Als je sec naar de namen kijkt zeker. Maar ze hebben de laatste 5 ODI's verloren (2x Engeland en 3x NZ). Toch wel zorgelijk hoor.quote:Op donderdag 8 maart 2007 16:14 schreef Leatherface het volgende:
Maar ik denk dat de Aussies toch wel verreweg de sterkste zijn. Met of zonder Shane Warne.
Serieus, dat wist ik niet.quote:Op donderdag 8 maart 2007 16:31 schreef Piet_Veerman het volgende:
[..]
Als je sec naar de namen kijkt zeker. Maar ze hebben de laatste 5 ODI's verloren (2x Engeland en 3x NZ). Toch wel zorgelijk hoor.
Ik heb even snel wat in elkaar geknutseld, zie je PM. Kijk maar wat je er van gebruikt.quote:Op donderdag 8 maart 2007 16:29 schreef cohen het volgende:
als je me alle info PM't, zet ik het erop
Thanks.quote:Op donderdag 8 maart 2007 17:02 schreef Piet_Veerman het volgende:
[..]
Ik heb even snel wat in elkaar geknutseld, zie je PM. Kijk maar wat je er van gebruikt.
Sjeezus, wat een fanatisme.quote:Op donderdag 8 maart 2007 17:38 schreef tong80 het volgende:
Las dat een west-Indiër een advertentie had geplaats waar ie een nier aanbood. Hij wilde een kaartje kunnen kopen, maar is straatarm.
Ongelooflijk dat er nog verloren is.quote:
Ik hoop dan dat Makhaya Ntini die Pietersen er snel uitbowlt en dat Zuid-Afrika dan wintquote:Op maandag 12 maart 2007 12:20 schreef Dwersdriever het volgende:
Geen India en geen Australië. Dan vind ik het verder wel goed.
Hoop persoonlijk op Zuid-Afrika - Engeland. Met laatstgenoemde als winnaar dankzij een century van Kevin Pietersen.
Tis uit Zuid-Afrika komen overwaaien hequote:Op maandag 12 maart 2007 17:45 schreef spruud het volgende:
Wel raar dat Nederland meedoet; verder zijn het allemaal Engeland gerelateerde landen (voormalige kolonies etc.).
En welke landen worden daardoor met name bevoordeeld, door deze omstandigheden?quote:Op dinsdag 13 maart 2007 20:49 schreef dwerg het volgende:
De pitches zijn hard en droog. Weinig gras waarop de bal spin kan krijgen. Uitermate geschikt voor snelle bowlers die de bal laten swingen door gebruik te maken van de naad van de bal.
Dat kan niet, want ze zitten in dezelfde groep als Nederland en er kunnen maar twee teams doorgaanquote:Op dinsdag 13 maart 2007 21:21 schreef dwerg het volgende:
De 'kenners' zijn het trouwens wel eens over de finale: dat wordt Australië tegen Zuid-Afrika.
De onderstaande pdf'jes van de Nederlandse cricketbond geven antwoord op veel vragen.quote:Op woensdag 14 maart 2007 08:20 schreef cohen het volgende:
Jongens, ik heb dit topic wel geopend, maar heb niet zoveel verstand van cricket. Ik vind het wel erg boeiend. Maar kan iemand mij uitleggen wanneer je wint? Ok, als je meer runs hebt, maar wat betekende a.o. ookalweer? Heeft iemand duidelijk de puntentelling/regels op een rijtje? Misschien iets voor in de OP.
We zijn een buitenbeentje in cricket-land.quote:Op woensdag 14 maart 2007 10:06 schreef Reya het volgende:
Opvallend detail: Nederland is het enige deelnemende land dat geen voormalige Britse kolonie is.
Zonder te technisch te willen worden....Engeland is natuurlijk ook geen voormalige Britse koloniequote:Op woensdag 14 maart 2007 10:06 schreef Reya het volgende:
Opvallend detail: Nederland is het enige deelnemende land dat geen voormalige Britse kolonie is.
Is niet echt spanned voor zover ik het kan volgen/begrijpenquote:Op woensdag 14 maart 2007 14:24 schreef kweek89 het volgende:
schotland Toss gewonnen en gaat fielden![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |