Dat was ook zo.quote:Op zondag 11 maart 2007 22:07 schreef Jaggunsu het volgende:
[..]
En nu het toch over die openingspost gaat, waarom de hele tijd dat gegeil op het oude Ajax logo eigenlijk? Sure is het mooi en staat het voor veel historische successen, maar het 'nieuwe' logo is er ondertussen ook alweer 17 jaar....ik durf te wedden dat minstens 80% hier niet eens Ajax met het oude logo heeft meegemaakt.
Op de een of andere manier is het eigenlijk best wel een beetje triest...net zoals ouwe lui die het de hele tijd over vroeger hebben en dat toen alles beter was enzo.
Bizar. Zat toen in de middle of nowhere in het buitenland. Vrij weinig van meegekregen. Deze foto's zie ik ook voor het eerst.quote:Op zondag 11 maart 2007 22:50 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Zijn toch wel een aantal foto's en films over te vinden geweest de afgelopen jaren hoorquote:Op zondag 11 maart 2007 22:51 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Bizar. Zat toen in de middle of nowhere in het buitenland. Vrij weinig van meegekregen. Deze foto's zie ik ook voor het eerst.
Echt ziek ja.quote:Op zondag 11 maart 2007 22:50 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
En je dacht dat ik daar actief naar op zoek ga? Als ik op zoek ben naar ellende, dan ga ik wel met m'n Ajax-sjaal om even een rondje om het Zuiderpark stadion wandelen.quote:Op zondag 11 maart 2007 22:53 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Zijn toch wel een aantal foto's en films over te vinden geweest de afgelopen jaren hoor.
Daar ben je dan ruim een jaar te laat meequote:Op zondag 11 maart 2007 22:54 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
En je dacht dat ik daar actief naar op zoek ga? Als ik op zoek ben naar ellende, dan ga ik wel met m'n Ajax-sjaal om even een rondje om het Zuiderpark stadion wandelen.
In Den Haag ben je daar nooit te laat mee.quote:Op zondag 11 maart 2007 23:00 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Daar ben je dan ruim een jaar te laat mee.
Toen hele middag voor de buis gezeten jah.quote:Op zondag 11 maart 2007 22:50 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Hehe ja ik had ze zelf niet opgemerkt maar hoorde het wel van anderen...duitse heldenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |