De_Melkboer+1quote:Op zondag 25 februari 2007 21:03 schreef De_Melkboer het volgende:
Daarop werd ze verkracht in The Accused
Ja die is het, er zijn er ongeveer 20.000 geregistreerd, waaronder mijn 73'erquote:Op zondag 25 februari 2007 21:14 schreef DiviFilius het volgende:
Zundapp ?
Niet als je cool bent in 1978. Daarna nam ik een Tomos uit 1968 met verhoogd stuur. Zie je het voor je Tong in leren jas op zo'n coole brommert ?quote:
Ik refereer aan de eeuwige strijd, die nog steeds woedt, tussen Kreidler en Zuignapquote:Op zondag 25 februari 2007 21:21 schreef tong80 het volgende:
[..]
Niet als je cool bent in 1978. Daarna nam ik een Tomos uit 1968 met verhoogd stuur. Zie je het voor je Tong in leren jas op zo'n coole brommert ?
Voor boeren..., ach dan zijn ze wel in de meerderheid, ik groeide op, op het platteland van Drenthe, dus dat zegt misschien wel genoeg. Heb nooit zo'n last gehad van de rivaliteit en net als toen vind ik ook nu het knutselen nog het leukste, en mijn Zundapp heb ik al vanaf 1980, heeft 23 jaar stilgestaan en startte na 2x trappen, dat is pas genietenquote:Op zondag 25 februari 2007 21:24 schreef RoofingBurner het volgende:
[..]
Ik refereer aan de eeuwige strijd, die nog steeds woedt, tussen Kreidler en Zuignap![]()
quote:Op zondag 25 februari 2007 21:29 schreef De_Melkboer het volgende:
[..]
Voor boeren..., ach dan zijn ze wel in de meerderheid, ik groeide op, op het platteland van Drenthe, dus dat zegt misschien wel genoeg. Heb nooit zo'n last gehad van de rivaliteit en net als toen vind ik ook nu het knutselen nog het leukste, en mijn Zundapp heb ik al vanaf 1980, heeft 23 jaar stilgestaan en startte na 2x trappen, dat is pas genieten
quote:Op zondag 25 februari 2007 21:23 schreef DiviFilius het volgende:
Voor de Asterix en Obelix-fans, graag even het volgende lijstje met personages invullen :
Hoofdpersoon : Asterix
Beste vriend : Obelix
Hond : Idefix
Stamhoofd : Abrararacoucix
Bard : Assuranctourix
Druide : Panoramix
Visboer : Kosturnix
Smid : Hoefnix
Aartsvijand : Caesar
Bejaarde : Nestorix
Overigens ben ik op zoek naar de originele Nederlandse namen, dus niet de moderen zoals Heroix en Kakofonix. Ik zal niet al te streng zijn met spelling
Welk nummer en van wie?quote:Voor degene die dacht dat-ie alleen was
Moet nu weten, we zijn allemaal samen
Tikkie terugquote:Op zondag 25 februari 2007 22:48 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Charlie and the Chocolate Factory
James and the Giant Peach
Mathilda
The Big Friendly Giant
Gremlins
Hoe noemt men het fenomeen dat in de bovenstaande zinnen zwaar overdreven wordt?quote:Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a bygone vexation stands vivified, and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin vanguarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition. The only verdict is vengeance, a vendetta held as a votive, not in vain, for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous. Verily, this vichyssoise of verbiage veers most verbose, so allow me to simply add that it is my very good honor to meet you, and you may call me V.
Wickedangel +1quote:Op zondag 25 februari 2007 22:58 schreef Wickedangel het volgende:
Alliteratie.
Tikkie terug!quote:Op zondag 25 februari 2007 23:10 schreef Wickedangel het volgende:
Zwitserland.
En magistraal was een grapje, hè.quote:Op zondag 25 februari 2007 23:17 schreef DiviFilius het volgende:
Finland, Lordi
Het gaat om de bekende Hannibal Barkas die Italië binnenviel.quote:
quote:Op zondag 25 februari 2007 23:47 schreef ScottTracy het volgende:
Oostenrijk
Hongarije
Duitsland
Tsjechie
Slowakije
Slovenie
Italie?
Zwitserland?
Servie?
Kroatie?
Liechtenstein?
Polen?
quote:Op zondag 25 februari 2007 23:48 schreef DiviFilius het volgende:
Frankrijk
Oostenrijk
Hongarije
Zwitserland
Roemenie
Italie
Duitsland
Slowakije
Kroatie
Lichtenstein
Tjechie
Monaco
Bulgarije niet. Alhoewel Bosnie wel onder Oostenrijks bestuur stond, was het officieel geen onderdeel en igg niet in mijn lijst van 12. Het zou eventueel nummer 13 zijn.quote:
Montenegro wel, de kust.quote:Op maandag 26 februari 2007 00:00 schreef Wickedangel het volgende:
Montenegro en Bosnië?
Carpathie of Roethenie om precies te zijn.quote:Op maandag 26 februari 2007 00:03 schreef ScottTracy het volgende:
Oekraine?
En dan doe je er zo lang over om een mooie vraag te formulerenquote:Op maandag 26 februari 2007 00:15 schreef Wickedangel het volgende:
Denzel Washington?
Dooddoenerquote:Op maandag 26 februari 2007 00:37 schreef Yestuuur het volgende:
..van voor mijn tijd
Preciesquote:Op maandag 26 februari 2007 00:48 schreef Yestuuur het volgende:
Maar ik moet zeggen dat ik wel benieuwd ben wie er een oscar niet op komt halen, dat is natuurlijk wel uniek
quote:Op maandag 26 februari 2007 01:17 schreef Mikkie het volgende:
Marlon Brando?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |