Huub was dronken.quote:Op woensdag 7 maart 2007 10:48 schreef robert2006 het volgende:
[..]
als eric haar niet had weggetrokken dan had huub waarschijnlijk wel sex met amanda gehad, zou dat ook strategie zijn?
er zullen hier wel veel mensen gillen als ik dat zeg, want er zitten flink wat huub-vereerders hier die zo zijn voeten zouden kussen, maar ik denk dat uiteindelijk het hele huis vol met ratten zit, de ene wat erger dan de andere, maar het zijn allemaal ratten, huub inbegrepen
Huub deed haar zender goed en ze zei als je aan m'n billen wilt komen kun je het eerst wel vragen!quote:Op woensdag 7 maart 2007 10:57 schreef 2live het volgende:
[..]
ze zei meer dat de andere dames het niet leuk vonden.
Vind ik ook.quote:Op woensdag 7 maart 2007 11:06 schreef CartWOman het volgende:
Ik vind het sowieso vreemd dat hierover gestemd moet worden, een sterfgeval zou hier buiten moeten vallen, maar goed...
Pak van m'n hart!quote:Op woensdag 7 maart 2007 11:07 schreef Day het volgende:
Iedereen zegt zonder problemen: ja!
De 12 uur wordt gesplitst door 3.
En dat opzich is al bezig zijn met het spel over de rug van Syl.quote:Op woensdag 7 maart 2007 11:09 schreef Prosac het volgende:
Brian wil graag even Huub in een bepaald daglicht zetten
valt wel mee.quote:Op woensdag 7 maart 2007 11:09 schreef Copycat het volgende:
[..]
Pak van m'n hart!
Brian zit weer te zeiken, begrijp ik?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |