quote:Op zaterdag 3 maart 2007 14:15 schreef EvilMarc het volgende:
Ik hoor het namelijk net van mijn moeder die het weer van de slager heeft. Het eerste wat ik dacht is broodje aap ! maar wie verzint nu zoiets ?
quote:Op zaterdag 3 maart 2007 14:15 schreef EvilMarc het volgende:
[...]
Ik hoor het namelijk net van mijn moeder die het weer van de slager heeft.
hehe, die leipe necro flavourquote:Op zaterdag 3 maart 2007 14:17 schreef AbeSapien het volgende:
WOW, dus een jonge necro
Ja!quote:Op zaterdag 3 maart 2007 14:20 schreef EvilMarc het volgende:
Maar hebben meer mensen dit gehoord ?
http://www.google.nl/search?hl=nl&q=lijkvlekken+duitsland+discotheek&btnG=Zoeken&meta=quote:Op zaterdag 3 maart 2007 14:32 schreef EvilMarc het volgende:
Heeft iemand bewijs dat het echt of nep is ?
Was 't het zoontje van de slager, misschien!?quote:Op zaterdag 3 maart 2007 14:15 schreef EvilMarc het volgende:
Ik hoor net een heel vreemd verhaal..
Heeft iemand dit verhaal ook gehoord of gezien? Ik hoor het namelijk net van mijn moeder die het weer van de slager heeft. Het eerste wat ik dacht is broodje aap ! maar wie verzint nu zoiets ?
Dat dusquote:Op zaterdag 3 maart 2007 15:17 schreef Bafnek het volgende:
Nee joh. Dat kan helemaal niet.
Ik heb hier ook twee lijken liggen en ik heb toch ook geen lijkenvlekken.
Heb je al wormen, krijg je ook nog uitslagquote:Op zaterdag 3 maart 2007 14:46 schreef wolferl het volgende:
Een studente pikt in een cafe een man op voor een one night stand. De nacht is prettig, opwindend en lekker, maar na een paar dagen krijgt de studente last van jeuk en uitslag in haar kruis.
De studente gaat naar de dokter, die lang en bezorgd kijkt en haar vervolgens doorstuurt naar een specialist in het ziekenhuis. De specialist onderzoekt de studente, maakt een paar aantekeningen en vertelt de jonge vrouw dat ze over een week de uitslag krijgt.
Tenzij jij je fallus erin schuift.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 15:55 schreef Maikuuul het volgende:
OMGwat een onzin.
Dus als zeg maar een familielid overlijd, kun je nog haar gaan kijken want dan ligt ze opgebaard, je kunt hem/haar ook aanraken.
Krijg je dan vlekken ? Ik dacht het niet
Er loopt een hoop zieks op deze wereld rond.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 15:58 schreef EvilMarc het volgende:
Nou, als die kerel een necro was en heeft liggen batsen met die lijkenweetikveel wat dat soort mensen geil vinden
je bent tog geen modjequote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:39 schreef TeringHenkie het volgende:
Slotje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |