quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:59 schreef Zus_konijn het volgende:
[..]
Redactie waar wachten jullie op?
Erin met Pumastreamer![]()
als je maar niet hetzelfde bent als bepaalde anderen; nu een grote bek, en straks tegen natasia zeggen hoe fout ze wordt neergezet in de media.quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:50 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
Nee is er een andere reden, want de psychologen hebben mij als een van de beste mogelijkhgeden aangegeven de sporttesten ben ik doorheen gekomen. heb het gesprek met John de MOl gehad. die is lichtelijk verwaand overigens. Ze hebben me 3 weken gelee ook gebeld met de vraag of ik de kooi in wilde. toen won ik een vakantie naar aruba met een scratchticket. en was ik dus in aruba. dus misschien mijn kans gemist. daarom doe ik deze actie. nogmaals...of ik nou mediageil, nietgoed of wat dan ook zou zijn.
Ik heb het lef talpa uit te dagen en ga ervoor...jullie kunnen me steunen of afzeiken.maar steunen is leuker toch. geloof me. strax laat ik effe zien wie ik ben.
Mariel...quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:01 schreef petraa het volgende:
Erik krijgt Miranda toch op bezoek vrijdag ???? Ik hoop dat Miranda de streams heeft gekeken afgelopen week en Erik even verteld hoe Brainles en Zdngmw over hem lullen.
volgende keer moet je zeggen dat je je mening hebt veranderd. Dat je respect hebt voor natasia en vriendne met haar wilt worden. Dan heb je veel meer kans.quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:59 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
Nee vond de vacantie niet belangrijker. ze hebben gewoon niet terug gebeld en JAAP er in gedaan!! blijkbaar is 200 KG vet plus te veel drank leuker dan een freelance journalist en fotograaf die waarchijnlijk wel iets meer te vertellen heeft dan die Jaap?!? kijk ik wil me best verdedigen hier...
Mijn mening is dat iedereen hier even veel waard is en de kooi in mag ik stel mezelf niet boven anderen. Ik weet alleen bijna zeker dat ik wel een aardige invulling kan geven. ik ben inmiddels weer thuis mijn hond heeft gekakt en gepist ole. ik ga nu een promotie videootje maken!!
wish e luck...want jullie zijn de strengste jury of all times..jullie zijn hard eerlijk en oprecht. dat mag ook over mij. ben inmiddels 29 en heb mijn media kritiek als is gehad. let's go for it brb.
Hoe dom kan je dan zijn zeg.quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:58 schreef marky het volgende:
Er is niets met Huub zijn moeder. Huub zijn ouders zijn gescheiden toen hij 19 was. Huub is toen bij zijn vader gebleven.
Maakt niet uit, als ze maar ff doorverteld, hoe Brainles en Zdngmw hem willen bewerken en over hem lullen.quote:
Lichte twijfel, maar er moet weer iemand in die voor de winst gaat en wat meer flavor aan het geheel geeft, Huub is goed, maar hoelang houdt hij dit vol zonder andere input, maar ben ook bang dat jij misschien ook een teleurstelling wordt omdat je nu nooit precies kan zeggen wat je binnen doet, je kan een volledige terrugval krijgen of niet de reactie uitlokken die jezelf gehoopt had.quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:43 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
niet media geil...integendeel. ik wil de kooi in en winnen. ik heb nog een appeltje te schillen met 2 bewonerts die ik uit mijn prive leven ken. dus jah dat ik de kooi in wil is logisch...en geloof me...ik maak tv...en dat zal mijn volgende filmpje hopelijk bewijzen...vergis je niet heb dat filmpje genmaakt toen ik net wakker was. Maar John de Mol en ik hebben iets samen meegemaakt. en daarom wil ik de kooi in. maar das een lang verhaal...heb ook samen met ilona in de selectie gezeten en met haar als enige 2 van de 1700 van die dag door waren.
voor dat jullie mij willen gaan afzeiken hier...geen probleem..ik ben namelijk nog veel harder dan alle bewoners bij elkaar. maar ik vroeg mij gewoon af hoever ikmensen kan krijgen Mij in de kooi te krijgen. Heb inmiddels.1300 handtekeningen wil er 10.000 1 voor elke euro. dus nee media geil niet
ik heb wat te vereffenen met talpa!!!
Helpen jullie mee?!??!
Hoop wel dat ze het Mag vertellen dan....quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:02 schreef petraa het volgende:
[..]
Maakt niet uit, als ze maar ff doorverteld, hoe Brainles en Zdngmw hem willen bewerken en over hem lullen.
wilgo mag toch ook alles vertellen!!!!!!!!quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:03 schreef Zus_konijn het volgende:
[..]
Hoop wel dat ze het Mag vertellen dan....
Bezoek mag alles zeggen.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:03 schreef Zus_konijn het volgende:
[..]
Hoop wel dat ze het Mag vertellen dan....
Wilgo mag alles.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:04 schreef itsme het volgende:
[..]
wilgo mag toch ook alles vertellen!!!!!!!!
of dat je 12 tenen hebt, een lul zo lang als een tuinslang, een moedervlek in de vorm van rusland, een extra arm aan de achterkant van je rug of een navel piercing die je hele voorgevel versiert.. echt hoor, mag je zo naar binnen....quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:02 schreef itsme het volgende:
[..]
volgende keer moet je zeggen dat je je mening hebt veranderd. Dat je respect hebt voor natasia en vriendne met haar wilt worden. Dan heb je veel meer kans.
quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:05 schreef Inukshuk het volgende:
[..]
of dat je 12 tenen hebt, een lul zo lang als een tuinslang, een moedervlek in de vorm van rusland, een extra arm aan de achterkant van je rug of een navel piercing die je hele voorgevel versiert.. echt hoor, mag je zo naar binnen....![]()
Ik vind dat niet moet kunnen, iedereen moet gewoon zijn eigen punten beheren. Als ze zo met het spel bezig zijn, moeten ze ook zelf op hun punten letten.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:08 schreef waxmask het volgende:
Wat ik wel weer slim van brain vond is dat ie zelfs nu voor Jaap de contact punten beheert. Hij heeft nu dus een pot limit van 1600 en zal maar zeer gereguleerd de punten verstrekken, er zal altijd een hoop in het potje blijven.
Ik denk dat dat systeem wel gaat exploderen als Jaap 150 punten heeft totaal en Cora noiet mag laten komen. Of als Amandel en Brainless ruzie krijgen, dan is zij haar punten zeker kwijt.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:09 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik vind dat niet moet kunnen, iedereen moet gewoon zijn eigen punten beheren. Als ze zo met het spel bezig zijn, moeten ze ook zelf op hun punten letten.
of als siamese tweeling... of een dwerg die hebben ze ook nog niet.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:07 schreef FSR het volgende:
Ik denk dat je als feministische Pot wel naar binnen komt....die hebben we nog niet...
quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:07 schreef FSR het volgende:
Ik denk dat je als feministische Pot wel naar binnen komt....die hebben we nog niet...
Zal ik meehelpen door mezelf niet op te geven?quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:43 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
niet media geil...integendeel. ik wil de kooi in en winnen. ik heb nog een appeltje te schillen met 2 bewonerts die ik uit mijn prive leven ken. dus jah dat ik de kooi in wil is logisch...en geloof me...ik maak tv...en dat zal mijn volgende filmpje hopelijk bewijzen...vergis je niet heb dat filmpje genmaakt toen ik net wakker was. Maar John de Mol en ik hebben iets samen meegemaakt. en daarom wil ik de kooi in. maar das een lang verhaal...heb ook samen met ilona in de selectie gezeten en met haar als enige 2 van de 1700 van die dag door waren.
voor dat jullie mij willen gaan afzeiken hier...geen probleem..ik ben namelijk nog veel harder dan alle bewoners bij elkaar. maar ik vroeg mij gewoon af hoever ikmensen kan krijgen Mij in de kooi te krijgen. Heb inmiddels.1300 handtekeningen wil er 10.000 1 voor elke euro. dus nee media geil niet
ik heb wat te vereffenen met talpa!!!
Helpen jullie mee?!??!
Dit is voorbij horror.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:12 schreef Ms.Poes het volgende:
[..]
Bi-seksueel ook goed? Ik kan bij de voorrondes subtiel laten vallen dat ik Natasiaaaa haar donkere pruimpje wel zou lustenkom ik er geheid in.
Ik hoop dat ie alle apparatuur sloopt met zijn megabody.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:13 schreef Heathen het volgende:
100 meter gelopen en hij moet even uitrusten.. tssk.
Hij heeft JdM zo groot gemaakt. Dat je dat niet snapt.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:14 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Zal ik meehelpen door mezelf niet op te geven?![]()
Succes met je vete tegen de bewoners, en je spannende avonturen met JdM.
Jullie hebben 'iets samen meegemaakt'? Heb jij zijn knie kapot geschopt toen hij prof-voetballer wilde worden?
Brian tegen Zdngmw: Niets meer zeggen over Erik eruit anders gaat mariel het zeggen.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:15 schreef Clank het volgende:
Brian net tegen Natasia dat die klootzak er donderdag uitmoet.
Mariel@hotmail.comquote:Op donderdag 1 maart 2007 11:15 schreef petraa het volgende:
Niet meer praten over dat Erik naar huis gaat, want dan gaat mariel het zeggen, zegt Brainles tegen Zdngmw, we moeten met alles rekening houden. Wie heeft het emailadres van mariel. ????
Ik zou haar nog harder kunnen laten gillen dan ze nu al doet.quote:
Volgens mij had dat Jaap moeten zijn maar komt niet lekker uit de verfquote:Op donderdag 1 maart 2007 11:15 schreef FSR het volgende:
Ik stem voor SMEAGOL uit lotr....
Lekker een gespleten persoonlijkheid.....goed voor suprises.....![]()
Die zijn er wel hoor.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:17 schreef Zus_konijn het volgende:
Waarom is de redactie zo weinig te vinden hier?
Was wel meer toch?
*puke*quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:12 schreef Ms.Poes het volgende:
[..]
Bi-seksueel ook goed? Ik kan bij de voorrondes subtiel laten vallen dat ik Natasiaaaa haar donkere pruimpje wel zou lustenkom ik er geheid in.
Dit soort dingen is wel handig voor regressietherapie.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:16 schreef Ms.Poes het volgende:
Ik zou haar nog harder kunnen laten gillen dan ze nu al doet.
Pfff ik kan wel een beetje acteren maar dit krijg ik ook bijna niet mijn toetsenbord uit
Ik denk dat je vooral niet moet laten merken dat je vaak online zit, zeker niet op Fok. Hier weten de meesten veeeeeel te veel.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:17 schreef itsme het volgende:
Er zijn meer mensen geweest die met handtekeningacties probeerde in DGK te komen. Niet gelukt.
(of was jij dat ook? maanden geleden op de talpa site)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |