Je moet dus je gegevens geven om je privacy te waarborgen.quote:Om jouw testresulaten te bekijken is het noodzakelijk om in te loggen. Op deze wijze kunnen wij de privacy van de deelnemers waarborgen.
Iemand anders die hier een soort van tegenstelling bespeurt?quote:Om jouw testresulaten te bekijken is het noodzakelijk om in te loggen. Op deze wijze kunnen wij de privacy van de deelnemers waarborgen.
quote:Op vrijdag 23 februari 2007 17:34 schreef Snakey het volgende:
Ik vraag me altijd af hoe dit dan werkt.
[..]
Je moet dus je gegevens geven om je privacy te waarborgen.![]()
Ja, eerst effe je e-mail adres bekendmaken kunnen ze je mailbox weer gek maken met spam.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 17:34 schreef Snakey het volgende:
Ik vraag me altijd af hoe dit dan werkt.
[..]
Je moet dus je gegevens geven om je privacy te waarborgen.![]()
Whehehe.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 17:35 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Iemand anders die hier een soort van tegenstelling bespeurt?
Ik heb ze een e-mail gestuurd met het verzoek de tekst van de site te halen daar deze misleidend is.quote:
Je kan het wel doen, maar dan met een hotmail of gmail account ofzo.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 17:48 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Ik zou al die testen wel willen doen maar ik ga me dus echt niet aanmelden hoor.
quote:Beste bezoeker van Je Echte Leeftijd,
Uw email is door ons mailprogramma herkend alszijnde een afmelding. Mocht het inderdaad de bedoeling zijn om geen mailings meer van ons te ontvangen, kunt u zich middels de volgende link uitschrijven:
Klik hier om je uit te schrijven
Als u hier het e-mailadres invult waarmee u bij ons een account heeft aangemaakt, zult u geen berichten meer ontvangen van Je Echte Leeftijd.
Als de link niet werkt kunt u onderstaand adres kopieren en in uw internetbrowser plakken: http://adv.jeltests.nl/2005/uitschrijven.asp
Mocht het nog niet lukken, of heeft u een andere vraag, reply dan op deze mail, dan zijn wij u graag van dienst. Belangrijk is dat u het subject met het nummer onveranderd laat.
Met vriendelijke groet,
het team van Je Echte Leeftijd.
Ik wil graag wat gezonder en fitter worden enzo.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 18:48 schreef Sylvana het volgende:
op je 18e al je echte leeftijd willen verlagen?
Zelfde hier, vind het sowieso maar onzin.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 21:19 schreef PushyGurl het volgende:
ik heb die test gedaan..en die slaat nergens op
well duh, ze staan op het punt te Sonjabakkeren, dus, hèquote:Op woensdag 28 februari 2007 22:07 schreef Adelante het volgende:
ik zit nu naar sonja bakker te kijken op sbs6 in je echte leeftijd, maar ze praat tegen de mensen die moeten afvallen alsof die debiel zijn
Oeps gemist!quote:Op woensdag 28 februari 2007 22:07 schreef Adelante het volgende:
ik zit nu naar sonja bakker te kijken op sbs6 in je echte leeftijd, maar ze praat tegen de mensen die moeten afvallen alsof die debiel zijn
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |