ze zeggen toch dat de nacht je wijsheden brengt.....quote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:22 schreef sefer het volgende:
Ja uhm, geen problemen natuurlijk. Het enige vervelende is dat ik bij lage temperaturen de warmte opzoek en tegen de persoon die naast me ligt aan ga kroelen
En daar dacht ik ook aan toen ik dat lasquote:Op vrijdag 9 maart 2007 17:06 schreef Lucille het volgende:
Ik moet nu trouwens denken aan die scene uit Plains, Trains and Automobiles.
En dit is emquote:Op vrijdag 9 maart 2007 17:06 schreef Lucille het volgende:
Ik moet nu trouwens denken aan die scene uit Plains, Trains and Automobiles.
Hm, best wel flauw eigenlijkquote:[waking up after sharing the same bed on the motel]
Neal: Del... Why did you kiss my ear?
Del: Why are you holding my hand?
Neal: [frowns] Where's your other hand?
Del: Between two pillows...
Neal: Those aren't pillows!
Dan was het een onenightstand.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 21:32 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Ik zie 't probleem ook niet
Als het nou een wildvreemde was...
aaah zo heet dat dusquote:
Het bleef gelukkig bij praten, ik heb geen nachtelijke beweging opgemerktquote:Op vrijdag 9 maart 2007 23:06 schreef octopussy het volgende:
Ik droom wel eens dat ik naast iemand anders wakker wordt en dan helemaal in de stress schiet omdat het niet mijn lief is. En met mijn levendige dromen (he Isabeau en Freecell?) weet ik niet WAT ik allemaal uithaal.
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.happen naar de baas
"Those aren't pillows'.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 17:06 schreef Lucille het volgende:
Ik moet nu trouwens denken aan die scene uit Plains, Trains and Automobiles.
Welnee, vrouwen hebben geen ochtenderecties...quote:Op vrijdag 9 maart 2007 23:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het bleef gelukkig bij praten, ik heb geen nachtelijke beweging opgemerkt
Maar ik heb geloof ik het bed wel met héél veel vrouwen gedeeld, maar volgens mij wordt er anders tegen 2 vrouwen dan tegen 2 mannen aangekeken. En dat is best onzin.
echt nietquote:Op vrijdag 9 maart 2007 19:18 schreef vlinder2810 het volgende:
Geen probleem toch?
Hé Smartass, het is planes...quote:Op vrijdag 9 maart 2007 17:06 schreef Lucille het volgende:
Ik moet nu trouwens denken aan die scene uit Plains, Trains and Automobiles.
Hier ook niet, en als je vrienden dit allemaal gek zouden vinden denk ik dat ze hun ogen eens moeten open doenquote:
Moest ff traantje wegpinkenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |