Nieuws.nlquote:Bij het Muiderpoortstation in Amsterdam zijn maandagavond twee treinen op elkaar gereden. Daarbij is een nog onbekend aantal mensen gewond geraakt. Dat meldt ProRail. Het gaat om de intercitytrein van Amersfoort naar Amsterdam en een trein zonder passagiers. De oorzaak van het ongeval is nog onbekend.
Het ongeluk vond rond 18.30 uur plaats. Een van de treinen ligt volgens de politie op zijn kant. Treinreizigers moeten rekening houden met een vertraging van meer dan een uur
Die tweede wagon helt inderdaad over. Maar voor die wagon ligt er toch echt 1 op zn kant...quote:Op maandag 12 maart 2007 19:03 schreef IkWilbert het volgende:
hier wat meer info met een klein fototje
http://www.at5.nl/index.asp?newsid=25210
trein ligt niet echt op zijn kant maar hangt een beetje...
Treinstel daarvoor lijkt wel op z'n kant te liggen. Dat soort treinen wordt volgens mij niet zo snel als Intercity gebruikt, dus dat zal de lege trein wel zijn.quote:Op maandag 12 maart 2007 19:03 schreef IkWilbert het volgende:
hier wat meer info met een klein fototje
http://www.at5.nl/index.asp?newsid=25210
trein ligt niet echt op zijn kant maar hangt een beetje...
Op de zijkant ligt zo'n DD-AR das de dubbeldekker sneltrein tussen Amersfoort en Amsterdam.quote:Op maandag 12 maart 2007 19:06 schreef SpeedyRich het volgende:
dat kan geen IC zijn mischien een Snel/stop trein
Dat kan best een IC zijn. Vooral de laatste tijd, is het maar een verrassing wat je krijgt.quote:Op maandag 12 maart 2007 19:06 schreef SpeedyRich het volgende:
dat kan geen IC zijn mischien een Snel/stop trein
Is analoog een helaas gecodeerd.quote:Op maandag 12 maart 2007 19:07 schreef StephanL het volgende:
Politie Heli zend video's uit, Iemand met een Sateliet ?
Ja zag het al, jammer dat het analoog is.quote:Op maandag 12 maart 2007 19:09 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
[..]
Is analoog een helaas gecodeerd.
Vroeger kon je soms meekijken op: http://zulu00.schellinger.org/
haha, die site had ik er ook al even bij gezocht... helaas wordt het niet meer gestreamdquote:Op maandag 12 maart 2007 19:09 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
[..]
Is analoog een helaas gecodeerd.
Vroeger kon je soms meekijken op: http://zulu00.schellinger.org/
Waarschijnlijk gewoon weer een door rood gereden hoor, das toch echt de schuld van de desbetreffende NS-machinist.quote:Op maandag 12 maart 2007 18:40 schreef Vakkie_W het volgende:
Het zal idd wel aan Prorail liggen.... Daar moet je als NS zijnde toch gek van worden. Prorail is gewoon een terroristische groeperingen in de wereld van de treinen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |