ik vind die cheeseburgers van de lidl of aldi die je in de magnetron moet gooien dan wél weer lekkerquote:Op maandag 12 maart 2007 16:35 schreef Uhmmie het volgende:
hmm das vast net zoiets als magnetronhamburgers.....
soort vna plastic *grin*
straks maar eens vleesshoppen bij de winkel.. zin in wat lekkers maar weet nog niet wat
hmm nooit verder gekomen dan die van de AH en C1000quote:Op maandag 12 maart 2007 16:37 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik vind die cheeseburgers van de lidl of aldi die je in de magnetron moet gooien dan wél weer lekker
Stukjes spek door de boerenkool, en rookworst van Unox erbijquote:Op maandag 12 maart 2007 16:43 schreef Uhmmie het volgende:
[..]
hmm nooit verder gekomen dan die van de AH en C1000
dat was genoeg om er mee te stoppen *grin*
nahja.. die van de aldi ZIEN er ook al stuk beter uit op zich
dus wie weet smaken ze ook wel beter
iemand nog leuk idee voor bij de boerenkool straks?
quote:Op maandag 12 maart 2007 16:45 schreef Qwea het volgende:
[..]
Stukjes spek door de boerenkool, en rookworst van Unox de Hema erbij
Mits hij gelijk uit het sap komt. Ik vind hem ranzig smaken als je hem opnieuw of zelf warm moet makenquote:
zowwdan dat klinkt niet rotquote:Op maandag 12 maart 2007 17:33 schreef minilotje het volgende:
Broodje pepersteak met cheddar en bieslook!
Vanavond wegens niet-zoveel-honger dineren we met een broodje dat altijd zoveel enthousiasme in mijn lief oproept dat ik het recept eindelijk maar eens aan mijn kookschrift op de Allerhande-website heb toegevoegd.
Pepersaus in een pannetje verwarmen. Pepersteak bakken in een beetje kruidenboter, laten rusten onder wat aluminiumfolie. Verse (of vers afgebakken) mini-ciabattaatjes opensnijden, besmeren met warme pepersaus, ruim beleggen met plakjes pittige cheddar-kaas, de pepersteak, nog een flinke lepel pepersaus en garneren met een handje verse bieslooksprieten. Bovenkant van ciabattaatje er schuin tegenaan..
Ik heb er nu al zin in, zo'n mond vol peperig vlees, pittige kaas, warme saus en vers brood!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |