eigen kracht is niet echt objectief en als je beter gaat zoeken op internet dan vind je dat de merknaam is overgenomen en dat 't nu wel weer geproduceerd wordt.quote:Op donderdag 1 maart 2007 12:31 schreef Videopac het volgende:
Citaat van eigenkracht.nl "Enige tijd geleden is de productie van AnavarŪ gestaakt. Dit moet je toch te denken geven als je het nu nog steeds op je sportschool tegenkomt."
Dboll is niet hoog androgeen, dus op zich wel te doen.quote:Op donderdag 1 maart 2007 12:01 schreef DjMark het volgende:
Dianabol lijkt me wel heftig voor een dame.
Als ze dan toch iets wil gaan gebruiken, wat IMHO sowieso al onzin is, kan ze beter aan anavar denken.
Het is iig niet hoog androgeen, dat is al een 'plus'.quote:Op donderdag 1 maart 2007 12:35 schreef Frautie het volgende:
Ik las ook dat Dianabol erg viriliserend is. Echt een nono voor de vrouwtjes dus!
Die injecterende vriend van m'n zus groeit ondanks dat hij slecht eet enorm.quote:Op donderdag 1 maart 2007 13:49 schreef DjMark het volgende:
Maar inderdaad, AAS is natuurlijk altijd een no-go als je niet goed traint en eet.
Das een gevaarlijke, het werkt niet, dus meer, meer, meer, ...man...quote:Op donderdag 1 maart 2007 14:07 schreef Frautie het volgende:
1. It will not, after one cycle, make you the hottest thing in a bikini.
Ok, maar de vraag blijft hoeveel hij ervan over houd als hij ermee stopt.quote:Op donderdag 1 maart 2007 13:58 schreef BertV het volgende:
[..]
Die injecterende vriend van m'n zus groeit ondanks dat hij slecht eet enorm.
Op patat met mayo...( flink veel eiwit in mayo
)
Hij krijgt wel een flinke buik, mgoed dat krijg je ook als je schoon bulkt.
Zelf heb ik wel het gevoel dat je minder snel een buik krijgt met schoon bulken.
Ach, maar van de zomer kan ie in elk geval pochen op het strand.quote:Op donderdag 1 maart 2007 14:54 schreef DjMark het volgende:
[..]
Ok, maar de vraag blijft hoeveel hij ervan over houd als hij ermee stopt.
Als je voeding en training niet op orde is, is er een hele goede kans dat je na het stoppen veel massa weer verliest.
En ik vraag me ook af hoe zijn nakuur eruit ziet bijvoorbeeld.
Het klinkt niet echt alsof hij er veel van weet en alles dus goed doordacht heeft...
Denk niet dat hij bezig is met schema's, nakuren etc.quote:Op donderdag 1 maart 2007 14:54 schreef DjMark het volgende:
[..]
Ok, maar de vraag blijft hoeveel hij ervan over houd als hij ermee stopt.
Als je voeding en training niet op orde is, is er een hele goede kans dat je na het stoppen veel massa weer verliest.
En ik vraag me ook af hoe zijn nakuur eruit ziet bijvoorbeeld.
Het klinkt niet echt alsof hij er veel van weet en alles dus goed doordacht heeft...
quote:Op donderdag 1 maart 2007 15:07 schreef DjMark het volgende:
75kg voor een naturel dame is inderdaad niet niks!!
de familie Flodder/Tokkie is er niets bij?quote:Op donderdag 1 maart 2007 15:17 schreef Adelante het volgende:
[quote]Op donderdag 1 maart 2007 15:15 schreef BertV het volgende:
[..]
[/quote
Appel en boom enzo...
Als m'n zus in dat plaatje dan niet "Kees" zou zijn was het grappig geweest.quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:03 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
de familie Flodder/Tokkie is er niets bij?![]()
Benen en rugquote:Op donderdag 1 maart 2007 16:31 schreef Videopac het volgende:
Wordt er hier nog getraind???
Voor mij vanavond weer benen, rug, biceps, buik. Ik heb er zin in; kom langzaamaan weer op mijn oude niveau!
En waar zijn Ivo_Snivo, Mc Gilles en vooral ook LedZep (is hij misschien bedolven onder zijn zandzak?) gebleven?
Ik voel mijn hele borst meestal wel goed. Maar als ik een maand of zo dezelfde oefeningen doe voor borst word het wel steeds minder. DUs vaak afwisselen qua oefeningenquote:Op donderdag 1 maart 2007 17:08 schreef Haijo het volgende:
Rug, schouders, borst.
Dumbell Flies gaan de laatste tijd steeds beter bij mij.
Vraagje:
Hey, waar voelt iedereen de spierpijn bij de borstoefeningen? Bij mij eigenlijk alleen aan de zijkant/onder de armen. Nooit "op" mijn borst zeg maar.
Sinds ik dumbbell flies (hoe anders dan met dumbbells, btwquote:Op donderdag 1 maart 2007 17:08 schreef Haijo het volgende:
[...]
Vraagje:
Hey, waar voelt iedereen de spierpijn bij de borstoefeningen? Bij mij eigenlijk alleen aan de zijkant/onder de armen. Nooit "op" mijn borst zeg maar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |