abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Admin vrijdag 2 maart 2007 @ 21:55:48 #151
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_46861560
quote:
Op vrijdag 2 maart 2007 21:53 schreef Calvinn het volgende:

[..]

Dat heb je niet toevallig op film staan of wel? Anders was het ook een goed bewijs lijkt me.
ik weet zeker dat tien het op film heeft. maar mocht hideho of iemand anders hebben gecapped, het was vlak voordat Darryll wegging, in de keuken. Brian stond erbij en ze pakten het rooster erbij.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_46861932
quote:
Op vrijdag 2 maart 2007 21:55 schreef Danny het volgende:

[..]

ik weet zeker dat tien het op film heeft. maar mocht hideho of iemand anders hebben gecapped, het was vlak voordat Darryll wegging, in de keuken. Brian stond erbij en ze pakten het rooster erbij.
Ja tien heeft alle beelden waarschijnlijk op film, in het archief. Maar die laten het zeker niet zien.
pi_46863095
Volgens mij heeft John de Mol een hele nieuwe betekenis gegeven aan het woord Foster Parents kind. Blijkbaar is het nu de bedoeling dat je de kinderen van een Surinaamse (of welke nationaliteit dan ook) sponsort met zangles en bijles. En ach, als je dan toch bezig bent neem je de man die voor de kinderen zorgt en het huis ook even mee in je sponsering
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 2 maart 2007 @ 23:18:07 #154
1585 itsme
Chaoot!
pi_46864652
quote:
Op vrijdag 2 maart 2007 21:55 schreef Danny het volgende:

[..]

ik weet zeker dat tien het op film heeft. maar mocht hideho of iemand anders hebben gecapped, het was vlak voordat Darryll wegging, in de keuken. Brian stond erbij en ze pakten het rooster erbij.
Klopt Ik zag dat ook. Ze deden heel raar. Die vriend wilde precies weten wanneer natasia haar rijbewijs moest ophalen. hoe laat.
pi_46880187
quote:
Op vrijdag 2 maart 2007 21:16 schreef Pavement het volgende:

[..]

Wie wordt nu persoonlijk met aanvallen tegen iemand die jij niet eens kent behalve van de livestreams.
Je loopt verhalen over iemand rond te strooien die mensen nog gaan geloven ook, zo werkt dat op Internet, ik kan je een hoop internet hoaxen opnoemen die zo zijn ontstaan.
Je hebt geen enkel bewijs mocht dat wel zo zijn geef het dan, en dan bedoel ik niet het liplezen van huub en bart. Kom gewoon met echte bewijzen. En blijf aub van de speed af je typed als een psychoot.
Jij zit zelf niet lekker in je vel en dat merk je.

ps mocht je het willen weten mijn baan bestaat uit analyses maken, mijn analyse van jou is dom, vrijgezel (of gefrustreerd omdat je een kut relatie hebt) klein tussen 20 35 (al zou je 12 denken) O ja en een baan met minimumloon ik denk kassajuffrouw of zoiets.

Je kunt ook geen idee hebben wie ik ben omdat dit de eerste keer is dat ik op jou reageer.
Zullen we hier mee stoppen, ga je beter voorbereiden op je zgn analyses,
het enigste waar je een OK achter hebt, is dat ik een vrouw ben, de rest zit je er heel VET ernaast.


Als jij mij dom noemt, gefrustreerd en klein, ook nog een slecht huwelijk, och toch, minimumloontje?
haha, wat ben jij dan een slechte analyticus, ongelovelijk.

Wees trots op je werk,omdat je er hier gelijk zo mee te koop loopt??
alleen klopt jouw analyse voor geen milimeter. dus IK lach erom, mag ik.
Verder , jij bent nu wel heel erg pers. dus laat mij aub hier komen zonder dat geneuzel van jou, betwetertje.

Zorg jij maar eens een ozo goede en stabiele factor te krijgen in je leven, een lekker huis enz.
pi_46885659
Het is ongelofelijk millimeter enige, om over zinsbouw en interpunctie maar niet te praten. Maar goed, we gaan wel heel erg offtopic.
It is not down on any map; true places never are.
CRE / Creatief met een Duim
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')