M@x ook van hieruit een dikke
![]()
en zoals je zegt, praten en niets opkroppen. En probeer er voor te waken dat Kai niet tussen twee vuren in komt te staan. Jullie houden allebei van hem en ookal gaan jullie als partners uit elkaar jullie blijven de papa en mama van Kai.
Hier gaat het zijn gangetje. Heb eergisteren alle babykleren uitgezocht. En dus ook even staan janken. Er komt (naar verwachting) geen derde bij hier dus alle te kleine kleren van Maud zitten nu in een grote doos. Ik heb wel het eerste pakje van Fleur en van Maud eruit gehouden. Maar het deed pijn. En nu staat er een grote doos met kleren tot maat 80 op tafel en een IKEA zak vol met kleren tot maat 80 die ik weg doe. Mooie kleine kleertjes en wat meer gedragen grote kleren. Wat zullen ze er in het Oostblok blij mee zijn. Loopt straks een meisje met een zachtrose Mexx vestje aan.
En met mezelf verder. Ik kom tot de conclusie dat het best goed gaat. Dat ik ondanks het feit dat Maud veel energie vraagt ik voldoende energie heb om het te geven. En dat vind ik best een eye-opener. Ik had verwacht dat ik al veel eerder zou zijn ingestort maar ergens staat toch een potje met energie waar ik zo af en toe langsloop.
Vanavond met de man en meiden richting Sneek. Daar overnachten in een hotel en dan morgen naar een groothandel. Ben benieuwd wat Fleur van al die kerstspullen gaat vinden.