2 minquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
de instorting had ongeveer 2 minuten moeten duren geen 10sec. !?!
ja tuurlijk yo. Een ding wat wel naar voren is gekomen dat bijna elke parameter wat NIST gebruikt voor de instorting verkeerd is. van dikte in staalbalken tot aan maxmale temparaturen.
Die torens bestonden ook nietquote:Op woensdag 28 maart 2007 18:59 schreef Ericr het volgende:
Het ging over AIDS! Of hadden die torens ook AIDS?
Je weet maar nooit he, die bush is tot alles in staat... Niets is wat het lijkt.quote:Op woensdag 28 maart 2007 18:59 schreef Ericr het volgende:
Het ging over AIDS! Of hadden die torens ook AIDS?
Die meneer heeft gewoon Kaposi's Sarcoma. Maar AIDS klinkt veel enger omdat z'n beladen woord is geworden.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:24 schreef Arcee het volgende:
http://exposurecompensati(...)e-by-alon-reininger/
[afbeelding]
San Francisco, USA, September 1986. Ken Meeks' skin is marked with lesions caused by Aids-related Kaposi's Sarcoma.
Wat is de mening van Lambiekje bij deze (World Press) foto en tekst?
Jij hebt het zelf in dit topic nog met eigen ogen gezienquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:29 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
HIV bestaat niet. PUNT
Dat ding wat je hierboven post is gewoon wat Gallo in 1984 heeft uitgeroepen, van jongens zo ziet het er ongeveer uit.
Niemand maar dan ook echt niemand heeft dat ding met eigen ogen gezien. Het is gewoon een consensus-genomne. Een aanname is het. meer niet.
Het HIV zoals dat door de wetenschap wordt gebruikt is geen bewezen virus maar een aanname.
http://www.zapruder.nl/portal/artikel/aids_de_consensus_genoom/
http://scholar.google.nl/scholar?hl=en&lr=&q=Kaposi%27s+Sarcoma+aids&btnG=Searchquote:Op woensdag 28 maart 2007 23:54 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Die meneer heeft gewoon Kaposi's Sarcoma. Maar AIDS klinkt veel enger omdat z'n beladen woord is geworden.
Heb je daar wat publicaties van?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:32 schreef TA het volgende:
Dat aids niet bestaat is een uitspraak die enige nuancering vereist. Er zijn vele mensen, waaronder wetenschappers, die twijfelen of de ziekte die aids genoemd wordt wel wordt veroorzaakt door een virus maar een andere oorzaak is. Dat is heel wat anders dan zeggen dat het aids niet bestaat.
quote:"AIDS has nothing to do with immune suppression; and that it should really be called Acquired Energy Deficiency Syndrome -- AEDS -- because its true cause is a breakdown in the delivery of oxygen to the blood and/or body tissues."
http://www.virusmyth.net/aids/data/mcinterviewsl.htm
Ik hethaal de vraag: wat zou voor jou genoeg bewijs zijn om het bestaan van HIV te accepteren?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:40 schreef Lambiekje het volgende:
De topic titel is een beetje ongelukkig.
Maar HIV bestaat niet. In iedere geval is het niet exact beschreven. Waar men zich op berust is een consensus-genome. Er is GEEN bewijs HIV > AIDS > RIP
[..]
leg dat maar uit aan de nabestaandenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:40 schreef Lambiekje het volgende:
De topic titel is een beetje ongelukkig.
Maar HIV bestaat niet. In iedere geval is het niet exact beschreven. Waar men zich op berust is een consensus-genome. Er is GEEN bewijs HIV > AIDS > RIP
[..]
Daarom is HIV dus ook on trail in Australië.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:54 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
leg dat maar uit aan de nabestaanden
quote:De belangrijkste HIV-test van het moment is de zogenaamde PCR-test. PCR is een test die wordt gebruikt om de hoeveelheid HIV-deeltjes in een patient te meten. Veel van de bewijsvoering achter de AIDS-theorie is gebaseerd op de PCR-test. Op basis van een telling van het aantal virus-deeltjes in het bloed én op basis van een tellling van het aantal immuunsysteem-cellen in het bloed wordt de medicijn-cocktail die een patient krijgt toegwezen bepaald. De ‘HIV-rna en CD4-count’. Zowel de fabrikanten van de test áls de uitvinder ervan (Kary Mullis, die er een Nobelprijs mee won) zeggen echter dat deze toepassing van PCR oneigenlijk is en dat de resultaten betekenisloos zijn. Als dat waar is, is het grootste deel van het HIV- en AIDS-onderzoek en dus de hele theorie waardeloos. Reden om deze PCR test eens nader te onderzoeken.
Via Kary Mullis en wat doorzoeken kwam ik trouwens de Durban Declaration tegen. Een interessant document wat is geschreven om in opstand te komen tegen een in 2000 opgericht commitee gevormd doorquote:
Antistoffen bijvoorbeeld. Van wat ik weet en er van kon vinden word vooral op antistoffen en antilichamen getest. Verder zie ik niet in waarom het gebruik van PCR problematisch zou zijn. Door het RNA om te zetten in DNA en dit via PCR tot een werkbare hoeveelheid te vergroten kan je de aanwezigheid van het HIV RNA aantonen.quote:Aan de basis staat de HIV-genoom. Als je HIV wilt bestrijden, moet je het kunnen herkennen en dat kan met zijn genoom. Een genoom is de bouwtekening van een organisme (of virus). Zijn DNA, of in geval van een retrovirus als HIV, zijn RNA. Van HIV is de genoom ook bekend. Want wat meten al die laboranten anders als ze iemand seropositief verklaren met hun PCR, ELISA of Western Blot tests?
Niet helemaal waar. Los van het bestaan van 'AIDS-wetenschapper', HIV is een virus dat veel muteerd en meerdere variaties kent. 'het genoom' is dus nogal dubieus.quote:En hoe kan anders met PCR worden vastgesteld dat de medicijnen HIV onderdrukken? En wat gebruiken al die AIDS-wetenschappers dan anders bij al hun berekeningen, simulaties en experimenten? De HIV-genoom is bekend zodat nu iedere wetenschapper over de hele wereld HIV kan herkennen.
Ze kunnen testen op de aanwezigheid van delen van datzelfde genoom. Lijkt me nogal kul argument. Zapruder staat nou ook niet echt als betrouwbaar bekend dus dat kunnen we mooi tegen elkaar wegstrepen.quote:De HIV-genoom is bekend maar dat komt niet omdat iemand die genoom ooit zelf met eigen ogen heeft gezien. De HIV-genoom is een consenus-genoom. Een aanname. De HIV-genoom is virtuele, nooit gecontroleerde genoom waarvan Dr. Gallo heeft gezegd dat het van HIV is. Dr. Gallo is een twijfelachtige wetenschapper met een reputatie van fraude, diefstal, oplichting en wetenschappelijke onzorgvuldigheid en die man gelooft nu iedereen op zijn woord. Vrijwel de complete medische wereld gelooft een bewezen oplichter op ab-so-luut niets meer dan zijn woord.
Hier ben ik opgehouden. Als een bron met dergelijke uitspraken komt gaat zijn geloofwaardigheid naar 0.quote:Een medicijn kan niet worden gevonden. Het klassieke, virologische bewijs voor de besmettelijkheid van AIDS kan niet worden geleverd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |