Hij heeft er zelf voor gezorgd.quote:Op maandag 5 maart 2007 01:26 schreef Taurus het volgende:
[..]
Ja maar hij heeft wel 10000 euro betaald, ik vind 't toch ergens 'n beetje zielig, kan 't niet helpen. Ik ben hier 'n te zacht ei voorMaar goed, ik blijf hopen op winst voor HES maar liever niet ten koste van Jaap's psychische gezondheid. Kan me niet voorstellen dat zo'n dik iemand écht zo slecht is van binnen, die jankt echt wel van binnen denk ik.
Vink zielig.
Tsja, daar heeft hij het natuurlijk zelf naar gemaakt he, hij heeft het inmiddels bij iedereen verpest.quote:Op maandag 5 maart 2007 01:29 schreef Dlocks het volgende:
Het lullige is dat het twee tegen één is. Als Jaap ook een medestander in het huis had waarmee hij Huub en/of Eric op een ander moment kan terugpakken met kleuterspesterijen dan zou ik er al heel anders tegen aan kijken.
Zijn medestanders heeft ie zelf weggemaakt.quote:Op maandag 5 maart 2007 01:29 schreef Dlocks het volgende:
Het lullige is dat het twee tegen één is. Als Jaap ook een medestander in het huis had waarmee hij Huub en/of Eric op een ander moment kan terugpakken met kleuterspesterijen dan zou ik er al heel anders tegen aan kijken.
Na Jaap moet er ook nog iemand in dat bed kunnen slapenquote:Op maandag 5 maart 2007 01:31 schreef Veulen het volgende:
Ze hadden dat hele bed in het zwembad moeten gooien...
Ja lachenquote:Op maandag 5 maart 2007 01:32 schreef Dogga het volgende:
eric is zoooo g rappig nu
Belt waarvoor?quote:Op maandag 5 maart 2007 01:31 schreef Ashrak het volgende:
Brian belt ook ... wat een lafaard.
En aangezien Jaap Eric zo zat te zieken bij dat stemmen, vind ik het nog een soort van terrecht ook...quote:Op maandag 5 maart 2007 01:32 schreef Dogga het volgende:
eric is zoooo g rappig nu
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |