende:
Elke keer voor een grote wedstrijd weer een zogenaamd schandaal. Ben JD echt spuugzat.
Tja, wat dat betreft zou je Excelsior inderdaad wat hoger inschatten dan Feyenoord, aangezien Ajax daar met gemak van wint.quote:Op woensdag 14 maart 2007 09:47 schreef dlebrok het volgende:
[..]
Zien jullie eerst maar eens te winnen van Excelsior
quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:47 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Hij staat ook als linksbuiten opgesteld.![]()
quote:Op woensdag 14 maart 2007 14:17 schreef VoreG het volgende:
Morgen blijkt dat Perez Davids een kankerneger heeft genoemd waarop Sneijder antwoordde "Houd je bek tyfushond!"
Gelukkig kon Heitinga de kwestie sussen: "Jongens ik wil geen moraalridder zijn, maar zo gaan we niet met elkaar om"
rustig maar.. die open deur trap ik zelf wel ff inquote:Op woensdag 14 maart 2007 14:47 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Ja, omdat hij bij het naar binnen trekken dan met rechts kan uithalen.
quote:Ajax en FC Volendam willen samenwerken
14/3/2007 14:20
Ajax en FC Volendam hebben een oud plan nieuw leven ingeblazen. De twee Noord-Hollandse clubs zijn in gesprek over een samenwerkingsverband op het gebied van jeugdopleiding, jeugdtraining en jeugdscouting.
In 2000 was van zo'n constructie al eens sprake. Toen kwam het er niet van omdat de clubs het technisch en financieel niet eens wisten te worden.
Een jaar later ging Ajax vervolgens in zee met Haarlem. Van de talentvolle spelers die de Amsterdammers stalden bij de buurman, schopte Serginho Greene het nog het verst. Hij belandde via RKC Waalwijk bij Feyenoord.
Hij stond vanaf 14:20 op Vi en ik zag niks staan rond die tijdquote:Op woensdag 14 maart 2007 14:52 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Maakt niet uit dat ie al eerder gepost was hoor..![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |