HUUB BLIJFT THE MASTERquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:01 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik vind Sylvia echt fascinerend en ze word ook steeds mooier. Ze vind ook echt alles interessant. Een wijze vrouw van paaldansen tot whiskeyproeven, van paardrijden tot kooidansen.
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:02 schreef LoveProfusion het volgende:
Mijn eerste COS !!!!
bedankt....duurde wel langquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:02 schreef LoveProfusion het volgende:
Mijn eerste COS !!!!
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:02 schreef LoveProfusion het volgende:
Mijn eerste COS !!!!
Goede TTquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:02 schreef LoveProfusion het volgende:
Mijn eerste COS !!!!
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:02 schreef LoveProfusion het volgende:
Mijn eerste COS !!!!
JOUW moment Love !!!! .... en het is een gedenkwaardig momentje.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:02 schreef LoveProfusion het volgende:
Mijn eerste COS !!!!
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:02 schreef LoveProfusion het volgende:
Mijn eerste COS !!!!
Vrouwen die moeilijk te peilen zijn.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:03 schreef Day het volgende:
Gefeliciteerd!
En je hebt gelijk wat Sylvia betreft, alleen jammer dat ze zo moeilijk te peilen is. Aan de andere kant wordt ze juist daardoor nog interessanter.
Ik duim met je mee!quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:03 schreef Maanvis het volgende:
Jaap vlamt nog niet omdat het z'n eerste avond is.. morgen is zijn kans om natasia finaal de grond in te boren met wat simpele woordjes zonder geschreeuw. Let op mijn woorden en zet je streams maar vast op opnemen
Wacht maar totdat ze mijn peilstok zietquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:04 schreef Arcee het volgende:
[..]
Vrouwen die moeilijk te peilen zijn.
ja had al 5 x gerefresht....quote:
Is dat fysiek geweld?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:04 schreef LoveProfusion het volgende:
Als Jaap ruzie krijgt met Natasia moet hij gewoon op haar gaan zitten.
Huub: Hij praat als een bitch man!quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:05 schreef Kaleddis het volgende:
Brian lijkt een man, maar hij praat als een vrouw![]()
![]()
ik ook ; ze vertelt steeds meer maar met mate, volgens mij heeft ze veel aanpassings vermogen en doet ondertussen gewoon wat zei belangrijk vindtquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:01 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik vind Sylvia echt fascinerend en ze word ook steeds mooier. Ze vind ook echt alles interessant. Een wijze vrouw van paaldansen tot whiskeyproeven, van paardrijden tot kooidansen.
Hij was vooral negatief verrast door de nare blik die Natasia hem gaf bij binnenkomst. Hij is gewend dat zo'n blik gevolgd wordt door een sneer over zijn omvang.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 00:51 schreef Day het volgende:
Hoeveel emphatie wil die Jaap eigenlijk van Natasia?
Verwacht hij soms dat zij die kilo's voor hem af gaat vallen? Ze heeft haar hulp toch aangeboden? De rest zal hij toch echt zelf moeten doen.
Maar aangezien hij nu al begint over party-boys, zal het wel meevallen met z'n discipline.
Sylviaaaaaaaa *zwijmel*quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:04 schreef Arcee het volgende:
[..]
Vrouwen die moeilijk te peilen zijn.
Die gozer is onbetaalbaar!quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:07 schreef Sarah-Louise het volgende:
LOL .... Jaap wil de master bedroom van Brian afpakken?
Dan denk ik dat Jaap zich gaat vergissen! Ik heb menig HBO-er de grootste kul horen verkondigen omdat het gesprek toevallig niet over hun vakgebied ging.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:05 schreef Ian_Nick het volgende:
Hoor Huub Brian dissen...![]()
Jaap: vind je brian dom? Hij heeft wel Hbo!
Huub: Ja... wank, wank!![]()
Toch valt 't dansen van haar me tegen.quote:
en ik niet tot Jaap op de loopband zijn kilometertjes maakt onder aanmoedigingen van Brainless en Natte-Asquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:06 schreef Yvet_te het volgende:
[..]
ja had al 5 x gerefresht....
ik kan niet wachten trouwens tot huub het parafilmpje van brian heeft gezien![]()
trots op jequote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:02 schreef LoveProfusion het volgende:
Mijn eerste COS !!!!
Ik ben het volledig met je eens.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:08 schreef it_was_me het volgende:
[..]
Dan denk ik dat Jaap zich gaat vergissen! Ik heb menig HBO-er de grootste kul horen verkondigen omdat het gesprek toevallig niet over hun vakgebied ging.
mag Brian proberen Jaap uit de kamer te zettenquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:07 schreef Sarah-Louise het volgende:
LOL .... Jaap wil de master bedroom van Brian afpakken?
ik vind de selectie van amanda juist geniaalquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:06 schreef LoveProfusion het volgende:
Eric en Jaap zijn allebei denk ik wel goede nieuwe bewoners...misschien is na die SLET Amanda, die echt het domste wijf allertijden is, de selectieprocedure aangepast.
Laat hem daar slapen.....maar dan samen!quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:07 schreef Sarah-Louise het volgende:
LOL .... Jaap wil de master bedroom van Brian afpakken?
Is waar. Maar ze heeft uitgelegd wat de reden was. Had hij ook kunnen aannemen, toch?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij was vooral negatief verrast door de nare blik die Natasia hem gaf bij binnenkomst. Hij is gewend dat zo'n blik gevolgd wordt door een sneer over zijn omvang.
Wat dat betreft kan ik me wel voorstellen dat hij wat meer inlevingsvermogen voor zijn situatie verwacht had van Natasia.
Datenquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:08 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik ben het volledig met je eens.![]()
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:08 schreef Arcee het volgende:
[..]
Toch valt 't dansen van haar me tegen.
Gaat hij in zijn slaap op Brian liggen......quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:09 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Laat hem daar slapen.....maar dan samen!
Mee eens?![]()
Loop jij net als brian met je stokkie te zwaaien dan?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:05 schreef Maanvis het volgende:
Wacht maar totdat ze mijn peilstok ziet
HBO diploma's kun je Ebayenquote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:08 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik ben het volledig met je eens.![]()
Toch is het niet zo héél raar, vind ik. Jaap weet natuurlijk een hoop meer over Natasia dan andersom. Dus dat Natasia meteen haar mening al klaar heeft over hem, is óók raarder dan andersom.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:10 schreef Day het volgende:
[..]
Is waar. Maar ze heeft uitgelegd wat de reden was. Had hij ook kunnen aannemen, toch?
Maar Jaap heeft zijn mening over haar al gevormd, voordat hij in dat huis komt, maar verwacht wel emphatie? Raar!
Heb je ook een snapshot waar ze kwaad kijkt?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:10 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
![]()
Dat was juist het moment waarop ze mij voor het eerst echt diep raakte.![]()
Zelfde opleiding als ik gedaan, tegelijk zelfs.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 01:13 schreef it_was_me het volgende:
[..]
Oke bij deze: Brian heeft een HBO diploma. Vakgebied E-Bay
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |