Vanavond ben ik er weer achter gekomen hoe ongelovelijk zielig sommige mensen kunnen doen als Milan wint. Of het nou terecht is of niet, mooi is of niet, maakt blijkbaar geen flikker uit.
Ik kots echt op mensen die nu gaan zeiken dat het puur italiaans geluk was, bla. Flikker toch op man. Als Celtic verdiende door te gaan hadden maar gewoon moeten scoren met hun boerenharses. Dat gezeik over penalty onthouden is gewoon onzin, dat hoort bij voetbal. Was het andersom gebeurt en was ie niet gegeven hadden alle milanhaters hun ben dichtgehouden, maar het is een italiaanse club, dús is het geluk.
Op basis van beide wedstrijden -die ik overigens beide compleet heb gekeken- had milan de uitwedstrijd moeten winnen met minstens 5 punten verschil en de thuiswedstrijd met minstens 3 punten verschil: het verschil in kansen was zo immens dat als celtic álle ballen die ze schoten erin hadden geschoten ze nóg ver achterstonden.
Als milan dit jaar de CL wint, waar ik uiteraard vanuit ga als fan, draag ik de eerste keer dat ik moet schijten daarna op aan al jullie kansloze zeikers die gewoon maar zonder enige onderbouwing lopen te bitchen.
[ Bericht 3% gewijzigd door RayMania op 08-03-2007 20:23:44 ]