toen was ik er nogquote:Op dinsdag 6 maart 2007 18:28 schreef ReMcOrE het volgende:
denk dat iedereen nu weg is hierik ben allang weer thuis, al gegeten en geholpen met kozijnen schuren
trouwens...welkom Qwea
gelukkig maarquote:Op dinsdag 6 maart 2007 19:28 schreef lienelien het volgende:
[..]
toen was ik er nog
Maar was ik gelukkig niets nuttigs meer aan het doen
wat zeg je?quote:Op dinsdag 6 maart 2007 19:41 schreef kipknots het volgende:
Ik zit natuurlijk nog op m'n stageadres
Nog bijna 3 uur te gaan.
oohhhh, datquote:Op dinsdag 6 maart 2007 19:47 schreef kipknots het volgende:
[..]
Kipknots doet een ICT-stage in Curacao.
Dus.quote:Ik had het heel druk vandaag. Eerst heb ik de server ingericht. Toen ik veel problemen kreeg op de server kwam toevallig de systeembeheerder en die heeft de server opnieuw geformateerd. In tussen heb ik een poging tot kabels maken gedaan. Het aansluiten van een kopje op een netwerk kabel. Echter zonder succes. Daarna even snel in een uur heen en terug in de regen wat opgehaald van een ex klasgenoot voor een buurjongen. Toen ik terug kwam was de systeembeheerder klaar en kon ik aan de slag, opnieuw. En dit maal ging het wel goed. Ik heb nu Apache, PHP en MySQL erop gekregen en werkend gemaakt. Database erin en het intranet kan nu door iedereen bekeken worden tenzij je op draadloos internet zit van onze netwerk. Geen idee hoe dat kan...
m... och...quote:Op dinsdag 6 maart 2007 19:54 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
jij maar denken dat hij zo gek was om tot 22.30 op kantoor te zitten
whahaha, leuk beschrevenquote:
Ehm ik ga bellen of ik langs mag komenquote:Op dinsdag 6 maart 2007 15:55 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Waarom doe je telefonisch? Vind je dat zelf makkerlijker of..?
ik zit meer met het overstappen te klotenquote:Op dinsdag 6 maart 2007 19:58 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
whahaha, leuk beschrevenmaar wel productief dagje dus
@ Qwea: bussen zijn hel, heb er 3 jaar lang mee naar school moeten reizen, al moet ik zeggen dat ik nog mazzel heb gehad wat betreft vertragingen en andere ergernissen
@ lienelien:![]()
http://nl.wikipedia.org/wiki/Intranetquote:Op dinsdag 6 maart 2007 20:10 schreef ReMcOrE het volgende:
wat voor bedrijf hebben jullie dan? en wat voor mensen (lees: opleidingen) doen er allemaal mee?en sorry voor de domme vraag, maar wat heeft intranet met dat bedrijfje te maken?
Tering lekker, ik zit hier nog met een PC zonder USB-poort oidquote:Op woensdag 7 maart 2007 08:18 schreef Twisted_Logic het volgende:
Zo ik heb nu een 17" TFT monitor @ stage.
Haha. Mijn collega (stagebegeleider) heeft een 20" breedbeeld gekregenquote:Op woensdag 7 maart 2007 08:32 schreef Sweetbeach het volgende:
[..]
Tering lekker, ik zit hier nog met een PC zonder USB-kaart![]()
Mogguhquote:Op woensdag 7 maart 2007 08:18 schreef Twisted_Logic het volgende:
Zo ik heb nu een 17" TFT monitor @ stage.
Hooj leraresquote:Op woensdag 7 maart 2007 08:45 schreef miss-scofield het volgende:
Goedemorgen!!
Lekker geslapen allemaal?
Ik totaal niet.. Ik blijf steeds langer in m'n bed liggen, 't was nu pas 8u15quote:Op woensdag 7 maart 2007 08:51 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Hooj lerares!
K ben weer heerlijk fris en fruitig, jij?![]()
Hooiii Marketingmannetjequote:Op woensdag 7 maart 2007 08:51 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Hooj lerares!
K ben weer heerlijk fris en fruitig, jij?![]()
poehpoeh, 6:45 hierquote:Op woensdag 7 maart 2007 08:57 schreef MichielPH het volgende:
[..]
Ik totaal niet.. Ik blijf steeds langer in m'n bed liggen, 't was nu pas 8u15
Bij mij ook, elke werkdagquote:
trouwens zelfs 6:35, maar dan snooze ik tot 6:45quote:Op woensdag 7 maart 2007 09:04 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Bij mij ook, elke werkdag! Heb nu zo'n ritme dat ik elke keer rond 6.41/6.42 wakker wordt uit mezelf
![]()
haha! Goed zo, hou ik vanquote:Op woensdag 7 maart 2007 09:01 schreef miss-scofield het volgende:
[..]
Hooiii Marketingmannetje![]()
Ik ben altijd fris en fruitig![]()
Vandaag naar mijn eigen school, bah!
Ook 19quote:Op woensdag 7 maart 2007 09:08 schreef LePauper het volgende:
Het is alweer woensdag![]()
Hoe oud zijn de posters eigenlijk?
Kick off = 19
Ook laatste dag hier!quote:Op woensdag 7 maart 2007 09:09 schreef francis997 het volgende:
goedemorgen allemaal..voor mij is de laatste dag stage van de week weer begonnen![]()
ff een vraagje uit nieuwsgierigheid, zijn er hier mensen die hun stage niks vinden en die als het aan hun zou liggen er gelijk mee zouden stoppen?
net 22quote:Op woensdag 7 maart 2007 09:08 schreef LePauper het volgende:
Het is alweer woensdag![]()
Hoe oud zijn de posters eigenlijk?
Kick off = 19
2 dagen school van 8:30 tot 16:30quote:Op woensdag 7 maart 2007 09:12 schreef Damzkieee het volgende:
Laatste dag van de week op woensdag, wat een leven
@ Francis, al zou ik willen stoppen, dan studeer ik niet af
ja daar heb je gelijk in...maarja echt plezier heb ik er niet. Moet telkens alle dome klusjes doen...en vandaag lekker door 4 verdiepingen van het pand wandelen...mag een inventarisatie doen van alle printers die in gebruik zijn..en 2 andere collega's doen de rest. Gelukkig gaat de tijd dan wel snel voorbijquote:Op woensdag 7 maart 2007 09:10 schreef Teije het volgende:
[..]
Ook laatste dag hier!en tsja stage, het moet nou eenmaal
.
20, over 18 dagen 21quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |