http://www.vkmag.com/media/indexgoudenkooi.htmlquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:59 schreef Sarah-Louise het volgende:
[..]
ik ondersteun dit verzoek .. mijn streams doen ook bagger
Zal wel ik het script staan ?quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:00 schreef Myriam1978 het volgende:
[..]
Ik vind het ook een beetje vreemd.
Echt niet, die zijn meestal ook kut.quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:00 schreef Soury het volgende:
[..]
http://www.vkmag.com/media/indexgoudenkooi.html
Als dit hapert is het je PC
De mijne ook, zelfs de enkele via MPquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:59 schreef Sarah-Louise het volgende:
[..]
ik ondersteun dit verzoek .. mijn streams doen ook bagger
Die gast zou ook eens aan de verslavende middelen moeten gaan (muv eten).. speed ofzo, misschien valt hij dan wel af.quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:02 schreef blomst het volgende:
Jaap begint over de rokers.
Sorry jammer. Ik heb nergens last van met die streams.quote:
Streams bufferen ook op Tien site dus,quote:
Heeft hij dan nu nog een keus nog dan ?quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:03 schreef flubberdewups het volgende:
Natasia en de rat komen binnen en gelijk heeft Billie meer zelfvertouwen om zijn verhaal te doen...
..dank je voor de link .... zelfde probleemquote:Op woensdag 7 maart 2007 21:00 schreef Soury het volgende:
[..]
http://www.vkmag.com/media/indexgoudenkooi.html
Als dit hapert is het je PC
Welke rat?quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:03 schreef flubberdewups het volgende:
Natasia en de rat komen binnen en gelijk heeft Billie meer zelfvertrouwen om zijn verhaal te doen...
www.kanalenkiezer.nl ?quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:04 schreef Sarah-Louise het volgende:
[..]
..dank je voor de link .... zelfde probleem![]()
Ik ook nietquote:Op woensdag 7 maart 2007 21:03 schreef Soury het volgende:
[..]
Sorry jammer. Ik heb nergens last van met die streams.
De Rat zit bij Snollie aan tafel..........quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:03 schreef flubberdewups het volgende:
Natasia en de rat komen binnen en gelijk heeft Billie meer zelfvertrouwen om zijn verhaal te doen...
Deze wellichtquote:Op woensdag 7 maart 2007 21:04 schreef Sarah-Louise het volgende:
[..]
..dank je voor de link .... zelfde probleem![]()
Kom op Day, die ongelikte beer moet door meerdere mensenaangesproken worden, die eeuwige excuses ben ik zat van die gast.quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:03 schreef Day het volgende:
Waarom houdt Huub z'n bek niet? Sylvia is toch volwassen genoeg om deze discussie zelf aan te gaan? Dit slaat gewoon helemaal nergens op.
Toch nog iets waar hij goed in is...quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:05 schreef Mani89 het volgende:
Jaap lult zich weer COMPLEET vast.
What else is new?quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:05 schreef Mani89 het volgende:
Jaap lult zich weer COMPLEET vast.
En lekker schreeuwen...quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:06 schreef blomst het volgende:
Jammer, Huub draait weer door.
Misscien eerlijker dan die backstabbers van een Brian en Natas...quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:06 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Toch nog iets waar hij goed in is...
Ik ga echt klagen bij mijn provider.quote:
Foutje is menselijkquote:Op woensdag 7 maart 2007 21:06 schreef flubberdewups het volgende:
[..]
Sorry ik zie spoken geloof ik...![]()
Ja, maar het moet gelijk weer in een ruzie-sfeer en er moet er weer gescholden worden op zijn dik zijn.quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:05 schreef beequeen het volgende:
[..]
Kom op Day, die ongelikte beer moet door meerdere mensenaangesproken worden, die eeuwige excuses ben ik zat van die gast.
quote:Op woensdag 7 maart 2007 20:53 schreef beequeen het volgende:
neigingen
[..]
Stttttttttttttt, ik wil Billie niet zien, krijg spontaan![]()
vies ventje is het bah
Het enige dat hij doet is zijn excuses aanbieden en beterschap beloven...quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:07 schreef LoveProfusion het volgende:
Jaap is communicatief en sociaal zo slecht..hij roept maar wat, vet speenvarken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |