Niet janken kutzak, je weet wat-ie bedoelt.quote:Op zondag 11 maart 2007 16:15 schreef Sargon het volgende:
amerika is geen land domme droplul
Ik heb dus moeite mee dat de distinctie tussen de regering en het land niet wordt gemaaktquote:Op zondag 11 maart 2007 16:13 schreef TrenTs het volgende:
Omdat Amerika een vervelend, irritant, leugenachtig kutland is wat zich overal mee bemoeit, denkt dat het de baas is over alles en iedereen, hyopcriet is, kansloos is, oorlogszuchtig is, extreem egocentrisch, enz, enz, enz.
Ik heb daar geen moeite mee, omdat die mongolen daar sowieso alleen maar stemmen op de partij die ze hun prrrecious pistooltje mag laten houden.quote:Op zondag 11 maart 2007 16:17 schreef G1Ace het volgende:
[..]
Ik heb dus moeite mee dat de distinctie tussen de regering en het land niet wordt gemaakt
Ligt het aan mij, of ben je echt zo zuur geworden sinds deze account?quote:Op zondag 11 maart 2007 16:34 schreef zwambtenaar het volgende:
Weg met die Amerikanen. Ik heb er geen goed woord voor over.
Ik was als FuifDuif ook erg zuur hoor. Ik vind het tot nu toe nog best meevallen in zwambtenaarmodus. Alleen ben ik erg geirriteerd geraakt door die topic van gisteren over het leeglopen van Nederland. Ik sta nog te trillen op mijn benen van woede.quote:Op zondag 11 maart 2007 16:35 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ligt het aan mij, of ben je echt zo zuur geworden sinds deze account?
Oh, dan zal het daar wel aan liggen danquote:Op zondag 11 maart 2007 16:37 schreef zwambtenaar het volgende:
[..]
Ik was als FuifDuif ook erg zuur hoor. Ik vind het tot nu toe nog best meevallen in zwambtenaarmodus. Alleen ben ik erg geirriteerd geraakt door die topic van gisteren over het leeglopen van Nederland. Ik sta nog te trillen op mijn benen van woede.
Misschien moet je ff voor een trein gaan liggen dan, in een rolstoel heb je daar minder last van.quote:Op zondag 11 maart 2007 16:37 schreef zwambtenaar het volgende:
[..]
Ik was als FuifDuif ook erg zuur hoor. Ik vind het tot nu toe nog best meevallen in zwambtenaarmodus. Alleen ben ik erg geirriteerd geraakt door die topic van gisteren over het leeglopen van Nederland. Ik sta nog te trillen op mijn benen van woede.
Is dit een verkapte doodverwensing? Ja, hè?quote:Op zondag 11 maart 2007 16:42 schreef TrenTs het volgende:
[..]
Misschien moet je ff voor een trein gaan liggen dan, in een rolstoel heb je daar minder last van.
Nee, een overduidelijke 'raak invalide'-wens.quote:Op zondag 11 maart 2007 16:45 schreef zwambtenaar het volgende:
[..]
Is dit een verkapte doodverwensing? Ja, hè?
kortom de laatste tijd heeft hun buitenland politiek het sterk laten afweten.quote:Op zondag 11 maart 2007 16:13 schreef TrenTs het volgende:
Omdat Amerika een vervelend, irritant, leugenachtig kutland is wat zich overal mee bemoeit, denkt dat het de baas is over alles en iedereen, hyopcriet is, kansloos is, oorlogszuchtig is, extreem egocentrisch, enz, enz, enz.
Al een jaar of.... 60.quote:Op zondag 11 maart 2007 16:48 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
kortom de laatste tijd heeft hun buitenland politiek het sterk laten afweten.![]()
Oh ja het Marshallplan wordt maar even vergeten. Zonder de Amerikanen had je waarschijnlijk nu in een arm communistisch land geleefd.quote:
Ja precies, hoe kunnen we ooit het geheel belangeloze Marshallplan vergeten.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:03 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Oh ja het Marshallplan wordt maar even vergeten. Zonder de Amerikanen had je waarschijnlijk nu in een arm communistisch land geleefd.
Maar het volk staat deze regering toe. Slechts twee jaar geleden is Bush weer herkozen door datzelfde volk.quote:Op zondag 11 maart 2007 16:00 schreef G1Ace het volgende:
Waar is het mis gegaan dat er zo negatief wordt gereageerd op alles dat Amerika is, en niet gewoon dat wordt gereageerd op een regering waar we het niet mee eens zijn?
Dit is zeker een deel van de oorzaak, gewoon platte jaloezie. Maar het komt ook doordat onze cultuur erg lijkt op de Amerikaanse en we ons daarom meer verbonden voelen met de VS, dan met sommige landen die objectief gezien veel meer kritiek verdienen (China, Rusland, Iran). We verwachten daarom van Amerika bepaalde dingen maar het land stelt veel mensen blijkbaar teleur.quote:Op zondag 11 maart 2007 16:22 schreef Fir3fly het volgende:
Het is heel simpel: in Nederland is het normaal om een zeis boven het maaiveld te hangen die korte metten maakt met hoofden die daar iets te ver bovenuit steken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |