Dit kan toch geen toneelspel zijn hij heeft het zelfs over het neuken van Sylviaquote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:26 schreef Tjingtjangtjong het volgende:
Yippie, ik heb mijn account weer aan de praat gekregen!!! Ik volg die dierentuin daar nu al weeeeken, en dit slaat wel... alles, toch?
Maar het kan niet, het klopt niet, hij heeft dan voor zijn doen wel een nuchtere maag, maar op een massa van 200 kg kan een mens toch niet zo snel zo lam worden. De hele dag janken om zijn gezondheid en nou dit weer.. te labiel voor woorden, of uit de plaatselijke toneelvereniging geplukt.
Mee eens.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:26 schreef BBW het volgende:
Ahh, volgens mij faked hij hem echt, anders had hij die fles al op zn mond gezet.
Same herequote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:26 schreef agter het volgende:
[..]
idem here...
pakje op. nieuw pakje geopend.
en ik zou weinig roken vandaag.
een hele fles goldstrike dat is 50%quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:25 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Hij kan ook aan het "testen" zijn !
Geen van de stereotiepes is een compliment voor de soort......quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:25 schreef cindy10 het volgende:
ik vind het echt een belediging voor de dikke medemensen,dit is niet echt een reclame om trots op te zijn.
het lalt en bralt,heeft een bult van ellende op zn rug,doet niet anders als zn leed delen,en gaat nu echt stierlijk vervelend worden!
En morgen begint ie 'morgen' met afvallen.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:20 schreef Ian_Nick het volgende:
Jaap begint morgen met afvallen...
tja, voor CP is iedereen te koop denk ik.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:28 schreef Ian_Nick het volgende:
Alsof iemand hem wil neuken daar...
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:28 schreef akveor het volgende:
Bedankt DGK_REDAKTIE.... dit is beter dan Huub..... eventjes hoor.
Ik weet het eigenlijk niet.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:28 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
Zou hij testen wie hem echt beschermd?
Daarom wilt hij Huub eruit........Huub hup weg, hij Syl der back-upquote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:28 schreef Maria44 het volgende:
Japio wil Syl neuken
Ik heb nu al medelijdenquote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:29 schreef beequeen het volgende:
De COSSEN vliegen je weer om de oren, zielig voor de Fokkers morgen![]()
![]()
![]()
![]()
Hij heeft er alleen niets aan, omdat zijn lot nu in de handen van Eric ligt.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:29 schreef Clank het volgende:
Ik denk (hoop) echt dat het een plan is van Huub en Jaap om de rest helemaal gek maken.
Jaap wordt niet zo gauw dronken volgens mij
Waarom.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:26 schreef Kinga het volgende:
Huub is wel gemeen op zich.
Oh god beschermen daar is Brian HEEEL goed in..quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:28 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
Zou hij testen wie hem echt beschermd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |