quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:23 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Van mij ook, heeft niemand verder iets mee te maken..
Nu ga ik echt![]()
![]()
Thanks!quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:21 schreef Leandra het volgende:
Okay, voor iedereen die in het komende half uur naar bed gaat, alvast: Truste![]()
![]()
ik ook!!quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:23 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Van mij ook, heeft niemand verder iets mee te maken..
Nu ga ik echt![]()
![]()
Nee, Pastoralequote:Op donderdag 8 maart 2007 00:19 schreef Frasier het volgende:
[..]
Heette dat nummer niet toevallig Sammy?![]()
Is ook niet nodig...quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:24 schreef Prospera het volgende:
Oh my god, Brian wil zich niet vergelijken met Pete Sampras
Maar dat neemt niet weg dat Brian uiteraard een top-tennisser isquote:Op donderdag 8 maart 2007 00:25 schreef Prospera het volgende:
Had je een ranking vraagt Huub aan Brian, (over zijn tenniscarriere)
Nee, nee niet genoeg om er op een school te komen.
quote:
Mijn hemel blauw met gouden hallenquote:
Dat klinkt wel heel anders zoals hij het zegt.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:24 schreef Prospera het volgende:
Oh my god, Brian wil zich niet vergelijken met Pete Sampras
Welke games heb je lopenquote:Op donderdag 8 maart 2007 00:28 schreef Leandra het volgende:
Zo, wit Bordeautje erbij... let the games begin![]()
Dat vraag ik me ook af. Het zal heel belangrijk worden in welke volgorde ze de stemmen moeten uitbrengen. Welke plaats krijgt Amanda en welke plaats Eric ? De redactie wil natuurlijk het spectakel van Eric .......quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:32 schreef scanman01 het volgende:
Ik vraag me toch af of Amanda misschien voor een stuntje gaat zorgen morgen tijdens de stemming.
Brood..............Japio slaapt alquote:Op donderdag 8 maart 2007 00:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nog geen, ik hoopte op "Brood en spelen" in DGK.... daar past een wijntje wel bij![]()
Zou wat moois zijn Eric die als Natrasha Huub wegstemt en Amanda hem er in laat.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:32 schreef scanman01 het volgende:
Ik vraag me toch af of Amanda misschien voor een stuntje gaat zorgen morgen tijdens de stemming.
? stemt Eric nou weer tegen volgens jou dan?quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:32 schreef scanman01 het volgende:
Ik vraag me toch af of Amanda misschien voor een stuntje gaat zorgen morgen tijdens de stemming.
Hoe oppervlakkig de gemiddelde Amerikaan ook is, ik vermoed toch echt dat ze dat zalvende stemmetje van hem daar ook snel genoeg uitkotsten.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:32 schreef Prospera het volgende:
Brian:'nu je verhalen vertelt, komen flashbacks terug in de countries, het is zuipen en bier meenemen.
Dat vroeg ik me eerder vandaag ook al af.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:32 schreef scanman01 het volgende:
Ik vraag me toch af of Amanda misschien voor een stuntje gaat zorgen morgen tijdens de stemming.
Tuurlijk niet... maar Eric zit vast als laatste. De stemming kan al eerder voorbij zijn als Amanda Huub erin laat.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:34 schreef Dynabite het volgende:
[..]
? stemt Eric nou weer tegen volgens jou dan?
Ik denk dat ze toch echt eerst de stemming tegen Huub zal moeten intrekken voor ze tegen zijn ontslag mag stemmen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:35 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Tuurlijk niet... maar Eric zit vast als laatste. De stemming kan al eerder voorbij zijn als Amanda Huub erin laat.
Zal het 'script' dat toelaten ?quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:35 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Tuurlijk niet... maar Eric zit vast als laatste. De stemming kan al eerder voorbij zijn als Amanda Huub erin laat.
Hij kan altijd nog als B-acteur aan de slag........quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hoe oppervlakkig de gemiddelde Amerikaan ook is, ik vermoed toch echt dat ze dat zalvende stemmetje van hem daar ook snel genoeg uitkotsten.
Dat komt door Huub zijn eerlijkheid. Dan wordt iedereen wat meer open denk ik.quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:37 schreef CHAOS_ het volgende:
Vraag mij wel eens af, waarom kan iedereen in de villa gezellige gesprekken hebben met Huub. Huub brengt bijna altijd iedereen aan het praten en dan is het gezellig en krijg je meer inzicht in de mensen. Niet dat Brian nu favoriet is, mag hem en Natasja gewoon niet, tot kots neigingen aan toe, maar als ze niet samen zijn ( Brian en Natasja ) is het een stuk beter.
We zullen het binnenkort wel lezen in de partyquote:Op donderdag 8 maart 2007 00:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Is nog niet bekend en dat mag wat mij betreft zo blijven.
Vind je B niet een beetje hoog gegrepen??quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:38 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Hij kan altijd nog als B-acteur aan de slag........
Een derde rangs pornofilm dan?quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Vind je B niet een beetje hoog gegrepen??![]()
Je hebt dit al eerder geschreven. Maar een motivatie bij de voorstemming hoeft niet overeen te komen met de effectieve stemming. Misleiden is toegestaan ........quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik denk dat ze toch echt eerst de stemming tegen Huub zal moeten intrekken voor ze tegen zijn ontslag mag stemmen.
De enige mogelijkheid is anders wellicht dat de hele stemming ongeldig wordt als degene die de stemming aangevraagd heeft niet meer voor het ontslag stemt![]()
Scanman = Hdhnmzdquote:Op donderdag 8 maart 2007 00:26 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Mijn hemel blauw met gouden hallen
....
(Heel erg offtopic, ik weet het. Zal het nooit meer doen).
Soms wel, bij de beginnelingen wordt de film later ingekleurd ........quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Spelen in de 3de rangs pornofilms de acteurs die niet klaar kunnen komen??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |