Wij hebben na ons debuut optreden op school (quote:Op donderdag 8 maart 2007 22:12 schreef imported_sphinx het volgende:
[..]
same here. sterker nog, we bestaan zowat een half jaar en hebben 5 keer geoefend.
kun je nagaan. gelukkig helpen MSN en GuitarPro heel veel![]()
Wat voor muziek eigenlijk ?quote:Op donderdag 8 maart 2007 22:23 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Wij hebben na ons debuut optreden op school () niet meer gereperteerd
Toen speelde we een speed up versie van sweet jane. We hebben ook wat geëxperimenteerd met funk gecombineerd met punk en new wavequote:
das immers ook nergens voor nodigquote:Op donderdag 8 maart 2007 22:33 schreef imported_sphinx het volgende:
[..]
drummers zijn er inderdaad. maar 5% ofzo daarvan doet aan dubbele bass enzo.
lijkt het wel.
Hoezo, lukt het mee zingen anders niet zo best?quote:Op donderdag 8 maart 2007 22:35 schreef imported_sphinx het volgende:
[..]
onze gitarist/vocalist zou doodgaan zonder.![]()
Ow 1 nummer maarquote:Op donderdag 8 maart 2007 22:31 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Toen speelde we een speed up versie van sweet jane. We hebben ook wat geëxperimenteerd met funk gecombineerd met punk en new wave
Ja 1 nummer omdat we maar 2x gereperteerd hebben voordat we optradenquote:Op donderdag 8 maart 2007 22:38 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ow 1 nummer maar![]()
Onze drummert heeft nieuw drumstel besteld met dubbele bass
binnekort kijken wat we ermee kunnen
wel vette dingen
kan eigenlijk net zo goed een dubbel pedaal hebben
maar 2 bassdrums ziet er gewoon tof uit eigenlijk
Ach als iedereen z'n partijen goed kent heb je het snel doorquote:Op donderdag 8 maart 2007 22:41 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Ja 1 nummer omdat we maar 2x gereperteerd hebben voordat we optraden. En in die tijd hebben we 2x 15min dat nummer gespeeld en 2x 1,5 uur gejammed
Nou, op het podium moesten we nog afspreken in welke volgorde het ook al weer wasquote:Op donderdag 8 maart 2007 22:43 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ach als iedereen z'n partijen goed kent heb je het snel door
beetje jammen is ook altijd tof
quote:Op donderdag 8 maart 2007 22:54 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Nou, op het podium moesten we nog afspreken in welke volgorde het ook al weer was.
We waren die avond wel opvallend tussen krezip, robbie williams en het gebruikelijke gepiano van de gymnasiasten en meer Van Noortwijk van Duits.
Maar het jammer was idd geniaal. Die vent kan vét goed funk bassen. En ik speelde er of punk schema's door heen of maakte riffjes in E zoals vaak in new wave isDat was echt lache
Ja idd, die vent zegt zelf ook altijd van 'bassen is het kutste wat er is, tenzij in een band, dan is het het leukste instrument.'quote:Op donderdag 8 maart 2007 23:05 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
bas is tof als je het echt goed kan
hoe heet die studio?quote:Op woensdag 7 maart 2007 23:47 schreef guitarist.nl het volgende:
Hihi, de oom van onze drummer heeft een professionele opname studio, en is hier in de regio een van de bekendste. Wij mogen daar over 3 / 4 maanden gratis een demo opnemen, even tussen door.
Dribbel:
Mijn punt dat ik al drie posts wil maken is, die duncan designed elementen zijn bagger... Seymour Duncans zijn heel andere (goede) elementen...quote:Op donderdag 8 maart 2007 21:32 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Och, van mij mogen ze best duncan designed zijn als ze maar lekker klinken.
Ik heb ook een SD in mijn strat. Zou alleen niet weten wat voor 1, een hele oude dat weet ik welquote:Op vrijdag 9 maart 2007 10:57 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Mijn punt dat ik al drie posts wil maken is, die duncan designed elementen zijn bagger... Seymour Duncans zijn heel andere (goede) elementen...
een rooie!quote:Op vrijdag 9 maart 2007 13:33 schreef guitarist.nl het volgende:
[afbeelding]
Iemand enig idee wat voor element het is? (ja een Seymour Duncan)
quote:
Stemapparaat kopen hequote:Op vrijdag 9 maart 2007 15:33 schreef Gewas het volgende:
Ik speel nu een tijdje gitaar maar het schiet niet echt op. Het probleem is dat al me snaren vals klinken nu, en hoe meer ik zit te draaien aan die snaren hoe valser ze worden.
http://www.guitarforbeginners.com/onlinetuner.htmlquote:Op vrijdag 9 maart 2007 15:33 schreef Gewas het volgende:
Ik speel nu een tijdje gitaar maar het schiet niet echt op. Het probleem is dat al me snaren vals klinken nu, en hoe meer ik zit te draaien aan die snaren hoe valser ze worden.
De gitaar stemmen is gelukt.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 15:36 schreef imported_sphinx het volgende:
[..]
http://www.guitarforbeginners.com/onlinetuner.html
als google er toch niet was![]()
lukt het niet op je gehoor?quote:Op vrijdag 9 maart 2007 16:11 schreef Gewas het volgende:
[..]
De gitaar stemmen is gelukt.![]()
Nou ja... bijna gelukt.
Ik probeer het op me gehoor te doen maar als ik wat speel merk ik dat er toch een paar snaren een beetje vals zijn.quote:
Joh!quote:
gewoon een solo schrijven en dan de '2e stem' hoger of lager eroverheen pleuren. in GP.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 17:37 schreef Dribbel_ het volgende:
Hoe kan je het het beste aanpakken om een 2 stemmige solo te schrijven
okee kutquote:Op vrijdag 9 maart 2007 18:47 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Zoek gewoon een kut punkrock-riedeltje uit in zo'n kutmajeurladder en laat gitaar 2 de tertsen van wat gitaar 1 speelt spelen.
dat zeg ik.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 18:47 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Zoek gewoon een kut punkrock-riedeltje uit in zo'n kutmajeurladder en laat gitaar 2 de tertsen van wat gitaar 1 speelt spelen.
Kwinten is makkelijker, dan hoef je minder na te denken.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 18:47 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Zoek gewoon een kut punkrock-riedeltje uit in zo'n kutmajeurladder en laat gitaar 2 de tertsen van wat gitaar 1 speelt spelen.
maar gewoon de 2e gitaar hetzelfde een snaar lager laten spelen is ook saai,quote:Op vrijdag 9 maart 2007 21:13 schreef Litpho het volgende:
[..]
Kwinten is makkelijker, dan hoef je minder na te denken.
Zie voor een aardig voorbeeld de ontzettend on-punk solo in Owner of a lonely heart op 2:32.
alhoewel dat als het goed is een harmonizer is ipv een tweede gitaar
quote:
Dit is weer het moment dat ik om een anekdote vraag.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 23:56 schreef allsystemshalt het volgende:
ps tip van allsystemshalt,
Verkoop nooit maar dan ook NOOIT en echt helemaal NOOIT !!!
Een effectpendaal.
Krijg je 100% kans spijt van .....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Waarom? Deze is meer dan prima hoorquote:Op vrijdag 9 maart 2007 23:39 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
een remake
![]()
Koop de orginele ouwe![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[afbeelding]
Meer info,
http://www.analogman.com/ts9.htm
![]()
die heb ik, en je vergelijkt appels met peren.:)quote:Op vrijdag 9 maart 2007 23:39 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
een remake
![]()
Koop de orginele ouwe![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[afbeelding]
Meer info,
http://www.analogman.com/ts9.htm
![]()
quote:Op vrijdag 9 maart 2007 23:56 schreef allsystemshalt het volgende:
ps tip van allsystemshalt,
Verkoop nooit maar dan ook NOOIT en echt helemaal NOOIT !!!
Een effectpendaal.
Krijg je 100% kans spijt van .....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik hoopte dat iemand ervaring had met bestellingen bij de snarenshop.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 15:59 schreef Zyggie het volgende:
Ja, mits handig verpakt.
als het net zo gaat als bij lord of the strings, komt het helemaal goed.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 16:00 schreef Thelonious het volgende:
[..]
Ik hoopte dat iemand ervaring had met bestellingen bij de snarenshop.
Wel retegoedkoop ivm de muziekwinkel, 5 euro per setje.
Hm, dat klopt vaak wel, maar ik doe toch echt een heleboel van mijn effecten weg nu.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 23:56 schreef allsystemshalt het volgende:
ps tip van allsystemshalt,
Verkoop nooit maar dan ook NOOIT en echt helemaal NOOIT !!!
Een effectpendaal.
Krijg je 100% kans spijt van .....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
obviously not.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 18:37 schreef ibaneX het volgende:
iemand ervaring met korg ax 1500G?
als je nou een phaser hadquote:Op zaterdag 10 maart 2007 16:38 schreef Cynic het volgende:
[..]
Hm, dat klopt vaak wel, maar ik doe toch echt een heleboel van mijn effecten weg nu.
Iemand nog een Boss Flanger nodig toevallig?![]()
Little allsystemshalt was net begonnen met gitaarspelen en had van zijn zuur verdiende guldens eenquote:Op zaterdag 10 maart 2007 08:44 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Dit is weer het moment dat ik om een anekdote vraag.![]()
lache johquote:Op zondag 11 maart 2007 10:14 schreef cappp het volgende:
Gelukkig koop ik ook altijd pedalen en geen pendalen, scheelt een hoop lijkt mij.
Een RAT is VET!quote:Op zondag 11 maart 2007 00:52 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
Little allsystemshalt was net begonnen met gitaarspelen en had van zijn zuur verdiende guldens een
[afbeelding]
GekochtYeah dat ging als de brandeweer met mijn Marshall 100 watt 2*12 en Fender met Humbucker
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Maar goed toen kocht ik wat andere pendalen en had tijdelijk geld nodig dus ik verkocht de RAT2.
Maar ja dan zoek je een bepaald geluid en dan kom je erachter dat je dat met een Boss super overdrive nooit kan maken![]()
Dus zit je met een geluid dat het net NIET is![]()
![]()
maar zo'n rat is overal te vinden, dus zo'n groot probleem is het niet.quote:Op zondag 11 maart 2007 00:52 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
Little allsystemshalt was net begonnen met gitaarspelen en had van zijn zuur verdiende guldens een
[afbeelding]
GekochtYeah dat ging als de brandeweer met mijn Marshall 100 watt 2*12 en Fender met Humbucker
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Maar goed toen kocht ik wat andere pendalen en had tijdelijk geld nodig dus ik verkocht de RAT2.
Maar ja dan zoek je een bepaald geluid en dan kom je erachter dat je dat met een Boss super overdrive nooit kan maken![]()
Dus zit je met een geluid dat het net NIET is![]()
![]()
Die cube's klinken anders best aardig toch?quote:Op zondag 11 maart 2007 10:18 schreef punkjunk het volgende:
[..]
lache joh![]()
We hebben nieuwe roosters en ik geloof dat het muziek lokaal ook vrij is op vrijdag dus waarschijnlijk kunnen we weer spelen![]()
Ook heeft school 2 cube30's gekocht! Zijn vervelende amps vind ik maar het scheeld weer sjouwen met me eigeste amp
Paste die een beetje door de brievenbus dan?quote:Op zaterdag 10 maart 2007 15:59 schreef Cynic het volgende:
jeh, mijn eindtrap zat vandaag bij de post!
30 kg![]()
Ik heb ze niet uitgebreid getest maar Roland is ene keyboard merkquote:Op zondag 11 maart 2007 11:27 schreef Cynic het volgende:
[..]
Die cube's klinken anders best aardig toch?
En waar denk je dat Boss bij hoort dan?quote:Op zondag 11 maart 2007 12:00 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Ik heb ze niet uitgebreid getest maar Roland is ene keyboard merk
Zowiezo heb ik geen pedalen, en al zou ik een pedaal kopen zou ik een Rat kopenquote:Op zondag 11 maart 2007 12:02 schreef Cynic het volgende:
[..]
En waar denk je dat Boss bij hoort dan?
Hugoquote:Op zondag 11 maart 2007 12:02 schreef Cynic het volgende:
[..]
En waar denk je dat Boss bij hoort dan?
Rolandquote:Op zondag 11 maart 2007 12:02 schreef Cynic het volgende:
[..]
En waar denk je dat Boss bij hoort dan?
Yep, te gekke dingen, de gitarist van Franz Ferdinand speelt ook op zo'n ding!quote:Op zondag 11 maart 2007 13:10 schreef imported_sphinx het volgende:
[[url=http://www.hagstromguitars.com/img.html?images/F-200_BLK_L.jpg,460,695,470,755#]afbeelding][/url]
Hagstrom guitars, heeft iemand daar ooit van gehoord? redelijk toffe en betaalbare gitaren.
Zijn toffe dingen die gast van Razorlight speelt d'r ook op.quote:Op zondag 11 maart 2007 13:10 schreef imported_sphinx het volgende:
[afbeelding]
Hagstrom guitars, heeft iemand daar ooit van gehoord? redelijk toffe en betaalbare gitaren.
Fender Rhodesquote:Op zondag 11 maart 2007 13:09 schreef TeleluvR het volgende:
En vergeet niet dat Fender ook leuke instrumenten met toetsen maakt...
[afbeelding]
quote:
Alleen hebben ze dat bedrijf gewoon gekocht....Dus echt "maken" deden ze nietquote:Op zondag 11 maart 2007 13:09 schreef TeleluvR het volgende:
En vergeet niet dat Fender ook leuke instrumenten met toetsen maakt...
[afbeelding]
swel en leulijke bas zeg, bôh.quote:Op zondag 11 maart 2007 13:34 schreef Neidropje het volgende:
zo net mn bassje verkocht, was wel even lastig afscheid nemen maar nu is er weer geld voor andere gitarigheden
RIP:
[afbeelding]
Police-mania natuurlijk, maar er komt ook Andy Summers 61 Tele-replica. Zie:quote:Op zondag 11 maart 2007 12:35 schreef Jorikjet het volgende:
roland jazz chorus [afbeelding]
o.a. the police
Heb je wel eens zo'n Rory Gallagher in je handen gehad? Damn, die hebben de fijnste halsen zie ik ooit in mijn handen heb gehad.quote:Op zondag 11 maart 2007 15:51 schreef Jorikjet het volgende:
ik vind trouwens dat ze in de custom shop hele slechte relics maken
Ik vind een beetje opzich wel wat hebben, maar dan alleen wat kleine dingetjes ofzo. Niet dat je meer hout ziet dan lakquote:Op zondag 11 maart 2007 16:09 schreef Svyatagor het volgende:
Ik vind relicen sowieso vrij treurig.
Mooi als een gitaar er gebruikt uitziet, maar koop dan gewoon een ouwe.
Ik ben geen lidquote:Op zondag 11 maart 2007 16:40 schreef Jorikjet het volgende:
misschien kun je wat lenen uit de bibliotheek
LAG!!! 375 euro, prima dingenquote:Op zondag 11 maart 2007 17:18 schreef sound-storm het volgende:
Hmm.. ik zit nog beetje met mijn slecht klinkende 50-euro akoestische gitaar, terwijl ik ondertussen al redelijk op 't ding kan spelen. Wat zijn goede semi-akoestische gitaren (western) rond de 400 euro ?
![]()
Even de website opgezocht. Zo te zien hebben ze aardig wat staan.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:07 schreef Falcon4ever het volgende:
In utrecht centrum heb je een aantal zaken, ik denk dat ze bij staffhorst die dingen wel verkopen (bij de gitaar afdeling, ja er zijn meerdere panden in het centrum van hun...)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |