dat heb jij goed gezienquote:Op donderdag 8 maart 2007 13:38 schreef Strolie75 het volgende:
Hebben ze nu gewoon een soort second life gemaakt?![]()
Juistemquote:Op donderdag 8 maart 2007 14:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik zie het nut er niet van in trouwens, gewoon een beetje voicechatten tijdens de game, okay. Maar een dergelijke chatroom functie heeft niet veel nut en leidt alleen maar af van het belangrijkste... GAMEN!
het lijkt me wel leuk, maar ik zie het meer als een losse 'game'quote:Op donderdag 8 maart 2007 14:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik zie het nut er niet van in trouwens, gewoon een beetje voicechatten tijdens de game, okay. Maar een dergelijke chatroom functie heeft niet veel nut en leidt alleen maar af van het belangrijkste... GAMEN!
waarom zegt iedereen dat toch?quote:Op donderdag 8 maart 2007 14:10 schreef Strolie75 het volgende:
Meest opzienbare vind ik wel dat het GRATIS is. Benieuwd of M$ gaat volgen.
Even kijkende naar ontwikkelingen so far:quote:Op donderdag 8 maart 2007 14:10 schreef Strolie75 het volgende:
Meest opzienbare vind ik wel dat het GRATIS is. Benieuwd of M$ gaat volgen.
quote:Op donderdag 8 maart 2007 13:42 schreef SocialDisorder het volgende:
Reggie Filles-Aimes na de Phil Harrison keynote gisteren:
[afbeelding]
c: cd gearsquote:Op donderdag 8 maart 2007 14:13 schreef SocialDisorder het volgende:
Home gratis --> MS maakt Dashboard DOS?
Ik ook niet, nogsteeds een hevig twijfel geval...en dat Home gebeuren is nog nieteens in productie he? Enig idee wanneer ze daarmee willen beginnen? Ben wel benieuwd of dat een beetje lag-vrij is enzoquote:Op donderdag 8 maart 2007 15:36 schreef Strolie75 het volgende:
Ik ben nog echt niet overtuigd hoor.
Ze moeten toch eerst echt eens met wat meer exclusieve games komen.
Ja ik heb wel fun met dat ding, Zelda en Wii Sports zijn allebei goed te doen. Ik wacht echter nog op een goede RPG op de Wii..quote:Op donderdag 8 maart 2007 15:41 schreef Strolie75 het volgende:
Beta in april geloof ik.
En je Wii verkopen
beta in april, beschikbaar in herfst 2007.quote:Op donderdag 8 maart 2007 15:41 schreef Strolie75 het volgende:
Beta in april geloof ik.
En je Wii verkopen
*U vraagt, wij draaien*quote:Op donderdag 8 maart 2007 15:36 schreef Strolie75 het volgende:
Ik ben nog echt niet overtuigd hoor.
Ze moeten toch eerst echt eens met wat meer exclusieve games komen.
FFXII kun je nog gewoon op je PS2 spelenquote:Op donderdag 8 maart 2007 16:01 schreef Cid het volgende:
Nouja als het FFXII, DMC4, MGS en Tekken tegen erm...Mario en Zelda en 200,- minder kwijt....dan kies ik toch voor het eerste
Owja.. en Tekken en MSG ook!quote:Op donderdag 8 maart 2007 16:02 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
FFXII kun je nog gewoon op je PS2 spelen
Reacties op fora als neogaf en somethingawful zijn ook wel opvallend, gezien de gigantische hoeveelheid mensen die door LittleBigPlanet opeens een ps3 willen, terwijl fotorealistische games en de bekende grote franchises dat effect veel minder leken te hebben.quote:Op donderdag 8 maart 2007 11:59 schreef BMH het volgende:
[..]
Idd. Wel grappig dat Sony in de PS2 tijd developers niet wou dat developers 2d games maakten. Het gebeurde wel.. Maar dan zonder de support van Sony. En wat zie je nu? Juist 2d games & allerlei non-games applicaties.
quote:Wederom nieuwe Ratchet & Clank info
Bleef het eerst lange tijd stil rondom Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, daar vinden we nu vrijwel dagelijks nieuwe plaatjes en informatie. Ook vandaag is het weer raak.
1Up had namelijk het volgende te melden:
- Het spel draait op dezelfde engine van Resistance: Fall Of Man, maar deze is wel onder handen genomen.
- Op dit moment draait het spel op een solide 45 FPS (Frames Per Seconde), het doel is echter om de uiteindelijke game op 60 FPS te draaien.
- Het spel kent diverse ruimtegevechten, deze zijn echter allen 'on rails'. Bij deze gevechten dien je zowel te schieten als vijandelijk vuur te ontwijken.
- Een nieuw karakter is de vrouwelijke Talwyn. Ook zij is een Lombax (net als Ratchet) en ze is op zoek naar haar vader.
- Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction is meer te vergelijken met de eerdere Ratchet delen. De ratio van schieten en platform-actie ligt rond de 60:40, in Ratchet: Deadlocked (PS2) was dit nog 80:20.
Hieronder enkele nieuwe plaatjes van het spel. De eerste is genomen in Kerchu City, de artworks tonen diverse locaties.
1UPquote:GDC 2007: Crysis Devs Hint at Working on PS3
I understand not being into PC gaming, but how many people out there are honestly not be excited for Crysis and its promise of near-photo-realistic gaming? Graphics whoring aside, the guys behind Crysis, Crytek, have already proven themselves once with the overlooked original Far Cry on the PC, so any news about upcoming games is certain to cause a stir. That's probably why rumors about Crysis ports to PlayStation 3 and Xbox 360 have flown around the Internet like mad. At GDC, PlayStation Universe took a second to ask a member of the Crysis team if he could confirm anything. The response:
"I really wish I could tell you more right now, we are always working on lots of different things".
The prognosis? Something new from Crytek is on the horizon, but whether or not that actually ends up being a PS3 game is anyone's guess at this point. Keep your internet dials tuned to 1UP, however, and we'll bring you the latest.
quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:15 schreef Retuobak het volgende:
Ja, dat zag ik eerder vandaag Cyberia18
De algemene consensus in het NeoGAF topic was dat er gehint werd naar niets.
klik
Dus owned, not so much.
Huhm dat zal het dan wel zijnquote:Op donderdag 8 maart 2007 19:20 schreef Retuobak het volgende:
Nee, ze zijn nog nooit op zoek geweest naar designers voor Xbox 360 of PS3.
Waar ze WEL naar op zoek zijn geweest zijn programmeurs, that is, mensen om hun engine te porten naar de PS3 en Xbox 360. Wat logisch is gezien het feit dat ze de CryEngine 2 willen leuren als middleware net zoals een UE3.
Dat kan ik nergens uit concluderen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:25 schreef Cyberia18 het volgende:
Huhm dat zal het dan wel zijnMaar goed neemt niet weg dat CryTek zeker plannen heeft om een game voor de PS3 te ontwikkelen (en de Xbox 360 ook natuurlijk)
Het is waarschijnlijk, een zekerheid is het zeker niet. Kijk naar de Battlefield serie bijvoorbeeld. Zeer vergelijkbare situatie.quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:29 schreef Erwtensoep het volgende:
Tuurlijk komt Crysis ook op de 360 en ps3 uit. Als er geld te verdienen is zullen ze het zeker niet laten.
Gelukkig hoeven we niet te malen vanwege het feit dat BF 2142 alleen op de PC verscheen, want die mag van mij lekker op de PC blijvenquote:Op donderdag 8 maart 2007 19:34 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Het is waarschijnlijk, een zekerheid is het zeker niet. Kijk naar de Battlefield serie bijvoorbeeld. Zeer vergelijkbare situatie.
Ratchet and Clank meet Mass Effect?!quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:03 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Bronquote:Downloadbare content MotorStorm in de planning
In een interview heeft één van Sony's producers genaamd Pete Smith te kennen gegeven dat er gewerkt wordt aan downloadbare content voor de racegame MotorStorm. De content waar aan gedacht moet worden bestaat niet alleen uit nieuwe tracks en personages, maar ook uit nieuwe modes die volgens Smith "echt heel, heel cool" zijn. De content moet al snel na de lancering van de game in Europa verschijnen.
Over het wel of niet betalen voor de content is Smith wat vager: er komt content waar voor moet worden betaald en tevens ook gratis spul. Waarschijnlijk betekent dat minimale extra's gratis krijgen en betalen voor toffe dingen als nieuwe modes. Maar goed, je je kunt het glas ook half vol zien en sowieso blij zijn met extra content.
Idd.quote:Op donderdag 8 maart 2007 21:43 schreef Retuobak het volgende:
Je koopt met je creditcard geld voor in je virtuele portemonnee (Ik meen per $5 in de US, dus zal wel hier 5 euro zijn), en dat geef je uit aan spul. Of je ook kunt kopen via kaartjes in de winkel weet ik zo niet.
Ik kan zweren dat dit gewoon cosplay is.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |