quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:55 schreef partyyboyy het volgende:
Brain zegt dat het paranoide is!
Hij heeft zelfkennis
Die gozert klinkt af en toe ZWAAR briljant..quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:56 schreef Sporti het volgende:
Brian : ik ben zo para ik vecht tegen meerdere wereldenik verstop mijn spullen uit het zicht van de camera
![]()
Was dat maar waar.quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:56 schreef Haroula het volgende:
Brian; ik ben soms onzichtbaar voor de camera..
ik hoop het maar geloven doe ik dat nietquote:Op woensdag 28 februari 2007 16:57 schreef 2live het volgende:
Jaap denkt nu; ik had met mijn dronken kop in 1 ding gelijk; Brian is echt dom!
ja hoorquote:Op woensdag 28 februari 2007 16:57 schreef obezzi het volgende:
word huub eruit gestemt?
Niet als ie dat met een onzichtbaarheids-spreuk doet...binnensmondsquote:Op woensdag 28 februari 2007 16:57 schreef anno-i-mus het volgende:
Hmmm .. brian geeft toe dat ie zich ontschikbaar maakt voor de camera's als ie zijn CP verbergd.
Volgens mij is dat in strijd met de regels ... nietwaar DGK_REDACTIE????
quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:57 schreef anno-i-mus het volgende:
Hmmm .. brian geeft toe dat ie zich ontzichtbaar maakt voor de camera's als ie zijn CP verbergd.
Volgens mij is dat in strijd met de regels ... nietwaar DGK_REDACTIE????
ilona had ook via Til de groeten gedaan.quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:57 schreef scanman01 het volgende:
Dus er is een brief geweest van Ilona waarin stond dat ze met z'n drieën een front moeten vormen?
Dat is goed nieuws. Ilona heeft het dus ook door dat twee niet voldoende is om de anderen weg te spelen. Je hebt minimaal een drietal nodig. Gelukkig zijn Eric en Huub niet dom en weten dat ook wel.
quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:01 schreef scanman01 het volgende:
De twee helden van het programma.
[afbeelding]
Surinaams niet, dus ik gok op Brians?quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:55 schreef PokerJoker het volgende:
[..]
Pacht.....Had hij dat nou van nataas overgenomen of andersom, of is het surinaams?![]()
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=ewi4srniJVo
Jong vuilert! ik krijg ze nieteens AAN!quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:02 schreef partyyboyy het volgende:
Alleen maar paupervolk op de streams...ik zet ze uit!
Of misschien wel dezequote:Op woensdag 28 februari 2007 17:01 schreef scanman01 het volgende:
De twee helden van het programma.
[afbeelding]
http://dgk.servehttp.com/index.asp?prog=2quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:03 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Jong vuilert! ik krijg ze nieteens AAN!![]()
![]()
![]()
![]()
Dat maakte die uitspraak nou juist hilarisch imo...quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:03 schreef havefun het volgende:
Trouwens ik had net nog even dat filmpje gezien dat Jaap met stift op zijn gezicht aan de ontbijtafel zit en dat Huub dan zegt: "Je ziet er niet uit man met die stift op je gezicht en met dat walstaltige lichaam van je" Huub had dat er toch zelf opgesmeerd of niet? Huub doet net alsof Jaap zelf die troep op zijn gezicht gesmeerd heeft. Beetje vaag vindt ik dit.
Heerlijke uitspraak inderdaadquote:Op woensdag 28 februari 2007 17:05 schreef Tjingtjangtjong het volgende:
Brian: "en Carlos zegt, doe Brian de groeten voor me, dus snap je, dat noem ik relaties opbouwen".
Ocherm, die is ook niet veel gewend.
Sussie, Eric speelt een spel met BAN, die gaat echt Huub er niet uitstemmen hoor, vrees niet. En wat betreft vannacht, idd, ik zat ook met open mond te kijken, te ranzig voor woorden.quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:04 schreef kleinzusje het volgende:
Kom net thuis en heb bij de buren me ingelezen. Dus weet niet wat hier allemaal geschreven is. Ik vind Eric in en in gemeen en ik vind het ziek dat Talpa Jaap er in heeft gelaten.
Gisteren zat ik werkelijk misselijk achter de PC en heb alles op mute gezet.
Ik schaamde me dat ik keek.
Tja maar jij snapt totaal niets van het programma en zit steeds dingen naar voren te halen die in jou optiek nadelig zijn voor Huub. Effe iets beter volgen dan snap je het ook misschien beter.quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:03 schreef havefun het volgende:
Trouwens ik had net nog even dat filmpje gezien dat Jaap met stift op zijn gezicht aan de ontbijtafel zit en dat Huub dan zegt: "Je ziet er niet uit man met die stift op je gezicht en met dat walstaltige lichaam van je" Huub had dat er toch zelf opgesmeerd of niet? Huub doet net alsof Jaap zelf die troep op zijn gezicht gesmeerd heeft. Beetje vaag vindt ik dit.
gevaarlijke stumper is het, maar voorlopig hangt Jaap wel aan zijn lippenquote:Op woensdag 28 februari 2007 17:05 schreef Tjingtjangtjong het volgende:
Brian: "en Carlos zegt, doe Brian de groeten voor me, dus snap je, dat noem ik relaties opbouwen".
Ocherm, die is ook niet veel gewend.
quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:07 schreef beequeen het volgende:
[..]
Sussie, Eric speelt een spel met BAN, die gaat echt Huub er niet uitsemmen hoor, vrees niet. En wat betreft vannacht, idd, ik zat ook met open mond te kijken, te ranzig voor woorden.
Kan HUUB er weer in als nieuwe???????quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:07 schreef scanman01 het volgende:
Het valt Sylvia op dat Brian veel in gesprek is met Jaap.
Huub: "Jaap heeft zijn stelling bekend gemaakt, dat ik eruit ga"
Die deed het vanmiddag nog niet, maar nu wel!quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:04 schreef beequeen het volgende:
[..]
http://dgk.servehttp.com/index.asp?prog=2
En zichzelf dan ook meteenquote:Op woensdag 28 februari 2007 17:08 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Maar volgens mij is Eric echt slecht................spel of geen spel...................hij kan iemand kapot maken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |