Eensch.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 22:08 schreef moelan0e het volgende:
Lange mannen! Hulde!
AgLarr the babysitter???quote:Op vrijdag 9 maart 2007 22:11 schreef AgLarrr het volgende:
Een dame moet kleiner zijn dan ik, het liefst zo tussen de 1.70 en 1.80 (Ben zelf 1.93)... Van die hele kleintjes is niets bij mij. Lijkt het net alsof ik met mijn kleine nichtje op stap ben...![]()
Hoi! Zin om een keer een filmpje te pakken?quote:Op vrijdag 9 maart 2007 22:08 schreef moelan0e het volgende:
Lange mannen! Hulde!
Haha dat doet me denken aan een leuke scene uit de film "How to loose a guy in ten days" met Kate Hudson. Ze noemde de mannelijke deel van Matthew McConnaughey Princess Sofia.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 22:21 schreef moelan0e het volgende:
Ik kan me helemaal niet vinden in kleine mannen, ik kan ze niet als serieus date-materiaal zien. Dan ga ik woorden als 'snoesje' gebruiken, dat vinden mannen niet leuk. Echter zijn het slechts de lange mannen die ik beest noem, vooral als ze wat gezet zijn. Dat vind ik feestelijk.
Ik ben 2:00 en me vriendin is 1.57quote:Op vrijdag 9 maart 2007 21:52 schreef Miss_Legend het volgende:
En hier open ik mijn allereerste topic...
Ben benieuwd wat mannen vinden over het lengteverschil tussen je vriendin en jou. (Dat zij veel kleiner is dan jou)
Is dat een belangrijke issue??
Just curious...
Die verhouding hebben wij ook ongeveer. (ik in de een zestig en hij rond de twee meter). We vinden het juist wel grappig.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 15:07 schreef Roomsoesje het volgende:
[..]
Ik ben 2:00 en me vriendin is 1.57Nooit een issue of iets dergelijks geweest. Boeit ons beide niet.
![]()
Wat mevrouw zegt.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:05 schreef muts88 het volgende:
Mijn vriendje en ik zijn even lang. Geen probleem
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |