Inderdaad, Jaap is in t begin heel duidelijk geweest naar Huub toe, door hem eruit te willen werken en toen heeft Huub ook gezegd: ok, oorlog. Ze zitten wel in een spel en ook Brian en Natasia vinden dat Jaap zich niet sociaal gedraagt. Dat moet ie zelf weten, maar ga dan niet in zon programma zitten!quote:Op zaterdag 10 maart 2007 20:19 schreef itsme het volgende:
Dat jaap niet populair is heeft niet met zijn dik zijn te maken (maar meer met zijn arrogantegedrag.
nou jij gaat wel erg ver..............hij moet naar huis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dat welquote:Op zaterdag 10 maart 2007 20:52 schreef Heathen het volgende:
Jaap moet dood
Oh, maar die mening heb ik er altijd al op na gehouden. hoewel dat niet te bewijzen valt natuurlijkquote:Op zaterdag 10 maart 2007 20:41 schreef INCTRL het volgende:
[..]
toegeven achteraf.......net zoals Jaap eindeloos doet!![]()
![]()
Commentaren Op de Streamsquote:Op zaterdag 10 maart 2007 20:58 schreef Frau.Pfeffertopf het volgende:
[afbeelding] Even een vraag: waat staat de afkorting COS voor?
Nee, tenzij je een grapje maaktquote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:50 schreef INCTRL het volgende:
Weet je waar COJ voor staat?
Kunnen we 'm niet iets net onder z'n hart steken?quote:Op zaterdag 10 maart 2007 20:11 schreef Frau.Pfeffertopf het volgende:
Hoewel ik merk dat op dit forum de voorkeur duidelijk naar Huub uitgaat, leek het me toch een heel zinnig idee om een support c.q. fan topic voor Jaap aan te maken. Op deze wijze kunnen we hem een hart onder de riem steken.
Als je 200 kilo weegt is het niet heel moeilijk een paar kilo kwijt te raken, maar ik heb nog geen enkele vorm van wilskracht (of intelligentie, of manieren, of sociaal gedrag maar dat terzijde) van de gast gezien. Hij vreet nog steeds veel teveel en sport veel te weinig.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 22:12 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Jaap, raakt die kilo's met gemak kwijt. Let maar op.![]()
Hij is al een paar ochtenden achter elkaar in de fitness ruimte te vinden. Verder is hij in het verleden al een paar keer 50 kilo afgevallen. Nu heeft hij zelfs professionele begeleiding, en niet van de minsten. Peace of cake.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 22:18 schreef Danny het volgende:
Als je 200 kilo weegt is het niet heel moeilijk een paar kilo kwijt te raken, maar ik heb nog geen enkele vorm van wilskracht (of intelligentie, of manieren, of sociaal gedrag maar dat terzijde) van de gast gezien. Hij vreet nog steeds veel teveel en sport veel te weinig.
Dat gaat niet want Jaap is zo dik dat ie geen riem gebruikt maar 26 meter dik stuk touw dat ie uit een school gymzaal heeft gestolen. die kinders kunnen nu niet meer touwklimmen.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 20:11 schreef Frau.Pfeffertopf het volgende:
Hoewel ik merk dat op dit forum de voorkeur duidelijk naar Huub uitgaat, leek het me toch een heel zinnig idee om een support c.q. fan topic voor Jaap aan te maken. Op deze wijze kunnen we hem een hart onder de riem steken. [afbeelding]
Want het is duidelijk dat Jaap het niet gemakkelijk heeft.
Voortdurend is hij het mikpunt van de puberale grappen en grollen van aartsrivaal Huub [afbeelding] die daarbij geen spaan van hem heel laat en alle grenzen van respect, normen en waarden finaal aan de kant gooit.
Jaap mag dan wel dik zijn, maar dat maakt hem daarom niet minder mens en ik vind dat het de hoogste tijd is om Jaap openlijk te steunen d.m.v. dit topic [afbeelding]
Andere topics:
[afbeelding] Deel 1: [De bewoners] Jaap
[afbeelding] Deel 2: [De bewoners] Jaap #2
[afbeelding] [COS # 771] Huubs walgelijke pestgedrag naar Jaap
[afbeelding] Hebben jullie ook zo'n medelijden met Jaap ?
Nee als Jaap weer op zn normale gewicht zit is t nog steeds een contactgestoorde drol, maar dan een paar kilo's lichter. Alleen heeft ie dan niet meer zn gewicht om over te praten en dat is toch zo'n beetje zn enige gespreksonderwerp. Dan komt er helemaal geen woord meer uit en wordt ie zo mogelijk nog saaier dan dat die vetklep nu al is. Hij is leuk als ie zuipt (voor kijkers dan), maar dat doet ie helaas niet meer. Iedere keer als hij in beeld is vraag ik me echt af: wat doet die jongen daar? Hij ziet er ook diepongelukkig uit en als ie na zn immuniteit meteen naar huis wordt gestemd zal iedereen, maar Jaap zelf nog t meest, daar ontzettend blij mee zijn. Daaaag Jaapquote:Op zondag 11 maart 2007 22:51 schreef PC eend het volgende:
Even een huubje afvallen en jaap is weer helemaal het mannetje![]()
GO JAAPIO!!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |