quote:Op maandag 5 maart 2007 16:23 schreef -Dries- het volgende:
tvp
Nog niet aangekondigd.quote:Op maandag 5 maart 2007 18:04 schreef Lauder-Frost het volgende:
komt deze ook voor de pc?
JA! die vraag stelde ik ook al!quote:Op maandag 5 maart 2007 16:37 schreef zatoichi het volgende:
Laatste post in vorige topic:
[..]
![]()
Anyway als ik het dus goed heb begrepen kun je met de SUC de muren op rijden als je B in ingedrukt houdt? Want ik val ook de hele tijd op mijn rug als ik er gewoon op probeer te rijden, al stuur ik naar voren.
Soms zie je grote gaten in de grond met een hek erop. Explosie erop of gewoon in mekaar trappen en dan kun je die plaatsen bereiken. Meestal zijn die levels in het industrie gebied van Volk en ik weet er nog een bij een baas in Shai Gen.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:36 schreef Tumble het volgende:
Iemand die iets weet over die zogenaamde ondergrondse levels ik meen daar een poos geleden iets over gelezen te hebben. dat je die open kon maken door explosies te veroorzaken op een bepaalde plaats.
Dat is bij die olierafinaderij niet? Vlakbij de tunnel naar de agency.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 16:05 schreef Klonk het volgende:
ah, ik zie nu gelijk de oplossing voor mijn probleem, een baas van de volk in een gebouw waar je niet normaal in kunt, ik had die gaten wel gezien maar niet zo gauw een conclusie uitgetrokken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die SUV is leuk, maar ik vind het alleen kut dat die dingen alleen te krijgen zijn bij the keep.quote:Op woensdag 7 maart 2007 10:50 schreef zatoichi het volgende:
Heerlijk spel! Ben nog steeds flink veel aan het spelen zelfs al heb ik hem al uitgespeeld. Gisteren rampage achievement gehaald, road warrior, 500 kills met gun en probeer nu alle stuntmarkers te doen.
Best pittig, al helpt de SUV wel. Op muren rijden lukt me nu ook (B inhouden) alleen wil ik nu nog wel eens te hard van een schans afgaan, een compleet gebouw overjumpen en mijn SUV in zee laten landen (mijn SUV verbruikt ligt op een stuk 3 per vijf minuten....)
quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:05 schreef Klonk het volgende:
en tevens wordt ik helemaal gek van die eerste baas in de volk buurt, vlakbij de uitgang, ik kan maar 2 van die schakelaars vinden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is een gerucht jaquote:Op donderdag 8 maart 2007 00:58 schreef -Dries- het volgende:
Ik hoorde van een vriend dat er een downloadbare eiland komt?
Die time attacks misschien?quote:Op donderdag 8 maart 2007 14:14 schreef computermistake het volgende:
wow, lijp gerucht!![]()
Maar goed, alle bosses down, maar hoe kan je nu co-open en bazen afmaken als je ze allebei al kapot hebt?
Zat er niet een optie in het spel om na het killen van alle bosses ze weer terug te zetten ?quote:Op donderdag 8 maart 2007 14:14 schreef computermistake het volgende:
wow, lijp gerucht!![]()
Maar goed, alle bosses down, maar hoe kan je nu co-open en bazen afmaken als je ze allebei al kapot hebt?
Races doen, al is dat wel oer saai. Alles is bij mij ook level 4, behalve driving, die steekt nog op 2. Ik zit dan ook bijna nooit in auto's.quote:Op maandag 12 maart 2007 11:49 schreef angel008 het volgende:
iemand nog hints om mn driving skills snel omhoog te krijgen ?
las ergens iets van een garage vol met criminelen oid ?
ben nu lvl 1 maar dam wat een ruk auto.. (al vind ik dat transformeren wel gaaf gedaan)
overgens benk nu wel lvl 3 agility en los hatseflats zijn dood
Dat vond ik wel een van de lastigste; met 4 sterren driving skills kom je met de jeep niet onder de tunnel door, en met de supercat niet langs die palen.quote:Op maandag 12 maart 2007 17:20 schreef Scarface2004 het volgende:
2 x front flip levert ook aardig wat op, maar die kun je niet overal uitvoeren.
Ben trouwens begonnen met die road races, en alleys of the den is echt irritant!!
Je moet gewoon met die cabtruck door de Shai Gen wijk heen rijden en een paar gangmembers en auto's over rijden. Voor je het weet zitten er hitsquads achter je aan, die rag je ook kapot en binnen een halfuur zit je op level 4.quote:Op maandag 12 maart 2007 11:49 schreef angel008 het volgende:
iemand nog hints om mn driving skills snel omhoog te krijgen ?
las ergens iets van een garage vol met criminelen oid ?
ben nu lvl 1 maar dam wat een ruk auto.. (al vind ik dat transformeren wel gaaf gedaan)
overgens benk nu wel lvl 3 agility en los hatseflats zijn dood
ik speel hem op tough en heb nu 2 kingpins dood (los mortes helemaal die volk oid alleen kingpin en 1 onderbaas)quote:Op maandag 12 maart 2007 19:10 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Je moet gewoon met die cabtruck door de Shai Gen wijk heen rijden en een paar gangmembers en auto's over rijden. Voor je het weet zitten er hitsquads achter je aan, die rag je ook kapot en binnen een halfuur zit je op level 4.
Heel simpel; rijd de agency garag uit met de SUV en ga op de kruising linksaf. In de bocht met uitzicht op het reuzenrad zie je rechts wat houten hekken staan. daar staat een truck.quote:Op maandag 12 maart 2007 17:20 schreef Scarface2004 het volgende:
2 x front flip levert ook aardig wat op, maar die kun je niet overal uitvoeren.
Ben trouwens begonnen met die road races, en alleys of the den is echt irritant!!
Je mag er natuurlijk niet vanuit gaan dat het spel features heeft dat het eigenlijk wel zou moeten hebben.quote:
Yep nederlandse reclamequote:Op zondag 18 maart 2007 14:47 schreef Ceased2Be het volgende:
grrr 499/500 agility orbs...
en lol; liep net door Los Muertos en ik zag een ingame reclame voor '300'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |