abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 7 maart 2007 @ 00:02:01 #1
164349 Daniel.J
anti normvervaging
pi_46999203
De verlichting van Lucifer (2)
*sommige tekst is overgenomen uit andere topics, wel door mijzelf getiept.



Vorige topics
De verlichting van Lucifer (Sumer topic met veel info)

Verwante topics
March of the... Robots
Anti-biotis-mutant / electriciteit.

Verwante 'hot links/searches.
http://www.google.nl/search?q=dinosaur%20and%20human
http://www.google.nl/search?hl=nl&q=OOparts
http://www.earth-history.com/Earth-09.htm
http://www.sumerian.org
http://en.wikipedia.org/wiki/Sumer
http://home.comcast.net/~chris.s/sumer-faq.html

(nog een link gevonden, ondanks de setting is het toch een interresante link)
http://hope-of-israel.org/dinosaur.htm

Quotes
http://en.wikipedia.org/wiki/Elohim
Gen. 6:2 the sons of Elohim saw the daughters of men that they were fair; and they took them for wives..., Ex. 4:16 and you [Moses] will be as Elohim to him [Aaron], Ex. 22:28 Thou shalt not curse Elohim, or curse a ruler of your people

http://en.wikipedia.org/wiki/Nephilim
When man began to multiply on the face of the land and daughters were born to them, the sons of God saw that the daughters of man were attractive. And they took as their wives any they chose. Then the LORD said, "My Spirit shall not abide in man forever, for he is flesh: his days shall be 120 years." The Nephilim were on the earth in those days, and also afterward, when the sons of God came in to the daughters of man and they bore children to them. These were the mighty men who were of old, the men of renown.[2]

http://en.wikipedia.org/wiki/Luciferians
The orthodox view has associated Lucifer with "Satan before the fall", though, as Bishop Lucifer's name attests, Lucifer was not yet associated with "Satan" in the 4th century.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Evangelie_van_Thomas
Jezus sprak: "Als uw leiders zeggen: ziet, het Koninkrijk is in de hemel, dan zullen de vogelen des velds u voorgaan. Als zij zeggen: het is in de zee, dan zullen de vissen u voorgaan. Maar het Koninkrijk is binnen in u en buiten u."
Als gij uzelf zult kennen, dan zult gij gekend worden, en gij zult beseffen dat gij zonen van de levende Vader zijt. Als gij uzelf echter niet zult kennen, dan zijt gij in armoede, en gij zijt zelf die armoede."


-

Iemand vroeg mij hoe ik de 'waren de goden kosmonauten' theorie de evolutietheorie zag debunken,
Daarbij was er de discussie over dat dieren zich aanpasten aan hun omgeving, ik vind dat persoonlijk een bewijs dat evolutie anders, dan wel sneller werkt dan darwin zou doen geloven.
En er wel degelijk een intelligentie in evolutie zit, al dan niet van een 'God' zoals de 'gelovigen' verafgoden.

Hier deel 2 van "De verlichting van Lucifer"
Ik heb mij wat gedistantieerd van de OP uit het vorige topic, al heb ik 'toen al gemeld dat het een speculatie was, ik had natuurlijk het 'ik geef jullie een kadotje" gedeelte weg kunnen laten maar het kadotje was de evolutie van kennis die de discussie zou opwekken, en de discussie over dit onderwerp was de grootste gift, want de mogelijkheid dat dit onze ware geschiedenis is, is zeer aanwezig.
En dat het wellicht in bepaalde details kan afwijken, doet niet onder van het feit dat de huidige geloven hun vorm en inhoud te danken hebben aan sumer.
En met die kennis is er al een heel zootje geschiedenis...te ontleden.

De intelligentie van evolutie, dieren die zich aanpassen aan omgeving..
zoiets zal A: bewust zal moeten gebeuren, er moet een intelligentie achter zitten die dieren zich laat aanpassen aan de omgeving, het is 'absurd' te stellen dat dat 'zomaar' gebeurd, dat is hetzelfde als theologie namelijk.
Theologie is daarnaast ook een 'mis'interpetatie van de geschiedenis.


De wandelende tak, een voorbeeld van hoe evolutie een intelligentie nodig heeft, hoe anders kan iets zich
zo gigantisch aanpassen, toeval bestaat niet.

Mischien kunnen jullie het beste de boeken van Neale donald walsch eerst eens gaan lezen, vervolgens krijg je een veel ruimere kijk op de quantum mechanica, in het opzicht van "de invloed van het denken, en overige micromaterie die zich manifesteerd 'en' evolueert dmv receptoren (de receptoren memorisen zeg maar alles en maken weer meer van hetgeen aan, als voorbeeldje..)
Je stuurt, nee je creeerd je eigen lichaam, daarmee je eigen wereld, en ons collectieve universum.

Vanaf het nulpunt (de kern, oftewel basis van de code, het nulpunt van het leven wat zich als je het als code ziet ontvouwd) is dit bezig, en dat zou je evolutie kunnen noemen, ik noem het liever "anti biotis mutant" oftewel "instant evolutie"


De "leaf-nosed-snake" zet em tussen de blaadjes en je vind em niet meer terug.

Onze oorsprong is een heel ander verhaal, ik geloof gewoon niet in toeval of een bebaard vliegend ventje dat een tuin maakt en mensen straft wanneer ze niet in hem geloven zich vervolgens liefde noemend.
Het is mij niet vreemd dat mensen die god maar een schizofreen vinden, aan de ene kant is meneer een tiran aan de andere kant is hij een hippie, dan komt de discussie dat sommigen het fout hebben, en uiteindelijk creeerd iedereen zn eigen god en geloofd daar heilig in.

Om daar tegenover te stellen dat visjes uit het water stapten om haar op hun rug te laten groeien...waar komen in godsnaam dan al die krokodillen vandaan... en daarnaast..

Evolueerde naar....

?

Maar wacht we hadden de dinosaurussen die, hoe kan het ook anders alle apen hebben laten leven...
Al die apen die zo makkelijk op te vreten waren, nee die ontglippen met gemak...
Alleen een intelligent wezen kan de reuzen die dinosaurussen of ik zal ze voor het gemak en onze mythologische geschiedenis ze draken noemen te slim af zijn..

Het is maar goed ook dat er destijds wel degelijk mensen samen met dinosaurussen rondliepen, als we van de apen waren afgestamt hadden we nooit geleefd, de geschiedenis die we nu op school leren klopt niet, dat is in iedergeval zeker.
quote:
There are 1100 of these burial stones in dr.Cabreras collection in Ica peru. Their art form and location of findings are associated with the inca culture, c.a. 500-1500 AD. Int the 1570's the indian chronicler, Juan de santa cruz pachachuti llamgui wrote that at the time of the inca pachachuti many carved stones were found in the kingdom of chinca, in chinchayunga. He also states that some of these stones were taken back to spain at that time.

On october 3, 1993, The oho, lima domingo, a major newspaper in lima, peru described a spanish priest traveling in the area of ica in 1525 inquiring about the unusual engraved stones with the strange animals on them.

These historical records varify the existance of these stones before the 1800's when "modern" man began to learn about the past existance of dinosaurs.
Ik ben bewust de kern van het geloof gaan onderzoeken en kwam ik tot de ontdekking dat alle goden afgeleid zijn van de sumerische goden, en hun geschiedenis.
Deze goden schenen uit de hemelen te komen, en in de bijbel staan ze zelfs beschreven in detail.
Deze goden waren meervoud, hadden zonen, kenden reuzen en hebben de mens behandeld als slaven, uiteindelijk vonden ze de wereld verdorven en poogden ze alles uit te roeien, maar de mens kreeg hulp van rebellen en overleefde...
De bijbel bestaat uit 2 boeken, het oude testament (en een testament is een overlevering van geschiedenis)
En het boek van het gouden kalf jezus die voor de kerk goed te gebruiken was, iemand die beste waarheden preekte maar eindigde als de valse zoon van een niet bestaande god om een instituut weer op de troon te helpen die meer en meer macht begon te verliezen omdat er meer en meer rebellie ontstond onder het volk, en meer "profeten" zoals jezus opstonden.

Juist omdat het oude testament is wat het is, een testament moet er waarheid in zitten, en het leukste is..
Het oude testament komt overheen met bijna alle testamenten uit alle culturen, waaronder de archaeologische testamenten uit sumer (sumer had 2 stromingen, een naar babylon en een naar judea)
De bijbel is jonger dan sumer, en stamt dus ook af van sumer.

Het probleem in deze is de misinterpetatie genaamd "het geloof" gecreeerd door de kerk.

Ik zeg ook niet dat de evolutie niet bestaat, ik zeg dat ik niet geloof in de evolutie zoals deze uitgelegd is door darwin in de zin van dat wij afstammen van' zoals dit uitgelegd is door darwin.
Ik geloof dus zoals ik al zei in een veel 'directer' soort van evolutie, oftewel 'instant'
Dat dieren zich aanpassen aan hun omgeving voor en om' is intelligent in de zin van dat dat op microscopisch en neurologisch niveau gebeurt, de link met de quantum mechanica is op neurologisch gebied, dat wij niet meer zijn dan onze hersennen, en wat wij ons daarbinnen laten afspelen (het gebeuren met receptoren e.d.) is een intelligent proces waar ik overigens niet mee wil zeggen dat een god daar achter zit, integendeel.
Ik geloof dat deze intelligentie aanwezig is in alles wat is en niet minder dan dat.
Het 'totaal is goddelijk, en dat is ook de enige god.

Niet dat dit totaal bewust is, of uberhaupt intelligent en aan de touwtjes trekt, dat doen wij en wat wij zijn is op microscopisch/neurologisch gebied, zo maakt dat de cirkel weer rond.

Ik durf te stellen dat materie in de etappe van tussen energie en materialisatie zeer delicaat en beinvloedbaar is, Deze etappe bestaat dus in het proces dat zich afspeelt op neurologisch gebied..
Dit kan ik onderbouwen met hetzelfde, en aanvullend dat een van de beste bewijzen hiervoor zich bevinden in de quantum mechanica.

In de wetenschap van receptoren op neurologisch gebied..
In haar eigen relatieve wereldje, is ook bewezen dat in het microversum deeltjes kunnen ontstaan uit het niets, dat gelinkt aan de praktijk van de hersennen in diezelfde microversa, en de "onvoorspelbaarheids factor" met andere woorden, je kunt die deeltjes niet defineren aan een patroon, lijkt het mij onmogelijk te stellen dat er geen intelligentie in evolutie bestaat.

Kan 'iets' zichzelf scheppen zonder een blauwdruk?
Of gaat dat te ver voor de wetenschap, het is toch echt realiteit.
En ergens gaat dat mijn vorige theorie ook tegen want ik dacht altijd dat er een nulpunt was dat zich ontvouwde, de quantum mechanica weerlegt dat 'right in my face'.
Dat wil niet zeggen dat een intentie geen nulpunt en blauwdruk heeft, ik neem aan dat dat gedeelte van evolutie wel bewezen was.
En ook voor mij.

[ Bericht 10% gewijzigd door Daniel.J op 07-03-2007 06:09:32 ]
A talent is formed in stillness, a character in the world's torrent.
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
pi_46999703
quote:
Daarbij was er de discussie over dat dieren zich aanpasten aan hun omgeving, ik vind dat persoonlijk een bewijs dat evolutie anders, dan wel sneller werkt dan darwin zou doen geloven.
Goed, waar is het model?
quote:
En er wel degelijk een intelligentie in evolutie zit,
In de zin van bestiering? Waarom zijn er dan zoveel nutteloze lichaamsdelen?
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
  woensdag 7 maart 2007 @ 00:26:05 #3
164349 Daniel.J
anti normvervaging
pi_47000422
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 00:11 schreef Apropos het volgende:

[..]

Goed, waar is het model?
[..]

In de zin van bestiering? Waarom zijn er dan zoveel nutteloze lichaamsdelen?
Welke nutteloze lichaamsdelen?
A talent is formed in stillness, a character in the world's torrent.
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
  woensdag 7 maart 2007 @ 00:26:40 #4
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_47000439
Hoe kan een wetenschappelijke theorie intelligentie bezitten?
  woensdag 7 maart 2007 @ 00:33:33 #5
164349 Daniel.J
anti normvervaging
pi_47000673
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 00:26 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Hoe kan een wetenschappelijke theorie intelligentie bezitten?
Dat lees je in het topic
A talent is formed in stillness, a character in the world's torrent.
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
pi_47000956
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 00:26 schreef Daniel.J het volgende:

[..]

Welke nutteloze lichaamsdelen?
Zoals bijv. de achterpootjes van walvissen.
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
  woensdag 7 maart 2007 @ 00:45:49 #7
164349 Daniel.J
anti normvervaging
pi_47001108
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 00:42 schreef Apropos het volgende:

[..]

Zoals bijv. de achterpootjes van walvissen.
Intentie, maar de geschiedenis (die niet klopt) leert dat de volgorde en tijdslijn van darwins evolutie 1: niet overeenkomt met de praktijk en 2: waarschijnlijk niet zo zou zijn, wegens het feit dat een vis niet bezig is met bananen willen eten.

Volledig onmogelijk is het overigens niet dat een vis een aap is geworden, maar denk eens hieraan:
De wetenschappelijke evolutietheorie is niets anders dan een theorie, en dan de meest aannemelijke theorie in het rijtje van "God heeft ons geschapen" "alles komt voort uit toevallige deeltjes en werd visjes en toen apen etc etc" en "we weten het niet"
Natuurlijk is het dan de meest aannemelijke theorie, maar zet er eens iets waar zat archaeologisch bewijs voor is, en niet alleen dat, zelfs (jammer genoeg gemisinterpeteerde) overleveringen...
En wel de theorie dat we gemaakt zijn door zogenaamde "goden"

Dit klopt zelfs nog beter, en doet niet de evolutietheorie af, maar past deze enkel wat aan.
The pieces all fit the puzzle.
En de missing link is ook gevonden.

Als wetenschap het accepteren is van de meest aanneembare theorie, waar blijft de wetenschap dan in deze?

[ Bericht 47% gewijzigd door Daniel.J op 07-03-2007 00:52:50 ]
A talent is formed in stillness, a character in the world's torrent.
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
pi_47001236
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 00:45 schreef Daniel.J het volgende:

[..]

Intentie
Van de intelligentie?
quote:
maar de geschiedenis (die niet klopt) leert dat de volgorde en tijdslijn van darwins evolutie 1: niet overeenkomt met de praktijk
De niet-kloppende geschiedenis leert dat de evolutieleer niet strookt met de praktijk? Hoe zit dat in elkaar?
quote:
en 2: niet mogelijk is wegens het feit dat een vis niet bezig is met bananen willen eten.
Werkelijk het spitsvondigste anti-Darwiniaanse argument dat ik ooit gehorod heb.
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
  woensdag 7 maart 2007 @ 00:56:00 #9
164349 Daniel.J
anti normvervaging
pi_47001484
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 00:49 schreef Apropos het volgende:

[..]

Van de intelligentie?
[..]
jazeker.
quote:
De niet-kloppende geschiedenis leert dat de evolutieleer niet strookt met de praktijk? Hoe zit dat in elkaar?
[..]
Omdat archaeologische bewijzen aantonen dat de mens tezamen met de dinosaurus heeft geleefd, en er bewijs is voor bepaalde superieure beschavingen voor ons (niet perse op deze planeet levend) (bronnen: OOparts search)
quote:
Werkelijk het spitsvondigste anti-Darwiniaanse argument dat ik ooit gehoord heb.
Ik was wat te kort door de bocht, ik heb wat toegevoegd.
Ik ben ook maar een mens en denk niet altijd lang genoeg na over antwoorden, vandaar.
A talent is formed in stillness, a character in the world's torrent.
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
pi_47001632
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 00:56 schreef Daniel.J het volgende:

Omdat archaeologische bewijzen aantonen dat de mens tezamen met de dinosaurus heeft geleefd, )
[..]
Ik ga zo slapen, maar hier wil ik morgen meer van horen.
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
  woensdag 7 maart 2007 @ 01:07:14 #11
164349 Daniel.J
anti normvervaging
pi_47001859
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 01:00 schreef Apropos het volgende:

[..]

Ik ga zo slapen, maar hier wil ik morgen meer van horen.
De links staan er, en ik heb een plaatje bijgevoegd van één van de voorbeelden van'
Hetgeen ik zocht kon ik zo direct niet vinden, er is namelijk ook een stuk met een brontosaurus en jagers erop, een schaal van aardewerk.. beschilderd en al.
Deze schaal is op oudheid geschat en staat zover ik mij kan herinneren ergens in een museum, mogelijk in irak (van de locatie ben ik mij overigens niet zeker, ik kan in de war zijn met een ander stuk)

Zoek zowieso op OOparts en er zijn genoeg voorwerpen om je over te verbazen.
Bijvoorbeeld de crystal-skulls, zo fijn geslepen dat zelfs moderne machines het niet zouden kunnen, en wel op een manier geslepen die dus ook echt letterlijk onmogelijk is, net zo goed gedateerd uit de prehistorie, mischien een model voor het menselijk skelet...wie weet.
A talent is formed in stillness, a character in the world's torrent.
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
pi_47004853
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
  woensdag 7 maart 2007 @ 09:16:46 #13
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_47005689
Daniel je flikt het weer!!!!
Perfect discussie materiaal, halve waarheid of grote fantasie, sowieso een frisse kijk op de hedendaagse, opgelegde en intolerante geschiedenis.

Vooral de draken/dinosaurussen die waarschijnlijk lang niet allemaal uitgestorven zijn geweest, vind ik een opmerkelijk verhaal:
http://www.bible.ca/track(...)gs-blanding-utah.jpg


http://www.bible.ca/track(...)-with-stegosarus.jpg
quote:
The obvious indication is that the stone carvers of the tenth century saw a stegosaurus as they saw monkeys, buffalo and deer
Kheb maar even geen plaatjes gepost, weet namelijk de tags niet om ze te resizen. Zijn grote foto's
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
  woensdag 7 maart 2007 @ 09:22:24 #14
164349 Daniel.J
anti normvervaging
pi_47005820
Geen dank, na mijzelf een beetje gedistantieerd te hebben van deel 1's OP wegens een veel te kort door de bocht zijnde inhoud (en ook wat te divers, teveel tegelijk genomen etc) en het onduidelijk was dat het vooral speculatie betrof ben ik dit keer op een wat directere toer gegaan.

Ik sta volledig achter de inhoud van de Op, niet perse over de setting van diverse links maar het gaat daarbij net zo goed om de inhoud natuurlijk.

Verder bedankt voor het compliment.
A talent is formed in stillness, a character in the world's torrent.
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
  Moderator woensdag 7 maart 2007 @ 10:34:06 #15
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_47007742
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 00:02 schreef Daniel.J het volgende:
De verlichting van Lucifer (2)


De intelligentie van evolutie, dieren die zich aanpassen aan omgeving..
zoiets zal A: bewust zal moeten gebeuren, er moet een intelligentie achter zitten die dieren zich laat aanpassen aan de omgeving, het is 'absurd' te stellen dat dat 'zomaar' gebeurd, dat is hetzelfde als theologie namelijk.
Er gebeuren dingen zomaar, tenzij jij denkt dat 'iemand' een patroon voor brownian motion heeft bedacht. Ook ga je er hier vanuit dat evolutie altijd 'goed' en/of 'slim' loopt. Dat is dus niet zo evolutie is niet slim best wel dom eigenlijk. Er is een enorm groot deel mutaties die ervoor zorgen dat nakomenlingen niet levensvatbaar zijn. Ook zijn er mutaties die zorgen voor ziekten en defecten. Dat er toch 'vooruitgang' ontstaat uit evolutie komt door het feit dat er een selectie bestaat. En die selectie zit hem in het feit dat voortplanting bestaat. Organismen maken kopieën van zichzelf (feit) en zo kan door het succes van die kopiën er selectie optreden. Dat vissen geen bananen willen eten neemt niet weg dat een vis die zich op een plek bevindt waar veel bananen zijn er profijt van kan hebben die te eten en zo ook zijn nakomelingen (ja ik ga nu ook kort door de bocht doen).

Dus je kunt wetenschappelijk vaststellen dat de volgende dingen gebeuren: organismen maken kopiën van zichzelf, de kopiën zijn niet 100% correct, sommige kopiën zijn meer succesvol als anderen.
Deze ingrediënten, niet meer niet minder, zijn nodig om evolutie werkend te maken. (het is gedaan in computers etc.) Dit zegt idd niets over het ontstaan van leven, maar wel dat evolutie iets is wat om ons heen gebeurd.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  woensdag 7 maart 2007 @ 10:46:00 #16
122170 ImmovableMind
Beat your mind
pi_47008064
Het hele draken/dinosaurus gebeuren is nogal vaag. Dat het woord draak uberhaupt gebruikt wordt in dit topic zegt wellicht al veel. Mensen die deze schilderingen/kusntwerken hebben aangebracht hadden:
1. Ook een fantasie;
2. Nou niet echt een reputatie dat alles op schaal werd aangebracht.
Wie met niets tevreden is, bezit alles.
  woensdag 7 maart 2007 @ 11:00:13 #17
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_47008498
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 10:46 schreef ImmovableMind het volgende:
Het hele draken/dinosaurus gebeuren is nogal vaag. Dat het woord draak uberhaupt gebruikt wordt in dit topic zegt wellicht al veel. Mensen die deze schilderingen/kusntwerken hebben aangebracht hadden:
1. Ook een fantasie;
2. Nou niet echt een reputatie dat alles op schaal werd aangebracht.
Dat je blijft haken op het woord draken, zegt denk ik meer over jouw kijk op geschiedenis.

Dat deze mensen een fantasie hadden is duidelijk.. daarom schilderen ze zo sierlijk. Maar verklaard dit iets? Denk het niet. Een stegosaurus blijft een stegosaurus, op welke schaal jij hem ook ziet.
Mag jij mij de eerste miniatuur stegosaurus aanwijzen. Geloof me, kan je geld mee verdienen hoor.
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
  woensdag 7 maart 2007 @ 12:25:37 #18
69147 Zzyzx
Wie dit leest is gek.
pi_47011152
Als de Icastenen hier als bewijs moeten dienen begint het topic al met een eigen doelpunt, die stenen zijn vervalsingen.
pi_47011296
quote:
Om daar tegenover te stellen dat visjes uit het water stapten om haar op hun rug te laten groeien...waar komen in godsnaam dan al die krokodillen vandaan...
Ik zie dit nu pas. Is dit een grap?
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
pi_47011987
quote:
Juist omdat het oude testament is wat het is, een testament moet er waarheid in zitten
  woensdag 7 maart 2007 @ 13:43:58 #21
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_47013726
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 12:25 schreef Zzyzx het volgende:
Als de Icastenen hier als bewijs moeten dienen begint het topic al met een eigen doelpunt, die stenen zijn vervalsingen.
Weer een voorbeeld van iemand die roept maar niets weet.

De ica stenen zijn zeker geen vervalsingen en er zijn ook onderzoeken naar een aantal van deze stenen geweest.
In de groeven van de stenen zat vuil wat was ontstaan door de tijd heen. Ook het verharden van bepaalde stukken duiden op een tijdsbestek die echt langer was dan 100 jaar.

Ook waren er zoveel gevonden dat de boer die ze vond ze nooit zelf in zijn levenbestek had kunnen maken, er had een heel dorp voor nodig geweest om zoiets te bereiken.
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
pi_47013748
Ik negeer even het hele evolutieverhaal en haal 2 dingetjes aan:
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 00:02 schreef Daniel.J het volgende:
De verlichting van Lucifer (2)
Je stuurt, nee je creeerd je eigen lichaam, daarmee je eigen wereld, en ons collectieve universum.
Ik geloof dat deze intelligentie aanwezig is in alles wat is en niet minder dan dat.
Het 'totaal is goddelijk, en dat is ook de enige god.
Volgens mij is dit waar het uiteindelijk, na allerlei omwegen van de quantum mechanica etc, op neer komt. Het is wederom die eeuwenoude leugen vd slang.
quote:
De bijbel is jonger dan sumer, en stamt dus ook af van sumer.
quote:
Deze goden schenen uit de hemelen te komen, en in de bijbel staan ze zelfs beschreven in detail.
Hoe kunnen die goden wel gedetailleerd beschreven worden in de bijbel, maar niet in Sumerische teksten? Waar komt die kennis vandaan?
pi_47014832
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 13:44 schreef Ali_Kannibali het volgende:

Hoe kunnen die goden wel gedetailleerd beschreven worden in de bijbel, maar niet in Sumerische teksten? Waar komt die kennis vandaan?
Menselijke creativiteit?
pi_47015015
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 14:14 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Menselijke creativiteit?
Nee daar neem ik geen genoegen mee. Als het allemaal spoort met de werkelijkheid moet die kennis ergens vandaan komen.
  woensdag 7 maart 2007 @ 14:32:46 #25
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_47015563
quote:
Op woensdag 7 maart 2007 14:19 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Nee daar neem ik geen genoegen mee. Als het allemaal spoort met de werkelijkheid moet die kennis ergens vandaan komen.
Verloren bronnen.
Voorbeeld: bibliotheek van alexendria
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')